Coronavirus فلوریدا: ساحل بازدید کنندگان را ببینید ساحل به عنوان مکان امن

Beachgoers خواهد بود محدود به گروه های بیش از 10 و آنها را به فاصله از هم جدا. دستورالعمل که شده اجرا نشده است.

ساراسوتا کانتی — یک خانواده کانادایی از 30 صرف هزاران دلار برای آمدن به فلوریدا برای “سفر از طول عمر است” اما در حال حاضر آنها در گیر فلوریدا در تلاش برای پیدا کردن راه خانه.

پائولا بانک انتاریو, کانادا می گوید: آنها به سختی خود را به سمت چپ رفت و آمد مکرر. سهشنبه آنها فرار به ساحل. آنها آگاه coronavirus.

بانک ها گفت: خانواده ها کودکان و نوجوانان نیاز به یک استراحت.

این ممکن است آخرین شانس خود را برای آویزان کردن به عنوان یک خانواده در سفر خود را.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی برای محدود کردن جمعیت در سواحل مستقر در مراکز کنترل بیماری دستورالعمل برای اجتماعات بزرگ صادر شنبه که به نام برای گروه های بیش از 10. او به گروه “باید فاصله از هم جدا.” این امر در سطح ایالت.

بانک ها از هم جدا خانواده اش از هزاران نفر از دیگر ساحل, کاربران, بسیاری از آنها به نظر می رسد به بی اعتنایی به هشدارهای خطرات بالقوه جامعه انتقال coronavirus. رمان بیماری تنفسی است که هیچ واکسن آلوده بیش از 195,000 در سطح جهانی و کشته شدن نزدیک به 8000 تا.

نمایی از خواب بعدازظهر, ساحل, امریکا بالای ساحل. ساحل پر است مدت کوتاهی پس از @GovRonDeSantis خود را اعلام کرد جدید ساحل قوانین محدود کردن تجمعات در ساحل به گروه 10. pic.twitter.com/Gsv0tKWLbp

— Carlos R. Munoz (@ReadCarlos) 17 مارس سال 2020

تاپیک جدید مراسم در Siesta Beach. #coronavirus pic.twitter.com/2htvyggevY

— Carlos R. Munoz (@ReadCarlos) 17 مارس سال 2020

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 216 موارد مثبت coronavirus نیز نامیده می شود COVID-19 در فلوریدا از جمله چهار مرگ و میر. پنجاه و هشت نفر از افراد سفر کرده بود و دولت نظارت بیش از 830 افرادی که در تماس با افراد آلوده.

وجود دارد هیچ یافته است که آب شور و یا نور خورشید می تواند کشتن coronavirus با توجه به mythbusters از سازمان بهداشت جهانی است.

بانک های مرتب شده یک نیم دایره از کف استخر رشته فرنگی برای محافظت از خانواده خود را از دیگران است.

“ما فقط تلاش برای نگه داشتن ما کوچک منطقه 10 فوت دور از هر کس دیگری مانند آنها توصیه,” او گفت: ایستاده در داخل ابتدایی دایره در Siesta Beach. “بچه ها گیر شده اند در خانه برای مدتی به طوری که آنها خسته هستند. ما فکر ساحل یکی از امن ترین مکان ما می تواند به عنوان طولانی به عنوان ما فاصله است.”

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او را نزدیک خود را از مرزهای کشور به هر کسی که یک شهروند با چند استثنا.

“اجازه دهید من روشن شود: اگر شما در خارج از کشور, در حال حاضر زمان به خانه آمده” نخست وزیر گفت. “اگر شما فقط وارد, شما باید خود جدا برای 14 روز.”

کانادا ارائه شده است $5,000 وام به شهروندان خود در خارج از کشور در تلاش برای رسیدن به خانه.

اما بانک ها گفت: اعضای خانواده او می ترسند و برای دریافت بر روی یک هواپیما.

“من شنیده ام چند مورد که در آن افراد در هواپیما دانستن آنها تا به حال ویروس” بانک ها گفت. “من عصبی قرار نوه من در هواپیما در حال حاضر. ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به درایو خانه چون بیشتر مردم پرواز را در اینجا پس ما باید وسایل نقلیه است.”

خانواده خریداری 10 روز می گذرد به دیزنی که رفت و استفاده نشده.

“من احتمالا گریه صحبت کردن در مورد آن” بانک ها گفت. “این یک بار در طول عمر سفر.”

اما آنها متعهد به بازگشت.

ساراسوتا کانتی سخنگوی Brianne گرانت گفت: ویروس آگاهی از نشانه های قرار داده شده در شهرستان همه امکانات ذکر او شنیده نشده اگر آنها شده اند, نوشته شده در سواحل است.

“من می توانم تایید می کنند که سواحل هنوز هم باز همانطور که در حال حاضر” گرانت گفت. او بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد اجرای دستور دولت برای محدود کردن گروه در ساحل به 10 نفر.

گاو دریایی شهرستان نیز باز سواحل است.

جیک Sauer, ایمنی عمومی مدیر گاو دریایی شهرستان گفت: وابسته به ساحل, گاو دریایی شهرستان تحت محلی وضعیت اضطراری خواهد قدرت را به نزدیک سواحل و پارک ها.

شهرستان رهبران روزانه بحث و گفتگو با دولت و مقامات محلی در مورد سواحل و دیگر شهرستان پارک ها بسته به عنوان مورد نیاز است. تعطیلی پارک ها و سواحل خواهد بود موفق از طریق شهرستان و کارکنان و اجرای قانون محلی به عنوان مورد نیاز است.

شایعات

چادری در ساحل, کوتاه, Austin پیرس ایالت تنسی می گوید: او گذاشته شده در آب و شکار برای صدف.

“بهره گیری از آب و در حالی که ما می توانیم” او گفت: اشاره به امکان بسته شدن. “از آنجا که از coronavirus — من می دانم که این واقعا یک چیز — من می خواهم افتاد همه چیز را تعطیل, به زودی, من نمی دانم, اما من شنیده ام شایعات از چیزهای شبیه به آن اتفاق می افتد.”

پیرس همچنین فکر ساحل امن بود برای اجتماعی فاصله.

“من فقط ماندن دورتر از مردم,” او گفت:. “هر زمان که من پیدا کردن نقطه من و من صندلی و همه چیز من فقط دور ماندن از مردم است.”

اگر آنها در نزدیکی او ushers آنها را دور پیرس می گوید با تکان دادن دست خود را.

“من در تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>