Coronavirus فلوریدا: اهدای خون کمبود آفت ساراسوتا-گاو دریایی و ملت

SunCoast خون مراکز اصرار سالم مردم برای اهدای خون در حال حاضر برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد و کاهش کمبود

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با کمبود شدید خون کمک های مالی گسترده ملت و ساراسوتا-گاو دریایی در منطقه با توجه به coronavirus نگرانی و خون درایو لغو شد.

SunCoast خون مراکز محلی غیر انتفاعی است که اصرار سالم مردم بیش از سن 16 سالگی به اهدا در حال حاضر برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد و بنیادی خون کمبود.

“ما شاهد اهدا کنندگان است که ما نیاز داریم و حجم است که ما به آنها نیاز دارید” گفت: Jayne ژیرو مدیر توسعه جامعه برای SunCoast. “به عنوان همه گیر آشکار این وضعیت به احتمال زیاد به مراتب بدتر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

داشتن به اندازه کافی خون در قفسه ها از بیمارستان های محلی بسیار مهم است هر روز, اما به خصوص در حال حاضر که جامعه پزشکی منابع عامل در ظرفیت کامل.

“ما باید به اندازه کافی خون در قفسه برای شرایط اضطراری و بیماران مبتلا به سرطان گفت:” رابرت هارپر مدیر بیمه کیفیت در SunCoast مراکز انتقال خون. “وجود دارد یک فشار بر روی مراکز انتقال خون در تلاش برای جذب خیرین آمده در طول این زمان.”

بیش از 100 خون درایوهای لغو شده است به دلیل نگرانی در مورد جمع آوری در مکان های شلوغ مانند مراکز خرید و کسب و کار. درایوهای نیز متوقف شد و در دبیرستان محلی که در حال حاضر بسته در سراسر کشور تا 15 آوریل است.

“ما تکیه بر مدرسه ما اهدا کنندگان” هارپر گفت.

حدود 2,700 صلیب سرخ خون درایو در سراسر کشور لغو شده است و در نتیجه در مورد 86,000 کمتر کمک های مالی و بیشتر لغو انتظار می رود با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در SunCoast شده است وجود دارد از دست دادن بیش از 1000 واحد خون به خون درایو لغو شد. در آجر و ملات و مکان است و 40% کاهش در کمک های مالی.

“باید یک ضربه شدید در آمده مانند برخی که ما در گذشته دیده می شود که در آن یک بیمار نیاز به بیش از 150 واحد خون که خون ممکن است در دسترس است. و به ما که مخرب ترین چیزی که ما می تواند حتی تصور” ژیرو گفت.

مردم نگران آینده برای SunCoast مراکز اما هارپر و ژیرو تاکید کرد که خون به مراکز اهدای یک مکان امن می شود و کارگران خود را دقیق, اقدامات ایمنی برای اطمینان حاصل شود که همه تمیز و امن در امکانات.

کارکنان را به عنوان یک علامت چک کنید قبل از هر تغییر آنها ضد عفونی کردن هر اهدا کننده نقطه لمس از جمله ضد عفونی دهنده تخت بازوی استوار و قرص بین هر یک از اهدا و ثبت نام در فرایند تغییر کرده است تا بدون کاغذ و قلم-رایگان روند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“یک اهدا کننده به مرکز یا خون همراه است که احتمالا امن ترین محیط است که شما می توانید در حال حاضر” ژیرو گفت.

سازمان غذا و دارو گفت: به طور کلی ویروس های تنفسی شناخته شده نیست به انتقال از طریق انتقال خون و در سراسر جهان شده اند وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از انتقال خون-انتقال هر coronavirus.

SunCoast خون مراکز باید تمدید ساعت خود را به سعی کنید به جمع آوری نمونه خون. پیاده روی هستند اما قرار ملاقات تشویق می شوند.

اهدا کنندگان می توانید برنامه ملاقات به خون در هر SunCoast دهنده مرکز و یا با مراجعه به bloodmobile suncoastblood.org و یا تماس 866-972-5663.

SunCoast مکان های در ساراسوتا برادنتون ونیز و در Arcadia.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>