Coronavirus فلوریدا: برادنتون ساکنان خانه سالمندان تست مثبت

گاو دریایی شهرستان شده است یک نقطه داغ برای coronavirus موارد به مراقبت طولانی مدت جوامع است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

متعدد ساکنان در برادن رودخانه مرکز توانبخشی آسایشگاه سالمندان در گاو دریایی شهرستان قرارداد بسته اند coronavirus اضافه کردن به 629 موارد به مراقبت طولانی مدت امکانات در سطح ایالت.

تعدادی از کارگران و ساکنان با کروناویروس در جوامع زندگی کمک خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت افزایش یافته 144 درصد از یکشنبه شب زمانی که وجود دارد 258 موارد مرتبط با این امکانات.

این ویروس یک تهدید در حال رشد به شکننده فلوریدا سالمندان در مراقبت طولانی مدت با وجود تلاش های اولیه برای قفل کردن این جوامع با ممنوعیت بازدید کنندگان است. کارگران در حال غربالگری برای بیماری و باید پوشیدن ماسک در هنگام کار با ساکنان اما این ویروس هنوز هم نفوذ کرده است بسیاری از امکانات.

گاو دریایی شهرستان شده است یک نقطه داغ برای coronavirus موارد به مراقبت از سالمند جوامع است. گاو دریایی رتبه ششم در میان ایالت فلوریدا 67 شهرستانهای ترین coronavirus موارد به این امکانات با 32. ساراسوتا کانتی رتبه 14 با 15 مورد مربوط به تسهیلات مراقبت دراز مدت.

دو کشور باید یک ترکیب 170 خانه های پرستاری و کمک زندگی می کنند, مراکز با 12,445 مجموع تخت.

برادن رودخانه مرکز توانبخشی دوم خانه سالمندان محلی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان که علنا تایید coronavirus مورد. سنبه از ساراسوتا توانبخشی & مراقبت ارشد جامعه نیز اذعان کرده است که ساکن آزمایش مثبت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از محلی دیگر در دراز مدت مراقبت از جوامع در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس. مقامات بهداشتی دولت نمی خواهد با انتشار نامهای از امکانات است که باید coronavirus موارد است.

اما برادن رودخانه تایید کرد در یک بیانیه به هرالد تریبون که “ما تا به حال تایید موارد مثبت.”

“ما می خواهیم برای انتقال ما نگرانی عمیق برای ما ساکنان که تشخیص داده شده اند مثبت برای coronavirus; افکار ما هستند با آنها و عزیزان خود را در این زمان به چالش کشیدن” این بیانیه می خواند. “ما مرکز رهبری و کارکنان همچنان در هوشیاری خود را به نگه داشتن ما ساکنان و کارکنان امن در نظر گرفتن اقدامات قابل توجهی برای محدود کردن گسترش COVID-19 ویروس.”

برادن رودخانه تست همه کارکنان و ساکنان برای ویروس. خانه سالمندان که دارای 208 تخت در حال همکاری با دولت و وزارت بهداشت به سعی و حاوی ویروس است.

“تسهیلات کارکنان همچنان به دنبال تمام دستورالعمل CDC از جمله پیوستن به همه پروتکل های غربالگری پیش ساکنان قبل از هر گونه پذیرش در حال نظارت از تمام ساکنان غربالگری کارکنان و حفظ انطباق با عفونت تکنیک های کنترل و تجهیزات حفاظت فردی توصیه” با توجه به بیانیه ای از برادن رودخانه.

گاو دریایی شهرستان کمیسر ونسا Baugh گفت که او مطمئن است مقامات دولتی در حال کار سخت برای جلوگیری از coronavirus از گسترش در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“من واقعا معتقدم که دولت واقعا در تلاش برای مطمئن شوید که خانه های سالمندان و کارگران باید همه چیز آنها نیاز دارید” Baugh گفت: “این است که همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود? البته که وجود دارد. بدیهی است که ما همیشه می توانید بیشتر انجام دهید.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Baugh گفت که او می خواهم برای دیدن فرآیند غربالگری برای خانه سالمندان کارگران همچنان به بهبود بخشد.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صحبت در مورد تلاش برای استفاده از تست سریع برای اطمینان از کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات در نمی آوردن ویروس در.

برادنتون عضو شورای شهر پاتریک راف ، گفت: ایمنی مراقبت از سالمند جوامع شده است در ذهن خود پس از آغاز شیوع کروناویروس.

“من گفته ام در تمام طول آن را به یکی از امکانات زندگی کمک آن می گذرد به مانند آتش سوزی گسترش آن را یک سیستم بسته” Roff گفت.

این امکانات از نگرانی خاص به خاطر رمان coronavirus بسیار کشنده تر برای افراد با زمینه ای شرایط پزشکی. یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن تا به حال 35 مرگ و میر وابسته به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

چاک هنری بهداشت افسر فلوریدا وزارت بهداشت را ساراسوتا دفتر روز جمعه گفت که تیم او کار کرده است از نزدیک با محلی در دراز مدت مراقبت از جوامع در سراسر coronavirus بحران است.

“ما تاسیس شده در اوایل مراقبت از سالمند تیم های واکنش,” هنری گفت.

خمیر بازی در حال حاضر کار با فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان که تنظیم پرستاری خانه و امکانات زندگی کمک.

“ما مشترک بازدیدکننده داشته است در هر زمان وجود دارد قابل توجه بیماری” هنری گفت. “ما کار با کارکنان خود را به مطمئن شوید که آنها باید آگاهی و تمرین بیشتر در حال حاضر عفونت روش های کنترل و همچنین انجام انزوا در راه های خوب.”

حصول اطمینان از مراقبت دراز مدت امکانات خوب تجهیزات حفاظت فردی – ماسک و دستکش و روپوش و غیره. – همچنین مهم است که هنری گفت.

“ما سعی می کنید به کار با ما مرکز عملیات اضطراری به مطمئن شوید که تمام امکانات آن که در برخورد با افراد بیمار به خصوص در جمعیت های آسیب پذیر ما باید از تجهیزات حفاظت شخصی آنها نیاز به انجام بهترین کار” هنری گفت.

تمام 117 مراقبت از سالمند امکانات در ساراسوتا کانتی تماس روزانه, هنری اضافه شده است.

“فقط به بررسی وضعیت خود را برای پیدا کردن اگر آنها هر زمان ساکنان که بیمار برای پیدا کردن اگر آنها کوتاه لوازم” او گفت:. “این واقعا یک قطعه مهم از استراتژی ما برای سعی کنید برای محافظت از ما بزرگتر جمعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>