Coronavirus فلوریدا: ACLU می پرسد دادستان و کلانترها به کاهش جمعیت زندان

این گروه به دنبال یک سری از جارو مراحل را برای کمک به جلوگیری از این ویروس از ورود به زندان در ساراسوتا گاو دریایی و دسوتو شهرستان و حاوی آن پس از آن است وجود دارد.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

اهل بیت طرفداران حقوق هستند و درخواست از دادستان و کلانترها به کاهش جمعیت زندان در ساراسوتا گاو دریایی و دسوتو شهرستان برای کمک به محافظت از زندانیان از COVID-19.

در میان درخواست های این منطقه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا فصل است که به درخواست برای یک سری از جارو مراحل را برای کمک به جلوگیری از این ویروس از ورود به زندان و حاوی آن اگر آن فوران.

“روشن مراحل شما را (و یا نمی کنند) امروز خواهد شد که عواقب جدی برای فلوریدا فردا” ACLU رهبری نوشت: در یک سری از حروف سه شنبه.

کسانی که نامه ارسال شد برای اد برادسکی دولت وکیل برای 12th قضایی مدار; ساراسوتا کانتی کلانتر تام نایت; گاو دریایی شهرستان کلانتر ریک چاه و DeSoto County Sheriff جیمز پاتر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در میان توصیه های آیتالله سیستانی درخواست کلانتر محلی دفاتر را به “تلاش” برای نگه داشتن زندان مقادیر و کاهش تعداد افراد در بازداشت به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله و کاهش در برابر گسترده انتقال است. آنها همچنین از کلانترها به آزمون جدید زندانیان برای COVID-19 و پیاده سازی جداسازی اقدامات است.

آیتالله سیستانی نیز درخواست برادسکی به “استفاده کامل از دسترس انحراف یا برنامه های جایگزین است که نمی شامل حبس و ارائه غیر سلول جملات در مذاکرات چانه زنی.”

برادسکی گفت هرالد تریبون که دفتر او “را ندارد پتو سیاست” و دسته روش در یک “مورد به مورد و بر اساس.”

هنوز 12th قضایی مدار اجرا کرده است تعدادی از تغییرات در پاسخ به همه گیر برای کاهش جمعیت زندان از جمله بررسی های غیر خشونت آمیز مجرم 30 روز دور از اتمام حکم خود و تلاش برای حل و فصل برخی از موارد اولیه است.

آیتالله سیستانی نامه در یک زمان می آید زمانی که فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده 42 موارد مثبت در میان زندان کارگران است. بیش از 30 نفر زندانی در زندانهای فلوریدا و حداقل پنج تن از شهروندان بازداشت شده در زندان پیش از محاکمه باید آزمایش مثبت است. حداقل یک فرد در بازداشت قبل از محاکمه درگذشت COVID-19.

زندان موسسات را تبدیل به “ظروف پتری” از COVID-19 عفونت گفت: ایالات متحده دادستان کل ویلیام نوار گفت: به خصوص برای کسانی که بیشتر در معرض خطر عفونت است.

نوار نیز خواست دادستان با توجه به تعیین وثیقه به “در نظر گرفتن خطرات پزشکی در ارتباط با افرادی که remanded به زندان فدرال در طول COVID-19 همه گیر” هشدار می داد که “هر بار با یک فرد جدید اضافه شده است به یک زندان آن ارائه حداقل برخی از خطر ابتلا به پرسنلی که کار آن مرکز و به افراد زندانی در آن است.”

Hillsborough County Sheriff چاد Chronister است توجه برخی از کسانی که هشدارهای انتشار 164 زندان شهرستان زندانیان متهم سطح پایین جنایات برای کمک به جلوگیری از گسترش عفونت است.

محلی کلانتر تلاش منجر به یک کاهش کوچک در زندانی جمعیت. گاو دریایی شهرستان گزارش زندان جمعیت در 792 صبح روز چهارشنبه. به طور معمول زندان قراردادن موشواره در حدود 1100.

نه کلانترها شوالیه و نه چاه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برادسکی گفت: به طور کلی است که برخی از زندان های محلی از جمله گاو دریایی شهرستان صادر ماسک های اجرا شده به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل و ساخته شده است تلاش برای تشویق اجتماعی فاصله.

برادسکی همچنین گفت که زندانیان دسترسی به مراقبت های پزشکی و بهداشت, در حالی که آنها زندانی هستند.

ACLU توصیه می شود اقدامات برای کلانتر دفاتر:

برای کسانی که در حال حاضر بازداشت شده باید وجود داشته باشد دسترسی به تست مناسب برای هر کسی که نمایش شناخته شده علائم COVID-19 مطابق با دستورالعمل CDC.

افراد شناسایی شده به عنوان داشتن COVID-19 یا داشتن شده است در معرض COVID-19 باید دریافت مراقبت های پزشکی کافی و درستی قرنطینه با دسترسی مداوم به دوش, بهداشت روان, خدمات, تماس تلفنی با خانواده و ارتباطات با وکیل. افراد باید قرار داده نمی شود در سلول به طور معمول استفاده می شود برای انضباطی سلول وجود ندارد و شرایط اضطراری.

اگر از این مرکز قادر به ارائه مراقبت های پزشکی کافی فرد باید حمل و نقل به یک بیمارستان محلی پوشیدن N95 ماسک.

تلاش شود تا اطمینان حاصل شود تشکلات مردم و کارکنان تحصیل کرده هستند در مورد COVID-19 علائم و راه های کاهش آن; زندان باید کافی فاصله شش پا و یا بیشتر بین افراد زندانی به طوری که اجتماعی فاصله می توان انجام داد.

ACLU توصیه می شود اقدامات برای دولت وکیل:

وثیقه برنامه باید تجدید نظر اجازه آزادی فوری و بدون شرایط پولی از کسانی که به اتهام جنحه و غیر خشونت آمیز و جنایت و یا ویژگی های نقض آزادی مشروط.

دولت وکیل باید علنا اعلام و تصویب سیاست رضایت به آزادی هر فرد که در حال حاضر پولی وثیقه است 10 ، 000 دلار یا کمتر در nonmonetary شرایط و یا با رضایت پولی به قید وثیقه یافت می شود مقرون به صرفه است.

با تمرکز ویژه بر روی جمعیت که CDC شناسایی کرده است به عنوان آسیب پذیر به خصوص دادستان نیز باید موسسه بررسی-و-انتشار پروتکل در موارد که در آن قید وثیقه آزاد شد و در حال حاضر به دنبال این فرد در حال حاضر در بازداشت است.

هنگامی که به دنبال یک درخواست و یا درخواست حکم دادستان باید در نظر حبس به تنگ و اغلب سازمان ملل متحد-بهداشتی امکانات به عنوان آخرین چاره و خودداری از دنبال جامعه بر اساس احکام – مانند حکومت جغرافیایی محدودیت و یا نظارت الکترونیکی – که در حد توانایی فرد به دنبال کمک های پزشکی و یا مراقبت از یک دوست که COVID-19.

دادستان باید اخراج از موارد مربوط به جرایم جزئی در نتیجه محدود کردن مقدار زمان یک فرد باید صرف در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im