گاو دریایی شهرستان دارای 13 COVID-19 مرگ و میر وابسته به سالمند-مراقبت از جوامع

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

گاو دریایی شهرستان دارای یکی از بالاترین COVID-19 مرگ عوارض در دولت برای ساکنان خانه های سالمندان زندگی کمک و امکانات دیگر در دراز مدت مراقبت از جوامع است.

شده اند وجود دارد 13 COVID-19 مرگ و میر در گاو دریایی شهرستان مراقبت از سالمند جوامع جایگاه چهارم در میان فلوریدا 67 شهرستانهای استان است.

این مرگ و میر در این خانه برای شکننده سالمندان حساب 42 درصد از 31 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در گاو دریایی. ساراسوتا کانتی تا به حال شش دراز مدت مراقبت از ساکنان جان خود را از COVID-19 نفر از 23 مجموع مرگ و میر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

پس از مقاومت برای هفته Gov. ران DeSantis دستور فلوریدا وزارت بهداشت به انتشار اسامی صدها نفر از تسهیلات مراقبت دراز مدت با COVID-19 موارد است. وجود هشت سالمند-مراقبت از جوامع در گاو دریایی شهرستان – هفت در برادنتون و یکی در نخل باد بزنی – با کروناویروس موارد و 10 در ساراسوتا کانتی.

این گاو دریایی شهرستان سالمند-مراقبت از جوامع با کروناویروس موارد شامل شش خانه های پرستاری و دو امکانات زندگی کمک. امکانات با موارد هستند: وست پوینت پلزنت خانه سالمندان Riviera کف دست مرکز توانبخشی پرستاری در خانه, گاو دریایی چشمه توانبخشی و پرستاری مرکز Casa مرا احیا و گسترش پرستاری مراقبت در خانه برادنتون بهداشت پرستاری مراقبت در خانه, همجنس رودخانه مرکز توانبخشی پرستاری صفحه اصلی بروکدل برادنتون باغ تسهیلات زندگی کمک و اقامت در خلیج Vue تسهیلات زندگی کمک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دولت نیز منتشر شد تعداد کل مرگ و میر countywide در این امکانات, اما را منتشر کرده است اطلاعات در مورد مرگ و میر در فردی تسهیلات بنابراین روشن نیست که سالمند جوامع به حال COVID-19 مرگ و میر و آن را تجربه کرده اند شدید ترین شیوع است.

ایالت وجود داشته است 1,825 ساکنان و یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت که قرارداد coronavirus و 179 فوت کرده اند. Coronavirus موارد گزارش شده در 307 از این امکانات.

تنها نخل, ساحل, Broward و میامی-Dade شهرستان باید بیشتر COVID-19 مرگ و میر وابسته به سالمند-امکانات مراقبت از گاو دریایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im