Coronavirus فلوریدا: 95 موارد جدید در روز شنبه 658 کل

وجود دارد در حال حاضر هفت COVID-19 موارد در ساراسوتا کانتی 11 در گاو دریایی شهرستان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد که 95 نفر تست مثبت برای coronavirus در دولت و دو فوت کرده اند.

فلوریدا در حال حاضر 658 coronavirus موارد است.

مرگ در Broward شهرستان و خشت شهرستان را در سطح ایالت تلفات از COVID-19 بیماری ناشی از این coronavirus به 12.

Broward شهرستان دارای بسیاری از موارد با 151 در حالی که میامی-Dade دوم است بیشتر با 142. وجود دارد 11 مورد در گاو دریایی شهرستان و 10 مورد در ساراسوتا کانتی.

به عنوان تعدادی از موارد گسترش یافته در یک کلیپ سریع فلوریدا مقامات افزايش را تعطیل مکان های که در آن مردم ممکن است جمع و گسترش این بیماری است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اولین مدارس. پس از آن بارها و کاباره ها. سپس رستوران ها و سالن های ورزشی. تجهیزات پزشکی دستور داده شد برای پایان دادن به “غیر ضروری و انتخابی های پزشکی است.” حتی سواحل عمومی در حال حاضر از حد در بسیاری از بخش دولتی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در فلوریدا رسید و در میان آنها یک ساراسوتا و جدید بیماران در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شروع هفته صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن تمام کافه ها و کاباره ها در دولت برای محدود کردن گسترش coronavirus. او به پایان رسید آن روز جمعه با سه دستور اجرایی — یکی از بسته شدن تمام رستوران ناهارخوری و سالن های ورزشی یکی تعلیق انتخابی پزشکی و دیگر اجازه می دهد دولت های محلی برای انجام جلسات آنلاین.

رستوران ها هنوز هم مجاز به ارائه takeout سفارشات و همچنین مجاز خواهد بود به فروش الکل برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل با یک غذا سفارش دهید.

DeSantis صدور یک فرمان اجرایی پیش از آن در هفته نیاز رستوران ها به کار در نیمی از ظرفیت اما او گفت که بیش از حد دشوار برای به اجرا درآوردن.

“ما همین حالا هم به پلیس که بنابراین ما در حال رفتن به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها” فرماندار در روز جمعه گفت.

پایان انتخابی روشهای پزشکی است که تا حدی در مورد حصول اطمینان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به اندازه کافی ظرفیت برای درمان coronavirus بیماران بلکه در مورد صرفه جویی درمصرف لوازم پزشکی استفاده می شود که در این روش مانند ماسک و دستکش است که “در چنین مرتب کردن بر اساس عرضه” DeSantis گفت.

گردباد از بسته شدن آینه آنچه که اتفاق می افتد در سراسر کشور به عنوان رهبران دولت به دنبال حاوی ویروس قبل از اینکه بیمار بیماران پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

حتی به عنوان DeSantis کار برای کاهش فشار بر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی او اذعان کرد که همه این اختلال در حال ایجاد “یک زمان بسیار دشوار است برای مردمی است.”

“ما در آن با هم” DeSantis گفت. “ما میخوایم از طریق آن دریافت کنید. آن را نمی تواند آسان در روزها و هفته های آیند اما ما را از طریق آن دریافت کنید.”

در میان فلوریدا coronavirus موارد بیش از 100 نفر نیاز به بستری از جمله دو کروناویروس جدید بیماران در ساراسوتا بیمارستان یادبود. بیمارستان اعلام کرد دو بیمار جدید جمعه و اعلام کرد که بسیاری از بازدید کنندگان در حال حاضر خواهد شد محروم به “آهسته گسترش COVID-19 و حفاظت از سلامت بیماران و خانواده ها کارکنان و جامعه است.”

در ضمن پزشکان بیمارستان از ساراسوتا جمعه اعلام کرد که یک پزشک در سلامت رفتاری واحد آزمایش مثبت برای ویروس.

“بیماران و کارکنان بود که پتانسیل قرار گرفتن در معرض به پزشک اطلاع داده شد” پزشکان بیمارستان سخنگوی مونیکا Yadav در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد: “پزشک خوبی انجام می دهند و خود منزوی در خانه.”

DeSantis در ابتدا مقاومت کرده بود و بسته شدن رستوران ها به جای سفارش که آنها در نیمی از ظرفیت.

اما بسیاری از مقامات فلوریدا تا به حال شده است برای بیش هل دادن محدودیت های کسب و کار. میامی-Dade شهرستان در حال حاضر بسته رستوران ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری پیش از آن در هفته.

شهرستانهای سراسر کشور از جمله ساراسوتا و گاو دریایی نیز آغاز کرده اند بسته شدن سواحل عمومی اما فرماندار کاهش یافته است به تمام سواحل ایالت.

در علاوه بر این به بسته شدن میله کاباره ها و رستوران ها و ورزشگاه DeSantis محدود ساحل اجتماعات به بیش از 10 نفر و این هفته خود را از وزیر آموزش و پرورش دستور K-12 مدرسه بسته حداقل تا 15 آوریل است. دانشگاه کلاس های درس نیز بسته شده, با دانش آموزان انتقال به کلاس های آنلاین.

به طور کلی رکود در فعالیت های اقتصادی در آورده با بهداشت عمومی توصیه های اجتماعی فاصله در حال حاضر با داشتن یک تاثیر مخربی در فلوریدا اقتصاد است.

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط گفت: 88,631 “مستقیم هتل-مشاغل مرتبط” در حال حاضر از دست داده اند در فلوریدا به دلیل coronavirus بحران و 305,146 مشاغل از دست رفته در صنایع است که پشتیبانی از هتل ها.

“ما تا به حال به اخراج نیمی از کارکنان ما در جهت شناور ماندن” گفت: Sebastian هانسن یک سنت پترزبورگ هتل اپراتور به نقل از در هتل و اسکان انجمن آزادی مطبوعات است. “این وضعیت ویرانگر برای ما هتل و صنعت است. ما بیش از یک میلیون دلار درآمد برای ماه جاری است.”

صنعت هتل است که در میان تعدادی از صنایع به دنبال یک کمک مالی از دولت فدرال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>