Coronavirus فلوریدا: یک فلوریدا و تگزاس باعث می شود یک جای خوب برای خود جدا

شری اسمیت دارای 119 هکتار یازده بار در مرتع پرورش احشام در Myakka برای محافظت از خانواده اش — مادر و خواهر و دختر و نوه — از coronavirus.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

پیر MYAKKA — شری اسمیت دارای 119 هکتار یازده بار در مرتع پرورش احشام برای محافظت از خانواده اش — مادر و خواهر و دختر و نوه — از coronavirus.

اسمیت به بقا مهارت های منتقله از دهه دام داری.

او می تواند صابون و خمیر دندان, بالم لب و دئودورانت و جمع آوری بز و شیر و تخم مرغ از حیوانات او را افزایش می دهد. شکار حیوانات وحشی و خوک فراهم می کند یک منبع غذایی همراه با گوزن و بوقلمون زمانی که آنها در فصل. شما می توانید ببینید مخلوقات خیره در او از جنگل در پشت خانه خود را — بسیاری از اوقات پنهان کردن در چمن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اسمیت به نام آخرین سفر خود به بخشی از بسته ساراسوتا “ترسناک است.” در این زمان از سال در این شهرستان است که به طور معمول این ماجرا با فصلی بازدید کنندگان است.

جاده بود به طرز مرموزی روشن برای اسمیت و خواهر او که تا به حال یک لیست بزرگ از نیاز: نان و مرغ و گوشت خوک و دیگر مسائل اساسی.

“در حال حاضر ما در یک خشکی بیش از حد” اسمیت گفت. “ما نیاز به اضافی علوفه برای اسب. که گران تر است. اما ما خیلی رسیدگی به خود ما است.”

آنها مراقب همسایگان خود است. دیدن بچه های خود را می آیند و نشانه خوبی است که آنها خوب هستند.

دوستان در حال کمک به آنها را جمع آوری ضرورت (لوازم آرایش) که احتکار در شروع این بیماری همه گیر. اسمیت می گوید او با دوستان در “T” — جایی که فرویتویلل و ورنا جاده تقاطع — برای تبادل کالا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“او و همسر و بچه های آنها خریداری بعضی از بچه بز” اسمیت می گوید. “او نمی خواهد اجازه دهید من برای کالا پرداخت, بنابراین من آنها را از شیر بز و صابون است.”

اسمیت می گوید: او ساخته شده صابون برای حدود دو سال لوسیون برای شش ماه گذشته. او مبادرت به فروش آنها به صورت محلی. دئودورانت او تنها باعث می شود برای خانواده است.

“من می خواهم را امتحان کنید و اقامت طبیعی” اسمیت گفت.

داخل Winn-Dixie در فرویتویلل جاده که در آن اسمیت در جریان بوده است برای سال ها او را متوقف به صحبت کردن با دوستان است. همه را در خود حفظ فاصله; همه نگران بود COVID-19.

خانواده مادر 87 ساله Callie بالارد ماند با خیال راحت در یازده بار.

“ما واقعا نمی باید به نگرانی در مورد (coronavirus) بیش از حد” اسمیت گفت. “ما نمی دیدن بیش از حد بسیاری از مردم در اینجا. ما با محدود کردن مقدار زیادی از بازدید کنندگان. من نمی خواهم مردم در اطراف مادر و یا دختر من, کریستی کوکر و پسرش برایس” که ضعف سيستم ايمنی.

هفت ساله برایس می رود به Tatum مدرسه ابتدایی. معلم خود FaceTimes او را همراه با دیگر دانش آموزان است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“او خود را گیاهان توت فرنگی” اسمیت گفت. “او دوست دارد به خارج در باغ و انجام کارهای خارج وجود دارد بیش از حد. او خیلی خوب little helper.”

او را خوب با “مامان بزرگ” یک اسب نجات.

برایس راه اندازی اردوگاه در اعماق جنگل از زمین های مزرعه.

این یک جای خوب برای صبر کردن وحشتناک یک بیماری همه گیر.

“آن را در راه خدا از ما گفتن به راست تا” اسمیت گفت. “آن را در دست خدا هست ولی چیزی که ما واقعا می تواند در مورد آن انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>