Coronavirus فلوریدا: 5 بیشتر COVID-19 موارد در ساراسوتا بیمارستان یادبود

بیمارستان تشخیص داده شده 26 بيمار با COVID-19 پس از وقوع آغاز شد و 12 در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

به عنوان فلوریدا coronavirus مورد اعداد همچنان به صعود از جمله پنج بیشتر بیمارانی که آزمایش مثبت در ساراسوتا بیمارستان یادبود روز جمعه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است که مصرف بیشتر مراحل را برای محدود کردن بازدید کننده از ایالات متحده هستند که نقاط داغ.

DeSantis جمعه اعلام کرد که مسافران از لوئیزیانا متوقف خواهد شد و نمایش به عنوان آنها را به فلوریدا. دولت نیز تعلیق تمام تعطیلات اجاره برای دو هفته.

ترس در میان تکدی ساکنان این است که آنها را ببینید هجوم به لوئیزیانا “تبدیل شده است بیشتر از یک نقطه داغ” DeSantis گفت: در طول یک بعد از ظهر تلویزیونی کنفرانس خبری از فرماندار ، “نگرانی در دسته ماهی تابه است که این می تواند تاثیر آنها است.”

DeSantis ساخته شده با اعلام این خبر در یک روز زمانی که دولت و مقامات بهداشتی گزارش دادند تعداد کل coronavirus موارد در فلوریدا به ضرب گلوله توسط 714 برای رسیدن به 3,198 از جمله 29 در گاو دریایی شهرستان و 43 در ساراسوتا کانتی. شده اند وجود دارد 46 مرگ و میر در سطح ایالت از جمله 17 روز جمعه گزارش داد.

پنج مورد جدید در ساراسوتا یادبود را به مجموع تشخیص داده شده در بیمارستان به 26 با 12 هنوز در بیمارستان بستری است.

تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally, 81, درگذشت, شنبه در ساراسوتا یادبود. او اولین مرگ ناشی از COVID-19 در ساراسوتا کانتی.

یک 82 سال درگذشت پنج شنبه از COVID-19 در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت. او در بیمارستان اولین COVID-19 بیمار است. بیمارستان روز جمعه گزارش داد که یک دوم بیمار آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما تا به حال یک دوم مثبت مورد COVID-19,” سخنگوی بیمارستان جولی بیتی گفت: در یک بیانیه آماده. “در حالی که بیمار بود در مراقبت از ما ما به دنبال کنترل عفونت پروتکل های ایجاد شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) از جمله استفاده از تجهیزات حفاظت فردی, قرار دادن بیمار در یک مناسب اتاق ایزوله جدا شده از بیماران دیگر.

“این بیمار مرخص شده به خود منزوی در خانه,” او اضافه شده است.

فلوریدا تا به حال بیشتر coronavirus موارد از لوئیزیانا که از بعد از ظهر جمعه اما نیواورلئان و دیگر قطعات از لوئیزیانا باید شاهد یک جهش بزرگ در تعدادی از موارد در روز های اخیر.

بازرسی خواهد شد تا در طول جاده های اصلی به فلوریدا از جمله من-10 و سربازان دولت را برای چک کردن پلاک از لوئیزیانا دریافت اطلاعات در مورد که در آن به سر می برند و نیاز به آنها را به خود منزوی برای 14 روز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

به منظور اعمال را به حمل و نقل تجاری.

DeSantis گفت: دولت در حال حاضر تا به حال موفقیت با یک جهت مشابه در افرادی که از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ثبت نام با گارد ملی زمانی که آنها در مرحله یک پرواز از منطقه خود و خود quarantining برای 14 روز.

“ما تا به حال از 3400 نفر ثبت نام در حال حاضر” پس از سفارش اجرا شد در اوایل این هفته DeSantis گفت. “این در حال حاضر منجر به کاهش چشمگیر ترافیک هوایی.”

در حال بارگذاری…

او گفت که او خوشحال بود که در فلوریدا به رهبری این کشور در این تلاش اشاره کرد که تگزاس اجرا کرده است چیزی شبیه: “اگر شما در حال آمدن از یک مرکز که در آن آنها به شما گفتن به پناهگاه در محل لطفا همین حالا بیا اینجا” DeSantis گفت.

استاندار همچنین توجه داشته باشید که مرحله بعدی دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس همه گیر — اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه — “واقعا به رسمیت می شناسد که متفاوت مناطق شهری هستند که تحت تاثیر متفاوت توسط ویروس در راه های مختلف.”

او اضافه کرد که “رویکرد من شده است و من فکر می کنم که متناسب با رویکرد واقعا حس می کند.”

در یک روز که میامی-Dade دیدم اول آن coronavirus مرگ و تعداد کل موارد با نزدیک شدن 3,000, DeSantis اشاره کرد و ادامه داد تلاش ها به گوشت گاو تا تست در سراسر کشور.

همانطور که هزاران نفر در حال آزمایش بیشتر در حال آزمایش مثبت او گفت: اما به طور کلی میزان موارد مثبت در حال برگزاری است در حدود 9% — و بسیاری از کسانی که در حال آزمایش هستند و افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی.

حدود 47 درصد از دولت موارد در Broward و میامی-Dade است که در آن تست متمرکز شده است. پالم بیچ شهرستان دور سوم به Broward و میامی-Dade, خواهد شد راه اندازی یک موبایل تست سایت با کمک فلوریدا گارد ملی DeSantis گفت.

دولت نیز ارسال مطلب سواب برای جمع آوری نمونه او افزود: 1,000 خواهد شد به Miami-Dade, یکی دیگر از 1000 به Broward و 1000 به Hillsborough County است که چهارم-بیشترین تعداد موارد است.

به عنوان تست را افزایش می دهد مقامات دولتی در حال دست زدن به یک حجم کار افزایش داده و در تلاش برای آن را دریافت کند در یک موقع و دقیق منجر به برخی تغییرات در داده های ارائه شده در وزارت بهداشت ،

از صبح روز جمعه وجود دارد در حدود 550,000 موارد coronavirus در سراسر جهان و تقریبا 25,000 مرگ و میر مربوط به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس است که برای اولین بار گزارش شده در استان ووهان چین است.

ایالات متحده منجر جهان با نزدیک به 100,000 تایید موارد اگر چه در نزدیک به 1500 مرگ و میر ناشی از آن کمتر و مرگ و میر گزارش شده از ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و یا فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>