Coronavirus فلوریدا: 4 بیشتر ساراسوتا یادبود کارگران مبتلا COVID-19

ساراسوتا یادبود 24 بیماران بستری با COVID-19 یکشنبه شب.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا بیمارستان یادبود یکشنبه اعلام کرد که چهار نفر بیشتر کارگران بیمارستان تشخیص داده شده اند با COVID-19 آوردن تعداد کل اعضای هیات مبتلا به این بیماری به شش.

این بیمارستان گفت: آن را تشخیص داده و هفت نفر با این ویروس در روز یکشنبه ، تعداد کل افراد تشخیص داده شده در بیمارستان افزایش یافت و به 37 و نه از جمله چهار نفر از شش بیمارستان کارمند که قرارداد این بیماری است. آنها تست شده توسط یک آزمایشگاه است.

وجود دارد در حال حاضر 24 بیماران بستری با COVID-19 در ساراسوتا یادبود. بیمارستان نیز تا به حال دو بيمار مرگ COVID-19 آخرین روز چهار شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش و تأثير آن بر ما کارکنان نظام سلامت و جامعه در حال رشد است” ساراسوتا یادبود مدیر عامل دیوید Verinder گفت: در آزادی مطبوعات. “از این شب SMH مراقبت 24 بستری که آزمایش مثبت برای COVID-19 و من بسیار متاسفم برای به اشتراک گذاشتن اخبار غم انگیز است که یک دوم مثبت بیمار مرده است.”

آزادی مطبوعات اعلام کرد که یک ساراسوتا یادبود کارمند بستری با COVID-19.

“دیگران در حال نظارت در خانه” با توجه به آزادی مطبوعات. “جدید موارد باقی می ماند در دست بررسی است اما بر اساس ردیابی کارکنان مخاطبین آنها به نظر نمی رسد به یک شناخته شده مواجهه با یک بیمار مثبت در SMH. بیماران و کارکنان بود که تماس نزدیک با کارکنان در روز قبل از آنها رفت و به قرنطینه هستند حال اطلاع داده شود. به عنوان یک احتیاط چندین کارکنان خواسته شده است در خانه بمانند و خود را برای نظارت بر علائم 14 روز و ما در حال آزمایش کسانی که یا نشانه توسعه.”

همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد 4,950 coronavirus موارد در فلوریدا و 60 مرگ و میر. وجود 60 نفر در ساراسوتا کانتی و 38 مورد در گاو دریایی شهرستان که همچنین دارای یک مرگ.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>