مایکل بخش و کیمبرلی Gonzalez آورده Suncoast بانک خون واحد سیار به خانه خود را.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با محلی شهرستان نیاز مبرم به خون و فرآورده های خونی در بیماری همه گیر کوروناویروس این Suncoast بانک خون به ارمغان آورد یکی از آن تلفن همراه واحد — مناسب به نام ب مثبت — به برادنتون خانه مایکل بخش و کیمبرلی گونزالس در روز شنبه.

کار با Suncoast بانک خون در ماه گذشته, بخش و Gonzalez امن تلفن همراه واحد و کارکنان و تشویق دوستان و خانواده به کمک و مرتب برای Smokin مامان Lora BBQ کامیون مواد غذایی برای حفظ سخاوتمندانه اهدا کنندگان و کارکنان با گوشت خوک کشیده, لوبیا پخته و سالاد کلم.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

پادمان تضمین که هر کس مطابق با مراکز کنترل بیماری توصیه که شامل اجازه می دهد تنها دو اهدا کنندگان در یک زمان مصرف متوسط از هر اهدا کننده قبل از آنها وارد اتوبوس پاک کردن تخت و تجهیزات با envirocide و ارائه ماسک برای همه.

سیزده نفر پر اسلات زمان بین ساعت 10 صبح و 2 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im