Coronavirus فلوریدا: 4 بیشتر ساراسوتا یادبود بیماران و کارکنان عضو مبتلا COVID-19

این عضو هیات قرنطینه در خانه و به خوبی انجام می دهند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا بیمارستان یادبود روز شنبه اعلام کرد که چهار نفر بیشتر بیماران و کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19.

ساراسوتا یادبود را نیز تشخیص داده و پنج بيمار مبتلا به COVID-19 روز جمعه و تشخیص داده شده 30 نفر در مجموع از آنجا که شیوع آغاز شد, با 16 هنوز در بیمارستان بستری و یکی مرده.

این عضو هیات قرنطینه در خانه. بیمارستان سخنگوی کیم Savage گفت او “به خوبی انجام می دهند.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“بیماران و کارکنان بود که تماس نزدیک با کارکنان در روز قبل از او رفت و به قرنطینه هستند مطلع” Savage گفت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان یک احتیاط اعضای هیات خواسته شده است در خانه بمانند و خود را برای نظارت بر علائم 14 روز و ما در حال آزمایش کسانی که یا نشانه توسعه.”

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد صبح روز شنبه که تعدادی از coronavirus موارد صعود به 3,763 ایالت با 48 در ساراسوتا کانتی و 30 در گاو دریایی شهرستان. ساراسوتا کانتی دارای دو COVID-19 مرگ و میر در حالی که گاو دریایی شهرستان یکی است.

تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally, 81, درگذشت, شنبه در ساراسوتا یادبود. او اولین مرگ ناشی از COVID-19 در ساراسوتا کانتی.

یک 82 سال درگذشت پنج شنبه از COVID-19 در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت. او در بیمارستان اولین COVID-19 بیمار است. بیمارستان روز جمعه گزارش داد که یک دوم بیمار آزمایش مثبت برای ویروس.

شهر ساراسوتا روز شنبه اعلام کرد که رمپ قایق در 10 خیابان و در شهر جزیره بسته خواهد شد شروع صبح روز یکشنبه همراه با پرنده های کلیدی پارک پارکینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>