Coronavirus فلوریدا: مشاوره از ساراسوتا له کوردی

مطمئن شوید که شما دریافت آخرین خنده دیرین باشگاه کمدی مالک می گوید:

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — “سلام مامان — وقتی این coronavirus میخوام پایان؟” “خفه شو و غذا خوردن خود را کاغذ توالت!”

“این فقط در: تاج آبجو با تغییر نام آن به ابولا اضافی!”

“من شسته ام دست من خیلی می بینم من تقلب یادداشت از سال 1995.”

“مقدس coronavirus! ما باید بیشتر کاغذ توالت!” بتمن whacks رابین وارونه سر: “این یک ویروس تنفسی نیست Chipotle!”

“Newsflash — مکزیک در حال ساخت یک دیوار. و آنها برای آن پرداخت!”

“با تشکر از COVID-19 من و دختر من نیست در انتظار ازدواج — ما در حال خوابیدن در تخت مجزا!”

پای چوبه دار طنز آینده اینترنت (در بالا) است ته gusher از الگوهای رفتاری یک آستر و چشم شوخی یک شیر فشار برای باد کردن بخار در میان اکثر surrealistically پیچیده لحظه ای از قرن 21. اما بدون بازخورد از مخاطبان زنده چنین محبوبیت یک ریسک خیابان یک طرفه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

از افسانه های محلی Les کوردی که مرحله برای 32 سال گذشته میزبان که که از کمدی آمریکایی — ابکی فروش به Dave Chappelle, دیوید برنر به Amy Schumer, Tommy Chong به Chris Rock — است به تازگی شروع به تولید دیجیتال بحث نیز فقط به مردم اجازه می دانم که او هنوز زنده است و نه دور. اما آن را به سختی زندگی را زمانی که جهان نیست و بسیار خنده دار در محل.

در کوردی کمدی تئاتر Facebook صفحه معمار ساراسوتا که قبلا پر جنب و جوش زندگی می کنند-مخاطبان کمدی فرهنگ ارسال ویدئوها از آنچه که او خواستار “پای بخاری چت” راه FDR را انجام داده ایم اگر FDR پوشیده بود فدورا و صحبت با یک تنسی صدای تودماغی. و اگر رادیو تا به حال مورد نیاز بصری غرفه های آن.

نشسته در کنار جعلی شومینه است که شامل یک شمع نصب شده در بالای آنچه به نظر می رسد جعلی ورود کهنه طنز است که نشان می دهد شما به جای حق آمده است. اما پس از گذاشته شدن بیشتر از 40 کارکنان کوردی می خواهد شنوندگان به درک موانع به گرفتن همه چیز نورد دوباره.

برای استارت بدون او هیچ ایده چگونه آن را قبل از او می تواند بازگشایی کارخانه خنده او شده است در حال اجرا به طور مداوم از سال 1988. که تا به مراکز کنترل بیماری و یا شاید “گله ایمنی” فرمول. با توجه به دومی جمعیت شروع می توانید با خیال راحت به جای یک ویروس کشنده پس از بخشی از اعضای آن می گویند 10-12 درصد بوده است آلوده به این معضل.

“در ایالات متحده, شما نمی توانید به آن نقطه تا 36 میلیون نفر آلوده شده اند می گوید:” کوردی. “و آنها می گویند آن خواهید بود یک سال و نیم قبل از واکسن می آید.”

بنابراین وجود دارد که.

سپس او را در تلاش برای کشف کردن چک برنامه حفاظت از وام است که کنگره مجاز از طریق اداره کسب و کار کوچک. اگر و هنگامی که همه چیز حل و فصل کردن و استخدام شما به عقب 70 درصد از کارکنان خود را, و اگر 75 درصد از این وام دولت می رود به حقوق و دستمزد و سپس وام ببخشند و شما می توانید با استفاده از تعادل وام مسکن, اجاره نامه, بیمه و غیره.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

سپس این وجود دارد:

مزایای بیکاری بسته به تصویب کنگره ارائه 600 دلار در هر هفته افزایش به آمریکایی ها که گذاشته شده است. قبل از همه گیر متوسط بیکاری بررسی 385 $در هفته (فلوریدا منافع دولت اما حداکثر در 275 دلار در یک هفته). افزایش نرخ بهره باقی می ماند در اثر به مدت چهار ماه. اما چه اتفاقی می افتد بعد از آن ؟

“تلاش برای به دست آوردن نرخ بیکاری در حال حاضر یک سگ ماده, هیچ کس نمی تواند از طریق” می گوید کوردی. “اما این یک مقدار خوبی از پول است و باید آن را به اندازه کافی برای فرد به طور متوسط به دریافت و پرداخت صورتحساب خود را.”

مشکل: بسیاری از کوردی کارکنان پایین تر هستند-حقوق و مزایای سرور های. “و اگر من می توانم آنها را به 875 دلار در هفته یا هر چیز دیگری پس از آن امر مستلزم آنها را به ماندن در بیکاری است. این چیزی است که من می خواهم انجام,” او می گوید.

ما بزرگ بود با هم راه حل: با تصویب یک قانون است که وادار طلبکاران به کاهش یا تاخیر وام و پرداخت صورتحساب در طول بحران به طوری که هر کس می تواند در بهبود و دست نخورده در عقب پایان. “آنچه شما می خواهید نیست,” او می گوید که برای “افراد مسئول ایم که بسیار محافظه کار” در بانکی برای بازنشستگی به بیرون آمدن در طرف دیگر “تهی از هر سکه آنها تا کنون نجات داد.”

هنوز بسیاری از sidesplitters در این برنامه است. پس از همه coronavirus است که هیچ چیز مانند روده-پانچ شوک 9/11 و پس از آن کاخ سفید خواست آمریکایی ها به خارج وجود دارد و فروشگاه در تعطیلات بروید و صرف پول است. بازگشت به کوردی می گوید ملی طنز توقف به طول انجامید “حدود یک هفته” قبل از کمدین شروع به تست تحمل عمومی سطح.

“این اولین بار من تا به حال سانسور کمیک” او به یاد می آورد. “برای اولین بار سه هفته من به آنها اشاره نمی 9/11 از این مرحله به هیچ وجه شکل یا فرم. مردم هولناک شده است که آنها به اینجا می آیند به دور از آن پس بیایید فقط بیرون بروید و لذت ببرید. و هیچ کس تا به حال یک مشکل با آن است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

لنی بروس پس از تعریف کمدی به تراژدی به علاوه زمان. اما واقعیت این است که امریکا هنوز به تولید اولین مجموعه از 9/11 طنز پرسش در مورد اساسنامه محدودیت ها.

“شوخی است, همه چیز خنده دار است اگر آن را انجام داده است راه حق” کوردی می گوید. “اما شما باید شگفت آور با استعداد طنز و نویسنده است.

“چندی پیش یک طنز را یک شوخی در مورد رئیس جمهور لینکلن گرفتن گلوله در سر. برخی از مردمی در مخاطبان تشکر و طنز می رود ‘بیش از حد به زودی؟’ بنابراین همیشه وجود دارد که بیش از حد به زودی’ به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با مرگ و تراژدی.

“در اینجا بد مزه ، می گویند کسی که کار بر روی یک coronavirus کمی در مورد, مانند, ” هی, شما می دانید آنچه که من متوجه شده ام از آنجایی که ما از دست داده ایم بنابراین بسیاری از افراد در ویروس ؟ شما لازم نیست به سختی تا به حال که سمت چپ-به نوبه خود چشمک زن رفتن در همه زمان دیگر است.’

“همه چیز مانند است که می تواند خنده دار. اما ممکن است کسی است که از دست داد 10 اعضای خانواده بیش از سه ماه گذشته همه آنها بزرگتر بودند و اگر آن را تا به حال شده است برای این ویروس در آنها می خواهم هنوز هم با من در حال حاضر. بیش از حد به زودی ؟ آره. بیش از حد به زودی.”

نمایشگاه بازی ؟ احتکار کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست, در خانه, ماسک, بیمارستان, کارگران پوشیدن کیسه زباله برای دنده محافظ “crazy s – – – تمام این حرف های پوچ ما شاهد در حال حاضر. کسانی که همه غم انگیز در یک معنا” کوردی می گوید: “و شما باید مراقب باشید با آن است. اما اعتماد من این است که تمام مواد جدید و ما در حال حاضر شاهد آن است.”

آزمون واقعی برای چه کار می کند و آنچه را نمی کند اما نمی تواند تصمیم در اینترنت که در آن بازیگوش عقل برای خنده پشت پرده گمنامی. محاکمه خواهد شد تصمیم گرفت در برهنه نور عمومی دادگاه — در این مرحله است. که جایی است که در آن مشتاق کمدین تجدید نظر به قاضی و هیئت منصفه از یک خانه شلوغ که در آن ارائه احکام فوری هستند و گاهی اوقات بی رحم.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از زمان من جوان مردم از آمدن به این باشگاه برای اولین بار و چگونه آنها می آیند به من می گویند و من به تماشای امینی کمدی در تلویزیون پس پدر و مادر من می خواهم اجازه دهید من, اما من هرگز به یک باشگاه کمدی و آن را مانند وای می گوید:” کوردی. “و من گفتم: آره تو در انرژی در حال حاضر و شما نمی توانید که آنلاین. هیچ راهی وجود دارد که برای دریافت آنلاین نیست.”

زنده-نشان می دهد “انرژی” است که اکسیژن خالص برای عملکرد هنرمندان و نیاز به نزدیکی بسیار حاد است که کوردی به تازگی دعوت چهار تمپا منطقه کمدین به استودیو برای گرفتن هر یک از دیگر. پس از اقدامات احتیاطی معمول از ضدعفونی کننده های Lysol و دست عفونی آنها نشسته پشت میکروفون فاصله 10 فوت از هم جدا و پخش آن همه است.

“مشترک نظر بود, پسر چقدر خوب است که فقط به نشستن حتی با یک دسته کوچک مردم و درست صحبت کنید. شما می دانید؟” کوردی می گوید. “منظورم این است که ما در واقع به دنبال در هر یک از دیگر و اتصال ما با تلفن و یا ایمیل. ما فقط احساس یکدیگر انرژی و عالی بود.”

اکنون و در زمان مناسب تر مراسم می رسد کوردی ارائه می دهد مشاوره برای کسانی که ممکن است احساس مانند unempowered قربانیان برخی از بیمار کیهانی شوخی: کسی که آخر خنده.

“فعال شود. هزینه زندگی خود را,” او می گوید. “هنگامی که چیزی باعث ناراحتی شما, برقراری تماس, ارسال ایمیل, تماس خود, کنگره تماس خود را به مقامات منتخب مردم در تمام سطوح از بالا به پایین. تماس همه مدیون شما یک بیل و به آنها بگویید که در آن شما و که شما یک فرد زحمتکش و شما در حال رفتن به خوب و شما ممکن است دریابید که شما می خواهید برای دریافت بیشتر از شما تصور است.

“همچنین توجه داشته باشید از افرادی که به شما بگویم به پیچ کردن. و مطمئن شوید که به پست که خود را در Facebook صفحه و در همه جا دیگری است. که بانک و این شرکت است که گفت: پیچ شما ما نمی مراقبت ؟ خوب بعد از این است که بیش از همه با وجود رفتن به یک لیست طولانی از این افراد بیش از حد — و ما نمی خواهد در مورد مراقبت از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>