Coronavirus فلوریدا: Bradenton, دکتر, باعث خانه, تماس, برای کاهش اضطراب در افراد مسن

گاو دریایی مراقبت ارشد ارائه می دهد که تلفن همراه و دربان سالمندان مراقبت های اولیه آغاز شد و در ماه اوت سال 2019.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

این پزشک تماس خانه در سال 2020 است. و خدمات خود را ممکن است مهم تر از همیشه.

زمانی که برادنتون پزشک James Floyd تغییر تمرکز خود را به خانه بازدیدکننده داشته است پس از co-founding گاو دریایی ارشد مراقبت در ماه اوت سال 2019 او می دانست که وجود دارد یک نیاز واقعی برای خدمات خود را. اما او نمی توانست پیش بینی نیاز خواهد بود بسیار شبیه به این.

چگونه می تواند او شناخته شده چه بود?

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اما متوقف نشده عمل از خدمت به جامعه در سطح بالا با توجه به Milande دیوید, گاو دریایی ارشد مراقبت مدیر عملیات شرکت ،

“ما یک حجم بالاتر از تماس از بیماران که نیاز به خدمات ما در حال حاضر به ویژه به دلیل وضعیت COVID-19 و چقدر دشوار می توان آن را برای دریافت قرار ملاقات در دفتر. و خدمات ما را برای مردم فراهم نشده است و باید برای مقابله با رفتن و رزرو وقت ملاقات داشتن به یک ماشین و سپس مبارزه را از طریق طاقت فرسا زمان انتظار در اتاق انتظار پر از مردم است. در عوض, آنها قادر به تماس با ما و بهترین ما توانایی های ما در برنامه ملاقات که با این نسخهها کار بهترین برای آنها را در راحتی از خانه های خود گفت:” دیوید.

گاو دریایی ارشد مراقبت از سالمندان اولیه مراقبت های پزشکی ارائه می دهد که بخش عمده ای از خدمات خود را از طریق تلفن همراه و دربان مراقبت با هدف اجتناب از “خطرناک شکاف است که در حال حاضر وجود دارد در سالمندان میباشد.” به عبارت دیگر نه تنها فلوید می آیند و بازدید شما در راحتی از خانه خود را, اما او همچنین می خواهد عمل خود را به عنوان پزشک متخصص در مراقبت از خود را در بیمارستان و خانه سالمندان زندگی کمک امکانات و مراکز توانبخشی در هیچ هزینه اضافی.

فلوید گفت که یکی از اهداف زمانی که او و دیوید برای اولین بار شروع به گاو دریایی ارشد مراقبت برای اطمینان از مراقبت جامع فراهم می کند که تداوم در طول روند پیری. به عبارت دیگر او می خواست به اطمینان حاصل شود که همان تیم پزشکی متصل است و درگیر با خود, خانواده, سلامت, تاریخچه نسخه های پس زمینه و داستان زندگی خود را بدون توجه به جایی که شما هستند.

این خدمات مهم برای یک جمعیت در گاو دریایی و ساراسوتا کانتی که در آن مردم در سنین 80 و بالاتر هستند و پیش بینی می شود این رشد جمعیتی بیش از 30 سال آینده — بنابراین این دو شهرستان هستند که در آن گاو دریایی مراقبت ارشد ارائه می دهد تلفن همراه خود را و دربان خدمات پزشکی علاوه بر داشتن یک دفتر در 2970 دانشگاه پارکوی در ساراسوتا.

اما این بازدیدکننده داشته است خانه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم برای یک جمعیت است که بیشتر در معرض خطر ابتلا به درد و رنج منفی سلامت با توجه به coronavirus با توجه به Floyd.

“این دقیقا همان گروه سنی که قرار نیست به خارج و در مورد حق در حال حاضر. آنها قرار بود به ماندن در منزل و تمرین های اجتماعی فاصله و بسیاری از آنها از این امر آگاه است و منجر به اضطراب در مورد ترک خانه است. من فکر می کنم که چرا ما در حال گرفتن بسیاری از تماس های تلفنی در حال حاضر و به همین دلیل ما خوشحال به ارائه این سرویس به دلیل ما می خواهیم به نگه داشتن آنها را امن” گفت: فلوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید برنامه خود را در خانه خود تماس بگیرید بازدید manateeseniorcare.com تماس بگیرید و یا 800-605-3182.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>