Coronavirus فلوریدا: یک بیماری همه گیر در دیدار فصل طوفان در فلوریدا

اورژانس مدیران آموزش برای دست زدن به حوادث متعدد به طور همزمان اما هیچ کس پیش بینی یک ماه به طول, منابع جنگیدن همه گیر فقط پیش از فصل طوفان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

اورژانس مدیران اجرای آموزش در حمل همزمان فجایع — یک حمله سایبری راه اندازی به عنوان یک گردباد اتومبیل یک شهر را به تباهی و یا نیاز به تریاژ تیراندازی و کشتار و سیل عظیم.

اما اکثر فاجعه توطئه را شامل نمی شود یک ماه طولانی بین المللی بیماری همه گیر جنگیدن منابع در سطح جهانی از کمک گروه ها و دولت ها در حالی که ترک میلیون ها نفر بیکار است.

این جایی است که اورژانس مدیران خود را در اجرا تا سال 2020 فصل طوفان که چندین پیشرو پیش بینی پیش بینی خواهد بود پنجمین سال متوالی بالاتر از نرمال فعالیت با no-show ال Nio و دریا دمای سطح به اندازه 3 درجه بالاتر از نرمال در خلیج مکزیک است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در حالی که برخی از تخمین های نقطه به نقطه 15 آوریل را به عنوان تاریخ coronavirus را به اوج در ایالات متحده دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی گفت: فلوریدا اوج ممکن رسیده تا مه 2 با میانگین 36 مرگ و میر در سطح ایالت در روز هنوز هم اتفاق می افتد در ژوئن 1 — در اولین روز از فصل طوفان.

امواج عفونت می تواند به دنبال به بازگشایی مدارس در پاییز و زمستان حل و فصل در.

“هیچ جدول زمانی انسان می تواند مجموعه ای برای کوروناویروس. فرض بر این است که ما هنوز این, ژوئن 1,” گفت: weathernation سابق FEMA مدیر و مدیر فلوریدا مدیریت اضطراری بخش از 2001-2009. “فصل طوفان را نمی توان به تعویق افتاد توسط ریاست جمهوری اجرایی شود.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

این بیماری همه گیر در حال حاضر تغییر چگونه ما آماده شدن برای طوفان های نجومی

مارس زمانی است که سنتی فصل طوفان پیام به عمومی آغاز می شود. اما جهت در مسیرهای تخلیه طوفان و پناهگاه اطلاعات جایگزین شده است در این سال درخواست اقامت خانه شامل coronavirus ها و دستورالعمل ها در مورد تقاضا برای بیکاری.

ملی طوفان کنفرانس و فرماندار فلوریدا طوفان کنفرانس هر دو لغو شانس را از دست داد به یاد آخرین در پاسخ تاکتیک شرایط جوی و بهترین عمل بازیابی از تلاش های اخیر له از عمده طوفان است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در هفته گذشته در غرب پالم بیچ که او آگاه از پیش بینی های تماس برای دیگر فعال نجومی و نگرانی در مورد چگونه “بافت اجتماعی نگه می دارد تا.”

او کمتر نگران پرداخت پول برای دیگر tropically-محشور فاجعه مانند 2018 رده 5 طوفان مایکل که پهن مکزیک ساحل و پاره پاره از هم جدا خانه در یک مسیر کشیده است که به گرجستان است. این مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی برآورد شده در سال گذشته در مجموع خسارت از مایکل در آمریکا حدود 25 میلیارد دلار از جمله $18.4 میلیارد دلار در فلوریدا.

“من می گویند از لحاظ مالی آمادگی من فکر می کنم به دلیل فدرال لایحه, ما باید قادر به دریافت پول برای (coronavirus) بنابراین ما در حال پول خرج کردن اما باید بازپرداخت شود,” او گفت:. “مالی ما قادر خواهد بود به آب و آن را از یک دولت چشم انداز.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

پناهگاه بیشتر ممکن است مورد نیاز برای جدا کردن سالم از آلوده

هنوز هم وجود دارد مکانیک طوفان آمادگی برای مقابله با به عنوان دور به عنوان که آیا ساکنان به طور بالقوه بیمار یا تایید مثبت با کروناویروس ارسال خواهد شد برای جدا کردن سرپناه و امکانات.

“آن پرتاب چرخش منحصر به فرد در آن گفت:” استیون هنوز مدیریت اضطراری مدیر New Hanover County, که شامل ویلمینگتون N. C. “این یک چالش عمده بدون شک.”

گفت: هنوز زمان فدرال و ایالتی اجتماعی فاصله مورد نیاز به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus خواهد محدودیتی که چگونه بسیاری از مردم می تواند پناه در پناهگاه. این بدان معناست که دولت های محلی نیاز به باز کردن بیشتر از آنها برای پاسخگویی به این نیاز.

Evacuees از جمله ویژه نیازهای مورد نیاز اتوبوس اضافی برای نگه داشتن مردمی یک فاصله امن از هم جدا. و حرکت coronavirus قربانیان در هواکش می تواند تبدیل به یک عمده تلاش است که نیاز به عمل و قبل از طوفان نزدیک به ساحل — با فرض وجود بیمارستان فضای داخلی به آنها را.

و وجود شخصی روانی و مالی موانع. مردم ممکن است مردد به تخلیه برای ترس از رفتن به یک پناهگاه که در آن وجود دارد می تواند افراد بیمار. همچنین با بسیاری از مردم بیکار آنها ممکن است پول گاز و یا یک راه برای پرداخت هزینه برای یک هتل.

“بسیاری از آنچه ما استفاده به عنوان پایه مفروضات برای مواقع اضطراری کار می کنند نه در حال حاضر” گفت: Bryan Koon معاون امنیت داخلی و مدیریت اضطراری برای فاجعه مشاور IEM و مدیر سابق فلوریدا بخش مدیریت اضطراری. “ما نمی توانیم باز پناهگاه مانند ما تحت جریان اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

در طول سال 2017 طوفان ایرما که محصل در کلید های فلوریدا به عنوان یک دسته 4 طوفان نزدیک به 7 میلیون نفر تخلیه با 300,000 رفتن به پناهگاه Koon گفت. که پناهگاه شماره می تواند بالاتر تحت یک شرایط مشابه این سال با امکانات مختلف برای بیمار و امکانات بیشتر برای کسانی که پول ندارم برای جایگزین.

اوج فصل طوفان اوت اجرا می شود از طریق اکتبر, اما این بدان معنا نیست مخرب طوفان نمی توانید از فرم قبلی. در سال 2005 طوفان دنیس محصل به عنوان یک گربه 3 در نزدیکی نابارا, ساحل, Fla., در جولای 10.

“بلایای طبیعی نمی مراقبت از آنچه در جریان است با سلامت انسان مسائل” Koon گفت.

چند پیش بینی های تماس برای دیگر فعال طوفان فصل

2020 فصل طوفان به دنبال خواهد داشت چهار غیر منتظره ای فعال سال برای تعدادی از طوفان و شدت. پس از سال 2016 در شش رده 5 طوفان تشکیل داده اند ابتدا با متی در سال 2016 و پس از 2017 را ایرما و ماریا 2018 مایکل و 2019 را دوریان و لورنزو.

آب و هوا روند تقویت ماه گذشته با به روز رسانی در یورو (ECMWF) و بازارهای جهانی پیش بینی سیستم (GFS) مدل نشان می دهد یک خنک کننده در طول چند ماه آینده در بخش استوایی اقیانوس آرام سازگار با خنثی و یا لا نیا الگوی.

که در آن ال Nio ایجاد باد برشی که مانع طوفان گرمسیری خنثی و لا نیا الگوهای بیشتر کمک به شکل گیری طوفان است.

AccuWeather پیش بینی برای سال 2020 شامل 14 تا 18 به نام طوفان هفت تا نه طوفان و دو تا چهار عمده طوفان از دسته 3 یا بالاتر.

یک سال به طور متوسط دارای 12 طوفان به نام شش طوفان و سه عمده طوفان است.

دانشگاه ایالتی کلرادو, که منتشر شد, پیش بینی خود را روز شنبه نیز پیش بینی بالاتر از نرمال فصل را با شش طوفان به نام هشت طوفان و چهار عمده طوفان از دسته 3 یا بالاتر.

“دریا دمای سطح پیش بینی شده به بالاتر از نرمال در سراسر خلیج مکزیک و دریای کارائیب است و به نفع توسعه و احتمالا بسیار شدید توسعه اگر ما به جیب از آب خیلی گرم گفت:” AccuWeather منجر طوفان پیش بینی دن Kottlowski.

مارس یک زمان دشوار را پیش بینی طوفان به زمین است که در تلاطم تغییرات فصلی و سیگنال نیست به خصوص روشن اما Kottlowski امن است در پیش بینی خود را.

“این رفتن به یک فصل شلوغ بدون شک به خصوص اوت, سپتامبر, اکتبر,” او گفت:.

کلید آسیب پذیر هستند; این است که بیشتر استرس زا “از ایرما و مجنون’

که نگرانی های استفانی Kaple مدیر اجرایی کلید های فلوریدا توسعه ائتلاف است که هنوز هم در برخورد با طوفان ایرما خرید اینترنتی و در حال حاضر مبارزه با نرخ بیکاری بالا به دلیل coronavirus.

با خدمات مشاغل صنعت نابود سفارشات به رستوران ها و کافه های مواد غذایی, شربت خانه خالی است و هیچ اجاره کمک سمت چپ. Kaple گفت: 44 درصد از مشاغل در شهرستان مونرو کلید های که در آن قرار دارد به طور مستقیم مربوط به گردشگری است.

کلید درهای خود را بسته به گردشگران در مارس 22.

“ما برخی از ذخایر اما چقدر شما پس از قرعه کشی برای Covid-19 و سپس رفتن به یک فصل طوفان که در آن ما ممکن است به صورت متعدد تهدید,” او گفت:. “این است که بیشتر استرس زا از ایرما و مجنون چون من آب, چراغ, یک فروشگاه مواد غذایی است.”

Kaple گفت که او نگران است که در آن به کمک خواهد آمد اگر از دیگری وجود دارد ایرما این سال است.

این یک نگرانی برای طوفان ادراک کارولینای شمالی ،

خواهد بخش هایی از کارولینای شمالی دریافت کمک از دیگر مناطق در حال حاضر بسته?

در سال 2018 طوفان فلورانس کاهش یافته تاریخی 26 اینچ باران در Cape Fear منطقه و چکش منطقه برای 36 ساعت است. هنوز قطع با هیچ قدرت و در حال اجرا از منابع مقامات می دانستم که کمک خواهد در نهایت رسیدن به بندر شهر از دیگر بخش هایی از کارولینای شمالی است که تا به حال نشده است نهفته توسط طوفان است.

اما با امکان برخورد با طوفان و یک بیماری همه گیر در این سال هیچ کس نمی داند چه به انتظار.

“کاملا که ما سناریو کابوس گفت:” ویلمینگتون شهردار لایحه عزم سففو. “ما شده است فکر کردن در مورد آن را از بار این همه آغاز شده است. آن خواهد بود که طوفان کامل برای همه ما است.”

کارولینای شمالی است که هیچ غریبه ای به جلب توجه از مادر طبیعت در طول فصل طوفان با طوفان برتا و Fran در سال 1996 فلوید در سال 1999 متی در سال 2016 فلورانس در سال 2018 و دوریان در سال 2019.

“ما باید یک ماشین خوب روغن وقتی که می آید به برخورد با طوفان” عزم سففو گفت. “اما در این سناریو.”

Koon گفت: ممکن است هیچ سواره نظام در این سال است.

شهرستان اضطراری مدیریت دفاتر به طور معمول کارکنان نور با این فرض که مناطق صدمه ندیده با یک فاجعه کمک خواهد کرد که این ضربه سخت. کاروان کامیون ها از خارج از کشور شرکت برق سیل در, و همچنین غیر انتفاعی کمک گروه.

با شرکت دادن معافیت در حال حاضر به ناگهان بیکار آنها ممکن است مردد به صرف پول بیشتر در دست وام پس از طوفان.

“خارج از دولت حمایت کردن جدول در حال حاضر به دلیل هر حوزه قضایی است نگه داشتن خود را مردمی نزدیک” Koon گفت. “سپس شما باید اجتماعی فاصله و خود منزوی. شما چگونه جم یک دسته از مردم به اورژانس مرکز عملیات?”

حتی FEMA می تواند تحت الشعاع Koon گفت.

این یک نقطه فلوریدا مدیر اورژانس Jared Moskowitz ساخته شده در پست های رسانه های اجتماعی به تازگی وقتی کسی پرسید چرا FEMA انجام نمی دهد بیشتر برای مذاکره با ماسک محافظ صورت متحده است.

“FEMA بزرگ بوده است. اما به طور معمول ما لازم نیست که یک طوفان در تمام 50 ایالت و هر کشور به طور همزمان” Moskowitz گفت.

@fema بزرگ بوده است. اما به طور معمول ما لازم نیست که یک طوفان در تمام 50 ایالت و هر کشور به طور همزمان

— Jared Moskowitz (@JaredEMoskowitz) 31 مارس سال 2020

توسط FEMA مجهز به راهنما با به طور بالقوه back-to-back حوادث?

یکی دیگر از نگرانی: به بودجه های محلی و دولت قادر به پرداخت هزینه برای بازیابی طوفان هزینه-به اشتراک گذاری پروژه ها پس از صرف در coronavirus?

پالم بیچ شهرستان شهردار دیو Kerner گفت که او انتظار دارد به بازپرداخت coronavirus هزینه های.

“اگر ما در حال حفر به هر چیزی آن را رزرو ما است که به خوبی تامین می شود و در حدود 100 میلیون دلار,” او گفت:.

کارولینای شمالی مقامات امیدوارند coronavirus wanes قبل از اوج فصل طوفان. با توجه به آخرین پیش بینی که توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی کارولینای شمالی را ببینید تقریبا 1600 COVID-19 مرگ و میر در زمان بیماری همه گیر فروکش. مرگ و میر خواهد اوج در اوایل ماه مه با آخرین پیش بینی مرگ و میر یک ماه بعد.

براک طولانی اجرایی رئیس Hagerty مشاوره و سابق FEMA مدیر خوشبین است این کشور می تواند مدیریت یک طوفان بزرگ و coronavirus.

طولانی برخورد با بیش از 220 مختلف بلایای طبیعی در سال 2017 و 2018 از جمله عمده landfalling طوفان هاروی ایرما ماریا و مایکل. وجود دارد نیز شهر-سوزان آتش سوزی در کالیفرنیا خانه بلع فوران های آتشفشانی در هاوایی و 7.1 ریشتری زلزله در لنگرگاه ،

برای کسانی که دو سال طولانی گفت: حدود 90 درصد از FEMA زمینه کارکنان مستقر شدند. با coronavirus او تخمین می زند آن حدود 15 درصد است.

“این نبرد سخت FEMA و مدیریت اضطراری را بدست آورد که تا کنون وجود داشته” بلند گفت.

FEMA متقابل است-آموزش کارکنان به کار را از طریق طوفان موقعیت آگاه از coronavirus گفت و تأکید کرد که در واکنش به این فاجعه محلی مسئولیت با FEMA وجود دارد برای پر کردن شکاف ها پس از شهرستان و دولت منابع خسته هستند.

او اذعان کرد که کمک های فردی ممکن است نقش بزرگتری بازی این فصل طوفان با بسیاری از مردم رفتن به آن را بیکار و فاقد پول به سخت شدن خانه و خرید لوازم و یا پرداخت برای تخلیه.

“هنگامی که شما همسایه, کمک به همسایه, non-profits های محلی و ایالتی و فدرال دولت ها با هم, و بخش خصوصی, ما تمایل به دریافت از طریق این چیزها” گفته است: در مورد پتانسیل برای یک coronavirus طوفان یکی-دو پانچ. “ما انعطاف پذیر و ما را از طریق آن دریافت کنید.”

ویلمینگتون شهردار عزم سففو گفت: ساکنان نیاز به آماده شدن برای بدترین.

“آنها باید آماده تر از هر زمان قبل,” او گفت:. “آنها نیاز به یک برنامه ریزی و منابع, و به آن نیاز دارد را به حساب این طبیعی جدید ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>