Coronavirus فلوریدا: ACLU می پرسد گاو دریایی شهرستان به لغو مقررات منع رفت و آمد سفارش

گاو دریایی شهرستان در کمیسیون تصویب موقت منع رفت و آمد در یک جلسه اضطراری در هفته گذشته که محدود عابر پیاده و فضایی سفر در منطقه از ساعت 11 شب تا 5 صبح هر روز.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا فصل اجازه دهید آن را شناخته شنبه که آنها می خواهند گاو دریایی شهرستان جدید منع رفت و آمد لغو.

در نامه ای خطاب به گاو دریایی شهرستان کمیسیون ساراسوتا آیتالله سیستانی نیز در خدمت گاو دریایی و دسوتو شهرستانهای نوشت که قطعنامه هیچ. R-20-053 و مقررات منع رفت و آمد وضع شده توسط آن را محدود می کند بیش از حد بسیاری از حقوق و اثرات جمعیت های آسیب پذیر جامعه به طور نامتناسبی. به این دلیل و دلایل دیگر مشخص شده در سند آنها درخواست کمیسیون شهرستان به لغو حکومت نظامی.

“در حالی که ما قطعا درک منحصر به فرد و شرایط دشوار ارائه شده توسط COVID-19 گیر آیتالله سیستانی است که همیشه نگران زمانی که اقدامات ایمنی محدود کردن حق افراد برای جمع آوری و/یا به عنوان پناهگاه مورد نیاز تحت نیازهای خاص خود را. در این رابطه ما در رابطه با overbreadth این قطعنامه و سرد شدن آن را تحت تاثیر قرار ممکن است در ورزش از قانون اساسی محافظت فعالیت” می خواند و نامه آیتالله سیستانی به گاو دریایی شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این قطعنامه که به تصویب رسید در یک 5-2 رای بعد از ظهر جمعه, آوریل 3 طی یک جلسه اضطراری ایجاد شده موقت منع رفت و آمد بین ساعت 11 شب تا 5 صبح هر روز محدود است که همه غیر ضروری عابر پیاده و فضایی جنبش در داخل گاو دریایی شهرستان. حکومت نظامی طول می کشد به مدت هفت روز در یک زمان و قابل تمدید در هفت روز افزایش معنی است که آن را یا منقضی شده یا تمدید برای یک هفته دیگر در روز جمعه.

استثنا وجود دارد به حکومت نظامی که شامل کسانی که رفت و آمد و از کار آتش نشانی اورژانس و بیمارستان خدمات حمل و نقل پزشکی بیماران ابزار کار دولت و دولت های محلی و کارکنان و مقامات ارائه خدمات اورژانس تماس, توسط پزشکان, خدمات تحویل غذا و راه رفتن حیوانات خانگی.

حکومت نظامی بود و توصیه می شود توسط شهرستان و سیاست های گروه یک روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. مقامات شهرستان از جمله کلانتر ریک چاه گفت: در روز جمعه که مکمل اضطراری قطعنامه همچنین به سازمان های اجرای قانون توانایی اجرای گروه جمع آوری محدودیت در مالکیت خصوصی در رابطه با DeSantis’ دستور اجرایی 20-19 و 20-92.

اما محلی ACLU فصل معتقد است که به وضوح بیش از حد می رود و یا باید لغو و یا تجدید نظر به طور قابل توجهی.

“اولین قطعنامه آشکارا محدود گروه از افراد (حتی اگر مربوط توسط خویشاوندی) از تجمع در فضاهای بیرونی در اموال خود را. ما هیچ مبنای منطقی برای اجازه خانواده ها برای جمع آوری در داخل خانه های خود را, اما به طور گسترده آنها را منع از جمع آوری در ایوان و یا در کارگاههای” می خواند این نامه است.

همچنین در ادامه می گویند که این قطعنامه به طور نامتناسبی قرار می دهد و افراد بی خانمان در خطر بازداشت و استدلال می کند که هیچ راهی وجود دارد برای افرادی که زندگی می کنند در خیابان ها به در انطباق با مقررات منع رفت و آمد. “این بخش های آسیب پذیر از جمعیت ما در معرض خطر بازداشت در امکانات است که در واقع افزایش پتانسیل خود را برای قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس” آن را می خواند.

حکومت نظامی مفاد آن معتقد هستند در تضاد با مراکز کنترل بیماری guidelines for unsheltered بی خانمان جمعیت.

بدون استثنا در این قطعنامه برای افرادی که ممکن است نیاز به فرار از سوء استفاده از شرایط داخلی نیز مشکل ساز در این نامه استدلال می کند که این واقعیت است که آن را به حساب نیازهای اعضای خانواده که ممکن است به عنوان مراقبان به دیگر اعضای خانواده در خانه زندگی می کنند. آیتالله سیستانی گفت که این قطعنامه را ممنوع این مراقبان از “ارائه خدمات به خانواده آن عضو در اساس به عنوان مورد نیاز.”

این قطعنامه بدون بحث در طول روز جمعه نشست. منطقه 3 کمیسر استیو Jonsson به نام حکومت نظامی “غیر ضروری” و “ایده بد است.” او و ونسا Baugh علیه آن رای دادند.

شهرستان کمیسر مبهم Servia, گفت که در هر زمان وجود دارد صحبت از آزادی های مدنی محدود بودن آن به او مکث, اما او همچنین گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر دولت مجبور در هر سطح به اقدامات جدی به منظور حفظ ایمنی شهروندان و ساکنان.

کمیسیون صندلی بتسی Benac گفت: در روز جمعه جلسه است که البته اقدامات افراطی هستند چرا که ما در حال زندگی در زمان که در آن اقدامات ایمنی باید متناسب.

“این ایده که ما در حال زیر پا گذاشتن روی حقوق مردم شما خبرا شرط می بندم. و ما موجب ترس مردم شما خبرا شرط می بندم. ما می خواهیم مردم را به ترس می شود. ما می خواهیم آنها را به ماندن در خانه گفت:” Benac در روز جمعه نشست.

Benac همچنین گفت: در این جلسه که او دوست ندارد که آن را به این آمده است, اما آن است که لازم است.

“دوباره این بی سابقه بار, امیدوارم ما می توانید خلاص شدن از شر این محدودیت هر چه زودتر به جای بعد من آن را دریافت کنید. هیچ کس می خواهد محدودیت, من قطعا نمی. اما من قصد دارم به انجام کار به بهترین توانایی من برای امنیت عمومی. وجود دارد که شما بروید. بنابراین با تشکر از شما همه و ایمن ماندن. خوب امشب. ما الآن” گفت: Benac.

اما ساراسوتا ACLU فصل باور نمی کند که این قطعنامه در شکل کنونی آن کافی است.

“بر اساس, اما نه محدود به, در بالا ذکر شده, نگرانی, ما خواستار گاو دریایی شهرستان کمیسیون برای لغو قطعنامه و یا به طور قابل توجهی خیاط شرایط آن به منظور حفاظت از قانون اساسی اعتراض اشاره کرد در اینجا” در این نامه می خواند. “آیتالله سیستانی ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت و ما خوش آمدید هر گونه توانایی ارائه ورودی به یک تجدید نظر و یا در آینده قطعنامه پرداختن به شهرستان نگرانی های ایمنی در این بیماری همه گیر. آیتالله سیستانی نیز نظارت بر دستگیری و اجرای داده های مربوط به این قطعنامه به منظور تعیین اینکه آیا این قطعنامه است که به طور نامتناسبی اعمال شده به مردم از رنگ و محافظت دیگر کلاس های افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>