Coronavirus فلوریدا: Bradenton, دکتر, ویژگی های بازیابی به پلاسما درمانی

یک coronavirus بیمار در برادنتون اعتقاد بر این است که فرد برای اولین بار در گاو دریایی-ساراسوتا کانتی منطقه با موفقیت بازیابی با تشکر COVID-19 آنتی بادی است.

برادنتون — یک coronavirus بیمار در اوایل 40s اعتقاد بر این است که فرد برای اولین بار در گاو دریایی-ساراسوتا کانتی منطقه با موفقیت بازیابی حساب افزایش از COVID-19 آنتی بادی است. و محلی بانک خون که ارائه پلاسما شروع به جلب توجه ملی.

بیمار که نام حال نکردن بود و قرار داده شده در یک دستگاه تنفس مصنوعی به دلیل رو به وخامت سلامت در گاو دریایی یادبود بیمارستان در برادنتون با توجه به طب داخلی پزشک متخصص دکتر Satnam سینگ.

“در عرض 12 ساعت” از 16 آوریل آنتی بادی تزریق سینگ گفت: “ما می تواند به بیمار شد و تبدیل به اطراف. او تا به حال شده است در تقریبا 100% اکسیژن و شد و به سمت در عرض یک ساعت از بيهوشی و مراقبت های ويژه بود. اما با گذشت زمان او شروع به گرفتن بهتر و بهتر او شروع به خارج شدن از رختخواب و خوردن دوباره.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“امروز بسیاری از علائم به طور کامل از بین رفته اند. او فقط در یک کانول بینی و در حال حاضر او تا به حال یک واکنش عالی. من انتظار دارم او به طور کامل بهبود می یابند.”

چه سینگ به نام “روش ساده” در زمان یک ساعت به اداره با 200cc دوز “نقاهت پلاسما.” او گفت تیم پزشکی بود “تقلا” برای پیدا کردن بازی مناسب تا زمانی که به کارگردانی SunCoast خون مراکز محل جدید در لیکوود در مرتع پرورش احشام.

“در عرض چند دقیقه از تماس با بانک خون آنها دریافتند پلاسما که ما همسان بیمار” سینگ گفت. “خوشبختانه ما قادر به چنگ زدن به آن را قبل از آن را می توان حمل در جایی دیگر و در عرض چند ساعت ما قادر به transfuse آن است.”

با تشکر از coronavirus SCBC شده است یک محل مشغول به تازگی و پر آنتی بادی سفارشات از عنوان دور به عنوان ماساچوست و ویسکانسین. و از آن خواهد شد به احتمال زیاد مشغول ماندن تا زمانی که توسعه یک واکسن است که محققان می گویند ممکن است یک سال یا بیشتر به دور است.

“ما یک مرکز خون, اما ما واقعا در حال ظهور در مرحله ملی به خاطر ما خیلی کوچک و زیرک” گفت: SCBC مدیر توسعه جامعه Jayne ژیرو. “دیگر بزرگتر خون مراکز نتوانسته اند به سطح شیب دار تا راه داریم چرا که آنها بسیاری از قطعات در حال حرکت در حالی که ما همه تولید ما انجام می شود حق در اینجا.”

اثر نقاهت پلاسما برای COVID-19 هنوز تحت بررسی از آنجا که این ویروس مانند یک تازه وارد به دنیای صحنه.

پس از اعتراف به اولین coronavirus بیمار به ساراسوتا بیمارستان یادبود در مارس 10, پزشکان تحت درمان و منتشر شده 78 نفر که تست مثبت است. SMH شروع به شرکت در نقاهت پلاسما دادگاه در تاریخ 6 آوریل که در آن هشت نفر — و نه همه در ICU — کسانی پیوست محاکمه. دو نفر از کسانی که بیماران ICU انتقال به مرحله پایین واحدهای اما محققان در حال محتاط در مورد نسبت دادن موفقیت به درمان های جدید. به طور کلی 12 coronavirus بیماران منتقل شده از ICU.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما امیدوار هستیم که این (نقاهت پلاسما) درمانی همراه با درمان های دیگر ما در حال تحقیق و موثر خواهد بود” اظهار داشت کرک Voelker مدیر پزشکی SMH تحقیقات بالینی و همکاری محقق به COVID-19 محاکمه. “اما ما هنوز در مراحل اولیه از این محاکمه و نمی تواند و نباید قاضی ایمنی آن و یا اثر تا زمانی که محققان می توانند مصالح و ارزیابی اطلاعات ملی.”

هرالد تریبون قادر به رسیدن به گاو دریایی بیمارستان یادبود برای نظر. اما سوالات آمدن به SCBC از سراسر کشور منعکس کننده فوری علاقه به آنتی بادی درمان است. ژیرو می گوید اخیر تحکیم آن بی شمار بانک خون عملیات هنگامی که آن را باز کرد در آن جدید از 25 ، 000 فوت مربع موقعیت در لیکوود تگزاس در ماه گذشته پرداخت.

“ما در سریع ردیابی بنابراین ما می تواند یک دسته بهتر در این بحران و ما نقل مکان کرد در زودتر از ما پیش بینی شده بنابراین ما می تواند ما تولید و تضمین کیفیت ما همه منابع ما همه چیز زیر یک سقف” ژیرو گفت. “و ما نیز باید یک اهدا کننده تسهیلات در اینجا.”

تولید نقاهت پلاسما کلید خود را ارتقا دهید.

“بسیاری از مراکز انتقال خون فقط می توانید 2, 2.5 دوز از یک واحد پلاسما اما ما قادر به دریافت چهار” ژیرو گفت. “به طوری که به طور بالقوه می تواند به کمک چهار نفر مختلف.

“آنچه که بدان معنی است که ما قادر به کمک به مردم در سراسر کشور به عنوان طولانی به عنوان هر کسی که نیاز به آن به صورت محلی خدمت کرده است.”

این خوب نیست که عمیق و ژیرو تنش نیاز به کمک های مالی. یک تک دوز از نقاهت پلاسما اقدامات 200ccs با 13 دوز سرم در دسترس برای گروه خونی A مثبت با O مثبت. او می گوید: AB اهدا کنندگان بیشتر مورد نیاز است چرا که ترکیب جهانی پلاسما نوع. تا کنون 35 نفر است که تا به بهبود از COVID-19 در حال برنامه ریزی برای کمک های مالی از طریق اواسط ماه مه.

“ما نمی تواند رسیدگی به هر کسی که فقط می خواهد به می دانم که اگر آنها آنتی بادی” ژیرو می گوید. “ما نیاز به دانستن اگر شما واقعا متعهد به آینده و اهدای پلاسما اگر تست شما مثبت آنتی بادی است.

“ما روند شما در آمده ما در قرعه کشی یک لوله از خون و سپس شما را از قرار ملاقات خود را برای اهدای پلاسمای خود را. و سپس هنگامی که شما به پشت در ما به شما نتایج آزمون.”

دکتر سینگ از Westside مراقبت های پزشکی در ایالات متحده آمریکا می گوید: آنتی بادی آزمایش نیست به طور گسترده ای در دسترس است اما تعداد اهدا کنندگان بالقوه گسترده است.

“ما فقط صحبت کردن در مورد یک بیمار در اینجا, اما آن را با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در این دوران تاریک” او می گوید. “پس ما را-صفحه اصلی پیام در اینجا به شهروندان که آلوده شده اند و یا در معرض شده است لطفا جلو آمده برای اهدای خون و پلاسما بنابراین ما می توانید استفاده از آن برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>