Coronavirus فلوریدا: یکی دیگر از افزایش در COVID-19 مرگ و میر در سطح ایالت به عنوان 4 بیشتر ساراسوتا یادبود بیماران تست مثبت

ساراسوتا یادبود عضو هیات همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه.

فلوریدا دیدم یکی دیگر از افزایش در COVID-19 مرگ و میر شنبه به عنوان مجموع تعداد افراد آلوده در صدر 4,000 ایالت نشانه های عمیق تر شدن بحران آن نیز در حال پخش است در جنوب غربی فلوریدا با ساراسوتا بیمارستان یادبود گزارش چهار بیشتر بیماران و کارکنان تشخیص داده شده اند با این بیماری است.

ساراسوتا یادبود تشخیص داده شده 30 بيمار مبتلا به COVID-19 پس از وقوع آغاز شد و 16 هنوز در بیمارستان بستری شنبه شب.

کارکنان عضو که تست مثبت است قرنطینه در خانه. بیمارستان سخنگوی کیم Savage گفت او “به خوبی انجام می دهند.”

“بیماران و کارکنان بود که تماس نزدیک با کارکنان در روز قبل از او رفت و به قرنطینه هستند مطلع” Savage گفت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان یک احتیاط اعضای هیات خواسته شده است در خانه بمانند و خود را برای نظارت بر علائم 14 روز و ما در حال آزمایش کسانی که یا نشانه توسعه.”

وحشی اضافه شده است که کارمند که تست مثبت تا به حال “هیچ شناخته شده مواجهه با یک بیمار مثبت در SMH.”

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد صبح روز شنبه که تعدادی از coronavirus موارد صعود به 4,038 ایالت با 50 مورد در ساراسوتا کانتی و 32 در گاو دریایی شهرستان.

یکی دیگر از 10 نفر از COVID-19 شنبه, اضافه کردن به 17 که جمعه درگذشت. این ویروس به کشته شدن 56 نفر در فلوریدا تا کنون.

ساراسوتا کانتی دارای دو COVID-19 مرگ و میر در حالی که گاو دریایی شهرستان یکی است.

شهر ساراسوتا در زمان مراحل اضافی شنبه به تلاش و محدود کردن مردم از جمع آوری در جمعیت است که می تواند به گسترش این ویروس اعلام کرد که رمپ قایق در 10 خیابان و در شهر جزیره بسته خواهد شد شروع صبح روز یکشنبه همراه با پرنده های کلیدی پارک پارکینگ.

آزادی مطبوعات قرار داده شهر همچنین به نام “شهرستان سلامت ادارات در طول Suncoast به کار در یک صدایی برای پیاده سازی امن تر در صفحه اصلی به منظور کاهش خطر انتقال COVID-19 برای اطمینان تخت بیمارستان در دسترس هستند برای کسانی که واقعا نیاز دارند و برای کمک به حفظ پزشکی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).”

به عنوان فلوریدا COVID-19 تلفات نصب شده رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت جراح عمومی برای دریافت بر روی گوشی و ارسال بهداشت عمومی هشدار برای هر ساکن فلوریدا.

پیام اسکات Rivkees پیامک بعد از ظهر شنبه بود تکرار مشورتی او صادر و روز شنبه که افراد 65 ساله و مسن تر و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی باید در خانه بمانند و جلوگیری از جمعیت و همه باید در عمل “اجتماعی فاصله.”

این ویروس شده است به خصوص کشنده برای کسانی که بیش از سن 65. هشتاد و نه درصد از مرگ و میر در افراد 65 ساله و مسن تر: 35% آنها بین سنین 55 و 74 در حالی که افراد جوانتر ساخته شده تا 4 درصد از مرگ و میر و کسانی که بیش از 85 بودند 19 درصد از مرگ و میر.

“محافظت از خودتان. در حال حاضر زمان برای رفتن به خارج. نمی درگیر در هر جمعیت بزرگ در استفاده از این زمان برای محافظت از خودتان” DeSantis گفت: در یک جلسه مطبوعاتی livestreamed از اتاق کنفرانس در کنگره.

فلوریدا 4,038 coronavirus موارد همانطور که از شنبه شب بیش از پنج برابر افزایش از یک هفته پیش زمانی که دولت گزارش 706 عفونت.

DeSantis و مقامات بهداشت عمومی در یک مسابقه برای کنترل گسترش ویروس قبل از آن را تحت الشعاع توانایی بیمارستانها و متخصصان مراقبت های بهداشتی برای ارائه مراقبت.

روز جمعه و فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی گسترش قبلی بخشنامه هواپیمایی که مسافران از شهر نیویورک در منطقه خود-قرنطینه برای 14 روز شامل مردم از لوئیزیانا که وارد دولت ایالتی 10.

مانند زمان تاخیر بمب, New Orleans, در حال تجربه یک coronavirus افزایش بیش از 1000 عفونت های مرتبط با مردی Gras جشن در ماه فوریه است. DeSantis می خواهد برای رهگیری هر لوئیزیانا مسافران از “بذر” این ویروس در فلوریدا.

آن چیزی حدود سه ساعت رانندگی از نیواورلئان به پنساکولا و تکدی مقامات تا به حال ابراز نگرانی فرماندار در مورد مسافران فرار بایو دولت و حامل ویروس به فلوریدا.

“نگاه ما یا تلاش برای مبارزه با این ویروس و یا ما نیست” DeSantis گفت: از طرح خود را که شامل یک ایستگاه بازرسی در بزرگراه بین ایالتی 10 در آلاباما خط و اعضای گارد ملی تبریک مسافران از منطقه شهر نیویورک در فرودگاه.

“ما به انجام آنچه که ما می تواند با شهر نیویورک و ما نیز در حال انجام همین کار را با نیواورلئان نقطه داغ” DeSantis گفت.

این دستور اجرایی تعریف شده بیشتر New York City منطقه و لوئیزیانا به عنوان مناطق قابل توجهی در جامعه گسترش یافته است. افراد در سفر از کسانی که در مناطق باید “خود اعلام کرد:” آنها از یک نقطه داغ و موافق به قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود در فلوریدا. تخلف می تواند به معنای 60 روز حکم زندان و جریمه تا $500.

نشانه ساخته شد همراه من-10 به طور مستقیم رو به مشرق رانندگان به یک ایست بازرسی که در آن آنها مطلع شود مورد نیاز است. DeSantis گفت که او نیز به دنبال ایجاد یک I-95 برای گرفتن نیویورک مسافران است.

اما در حالی که گرجستان عمومی وزارت بهداشت است به نام آلبانی 88 مایلی شمال تالاهاسی منطقه با “پایدار جامعه گسترش” از coronavirus DeSantis shrugged در مورد ایجاد یک ایست بازرسی در I-75. و نه پاسخ به سوالات در مورد ایالات متحده آمریکا 319. هر دو اتصال معابر شمال فلوریدا به آلبانی.

“با داشتن 10 و 95 (بازرسی) خوب است و من فکر می کنم که فراهم می کند حفاظت از” DeSantis از وی خواست تا در مورد راه های دیگر به دولت است.

فرماندار نیز نامیده می شود در محلی مقامات فرودگاه و شرکت های هواپیمایی برای کمک به شناسایی مسافران از نقاط داغ. گارد ملی و مقامات بهداشت عمومی در حال مستقر در فرودگاه های بزرگ و DeSantis به نام فرودگاه محلی مقامات برای کمک به روی صفحه نمایش ورود در کوچکتر فرودگاه مانند تالاهاسی را برای تماس با مناطق.

“من فکر می کنم آن است که در همه منافع است که ما در مقابله با گسترش ما در حال حاضر سعی کنید به بلانت آن را صاف منحنی اما ما اجازه نمی دهد واردات عفونت های جدید” DeSantis گفت.

در خبری دیگر DeSantis گفت: دولت را در دسترس 100 میلیون دلار برای دولت های محلی پروژه های زیربنایی از طریق بازسازی فلوریدا برنامه. این پول بخشی از بلوک کمک های مالی برای طوفان ایرما بازیابی شده است هدایت می شوید. روند درخواست برای پول آغاز خواهد شد این هفته.

و فرماندار اعلام کرد که دولت بدست حمل و نقل هيدروکسی کينولين از اسرائیل تامین شود. این ماده بخشی از آزمایش های بالینی برای مبارزه با ویروس.

“من پزشک نیستم. من نه گفتن به هر کسی که به آن را و یا آن را, اما من معتقدم در حق امتحان کنید… اگر یک پزشک فکر می کند آن را کمک خواهد کرد” DeSantis گفت. محصول توزیع خواهد شد و به بیمارستان های میامی-Dade, نارنجی, Hillsborough و Broward شهرستان از طریق بخش مدیریت اضطراری.

با وجود رشد حمایت در میان قانونگذاران به انجام این کار DeSantis خودداری کرده است به صدور یک ایالت مستند محدود کردن ساکنان’ حرکات مانند 22 کشورهای دیگر انجام داده اند در برخی از مد. در عوض, او ترجیح داده به اجازه دولت محلی تصمیم می گیرید. حداقل 10 شهرستان تحمیل کرده اند نوعی از محدودیت بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و ارائه مشاوره به ساکنان خانه بمانند.

محدودیت های محلی تنگ در جنوب فلوریدا با سفارشات در محل در Broward و میامی-Dade شهرستان که گزارش نزدیک به نیمی از دولت عفونت.

هیلزوو و پاینلاس شهرستانهای استان نیز با صدور دستورات را نارنجی و اوسکلوا شهرستانهای مرکزی فلوریدا. برخی از جوامع از جمله Leon County نیز اعمال حکومت و بسیاری از آنها را تهدید به اجرای با دستگیری و یا جریمه به عنوان بالا به عنوان $500.

در ضمن هفت Florida Department of Corrections کارکنان که کار در امکانات مجزا دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آژانس. کارکنان مشغول به کار در زندانها در Escambia, Marion, Miami-Dade و Pasco شهرستان و یا در دفاتر منطقه ای در لیک باتلر و غرب پالم بیچ.

و برادرانه منظور از پلیس گفت: حداقل 12 افسران و نمایندگان در سراسر کشور مورد آزمایش قرار داده اند مثبت و ده ها تن که خود را به عنوان قرنطینه آنها در انتظار نتایج. نتایج مثبت آمد از میامی و فورت Lauderdale, Tampa, Fl و Flagler Beach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>