Coronavirus فلوریدا: برادنتون بازنشسته می میرد در ساراسوتا یادبود پس از کابوس کروز

برادنتون بازنشسته تام شیهان درگذشت COVID-19 در ساراسوتا یادبود شنبه شب. او سوم شخص به مرگ این بیماری در ساراسوتا کانتی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تام شیهان شد یک مرد خانواده و یک کسیکه شوخی زننده کند با بزرگ تر از زندگی شخصیت و افتخار ایرلندی آمریکایی است.

این برادنتون بازنشسته عاشق جشن روز سنت پاتریک وقت گذراندن با او 11 نوه, جوک های عملی و سفر.

آن بود که آخرین عشق است که منجر به شیهان مرگ شنبه در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

شیهان 68 درگذشت از عوارض ناشی از COVID-19. او دومین فرد به مرگ این بیماری در ساراسوتا یادبود و سوم در ساراسوتا کانتی.

ساراسوتا یادبود به حال 24 نفر که در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 یکشنبه شب. بیمارستان تشخیص داده شده 37 نفر با این بیماری در آنجا شیوع اول آغاز شد. شده اند وجود دارد شش بیمارستان کارکنان مبتلا به این بیماری از جمله یکی که در حال حاضر در بیمارستان بستری ساراسوتا یادبود روز یکشنبه گفت.

به نظر می رسد که شیهان قرارداد COVID-19 کروز است که تبدیل به یک کابوس برای مسافران آن است. چند مسافر از کاستاریکا Luminosa فوت کرده اند و ده ها تن را آزمایش مثبت برای ویروس.

“در سال های بازنشستگی او لذت می برد از دیدن جهان و آن چه در نهایت منجر به سقوط” کوین شیهان یکی از تام شیهان سه فرزند گفت: در مصاحبه با هرالد تریبون یکشنبه.

تام شیهان بود در یک هواکش به صورت یک هفته در ساراسوتا یادبود واحد مراقبت های ویژه قبل از تسلیم شدن به این بیماری در 8:51 بعد از ظهر روز شنبه با توجه به کوین شیهان.

ساراسوتا یادبود تایید یکشنبه که در بیمارستان بود یک دوم COVID-19 مرگ است.

کوین شیهان نوشت: در Facebook در مورد پدرش تجربه با COVID-19 مستند خود را کاهش شیب در یک سری از پست ها و قلب wrenching تجربه از خداحافظی در روز جمعه با بلندگو از آنجا که او نمی تواند به دیدار او در بیمارستان است.

“من باید بگویم دوباره چقدر وحشتناک این ویروس می تواند برای برخی از” شیهان نوشت. “من خواهر و برادر خودم و پسر عموی ما بودند فقط با یک تماس در بلندگو جایی که من پدر را دوست داشتنی, پرستار میشل در ساراسوتا بیمارستان یادبود ساخته شده خود را در دسترس, بنابراین ما می تواند همه می گویند نهایی ما خداحافظی به او. من امیدوارم که با تمام قلب من او برای شنیدن صدای ما.”

شیهان نه به طور معمول استفاده از رسانه های اجتماعی. اما او گفت: او می خواست برای انتقال چگونه “تنهایی” تجربه داشتن COVID-19 است برای مردم که باید جدا از خانواده خود را. او همچنین می خواستم برای هشدار دادن به مردم به این ویروس به طور جدی.

“ما باید به تمام شعارهای سیاسی در هر دو طرف و آن همه دور و فقط گوش دادن به آنچه که پزشکان و متخصصان پزشکی می گویند چرا که آنها آنهایی که در تلاش برای محافظت از ما” شیهان گفت: هرالد تریبون. “این مهم است. این است که کشتن مردم است. این کشتار بسیاری از مردم است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تام شیهان مصیبت آغاز شد و در مارس 5 هنگامی که کاستاریکا Luminosa سمت چپ پورت های باتلاقی در فورت Lauderdale.

کوین شیهان توصیف پدر خود را در یک Facebook پست با عنوان “لجبازی را به عنوان یک بز است.”

در روزهای منتهی به مارس 5, اعضای تام شیهان خانواده خواست او را به رفتن در کروز.

در آن زمان بد بخت سفر از الماس شاهزاده کشتی کروز — که تا به حال صدها نفر از مسافران تست مثبت برای coronavirus و متعدد مرگ و میر در حالی که آن را در قرنطینه ژاپن بندر در مه — در حال حاضر شده است به خوبی به اطلاع عموم.

“ما تمام شد مانند این است که احتمالا بهترین ایده پدر; اصلا نمی رویم و روند فکر بود ‘ما بود خوب'” کوین شیهان گفت پدر خود را درک مشکل بیشتر در ژاپن و منطقه از جهان است.

در آن زمان دولت آمریکا در عین حال به موضوع یک هشدار اصرار مردم را به کشتی.

تام شیهان و همسرش, جیل, Kevin شیهان نامادری رو در کاستاریکا Luminosa با دوستان خود یک زن و شوهر زندگی می کنند که در همان برادنتون 55-و-مسن جامعه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

کشتی کروز تا به حال از 1400 مسافر. آن را محدود به ونیز, ایتالیا با توقف در آنتیگوا پورتوریکو و اسپانیا و جزایر قناری و فرانسه با توجه به مقاله نیویورک تایمز.

“سه روز بعد از آن یک زن بود تخلیه در پورتوریکو چرا که او تا به حال علائم کروناویروس” با توجه به ماده بار. “او نتایج آزمون تاخیر شد و آن را در زمان یک هفته برای کاپیتان کشتی به تصویب سختگیرانه بهداشتی پروتکل.”

مسافری که تخلیه در پورتوریکو در نهایت درگذشت. یکی دیگر از مسافر بود در جزایر کیمن با توجه به بار مقاله.

کوین شیهان گفت پدرش به او گفت که اگر کشتی کروز اپراتورها گفت: مسافران در مورد بیمار, ایتالیایی, زن قبل از آنها به پورتوریکو, او و همسرش را متحرك در جزیره و به خانه بازگشت بلافاصله.

تام شیهان پیامک خود را پسر و همسر در پایان این سفر و گفت: “پسر این خط کروز دروغ; ما نمی دانیم که کسی بیمار بود.”

با توجه به بار مقاله مسافران کشتی کروز در نهایت شد محدود به اتاق خود را به عنوان آنها سفر در سراسر اقیانوس اطلس. یک فاکس نیوز مقاله می گوید مقامات در جزایر قناری است که متعلق به کشور اسپانیا محروم کشتی از اتصال وجود دارد.

“هر بار که ما رو به روز رسانی از پدرم او بیشتر و بیشتر در مورد آنچه که قرار بود در کشتی” کوین شیهان گفت. “او نوع دیوانه وار پیام کوتاه من و همسرم برای به روز رسانی.”

مقامات امنیتی فرانسه در نهایت اجازه داد که کشتی به اسکله در مارسی. مسافر گفت: بار است که “تخلیه و سفر بازگشت به ایالات متحده بیشتر دلخراش پر هرج و مرج و ترسناک تر از خود را بد بخت دریایی سفر.”

آمریکا و کانادا و فرانسه به مسافران اجازه داده شد خاموش کاستاریکا Luminosa در مارسی در پنج شنبه, مارس 19.

کوین شیهان گفت: مسافران بسته بندی شده بودند در اتوبوس نگه داشته و وجود دارد بسیاری از آن پنج شنبه. این بار مقاله گفت: اتوبوس نشسته در فرودگاه و پارکینگ برای پنج ساعت است.

“این یک روز طولانی در اتوبوس; همه آنها به دام افتاده با هم” شیهان گفت.

برخی از مسافران که در سمت چپ کاستاریکا Luminosa مورد آزمايش قرار coronavirus. اما این بار مقاله گفت: آمریکایی ها اجازه داده شد به ترک قبل از اینکه نتایج آزمون شناخته شدند. آنها در زمان red-eye پرواز یک شبه به آتلانتا پس از رسیدن صبح جمعه, مارس 20.

شیهان شگفت زده شد چه اتفاقی می افتد. او گفت: مسافران کشتی کروز بودند مورد آزمایش قرار نمی قرنطینه یا از دیگران در آتلانتا فرودگاه زمانی که آنها وارد شدند.

“ما فکر می کردند که به عنوان به زودی به عنوان او در CDC جاوا قرنطینه آنها را به خاطر بسیاری از مردم بیمار هستند اما این اتفاق نمی افتد” شیهان گفت. “من و همسرم شوکه شده بودند.”

شیهان معتقد است مقامات آمریکایی برای وزارت امور خارجه ایالات متحده و CDC نه به طور کامل درک آنچه آنها در برخورد با گفته آنها “نمی دانم آنچه را که آنها در آتلانتا; آنها نمی دانم چه شد آمدن از هواپیما.”

شیهان است پس از صحبت با دیگر مسافران که در کشتی کروز با پدرش.

“شما باید این گروه از 100 نفر که ریخته شد به معنای واقعی کلمه در اصلی فرودگاه آتلانتا به دفع کردن برای خود” به او گفته شد اشاره کرد که مسافران کشتی کروز شد راه رفتن در اطراف فرودگاه و رفتن به مکان های مختلف برای بررسی در پرواز.

شیهان پدر و نامادری پرواز به ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی در اواخر مارس 20 و به بیمارستان رفت و روز بعد با خود برادنتون دوستان که سفر در کروز با آنها. از چهار سه نفر از آنها مورد آزمايش قرار coronavirus و هر سه آزمایش مثبت است.

تام شیهان هرگز به ترک بیمارستان. او به سرعت قرار داده و در یک ونتیلاتور.

کوین شیهان Facebook posts توصیف غم و اندوه خود را به عنوان پدر خود را از وضعیت بدتر شده است. اولین پست خود را در مارس 23.

“او در شرایط بحرانی در ونتیلاتور,” شیهان نوشت. “او از نظر پزشکی فلج بنابراین بدن خود را نمی خواهد مبارزه با ونتیلاتور.”

“تنها دلیل من ارسال این طوری همه از این طول می کشد به طور جدی” شیهان اضافه شده است.

شیهان ارسال شده به روز رسانی دیگر در مارس 24, گفت پدرش هنوز در وضعیت بحرانی است.

“Coronavirus ایجاد یک ضخامت موکوس لایه در ریه ها است که باعث می شود آن را بسیار سخت برای بدن خود را برای دریافت اکسیژن به طور معمول می کند” شیهان نوشت.

شیهان دوباره التماس کرد برای مردم را به توجه به بهداشت عمومی هشدار.

“لطفا امن و اعتماد به آنچه پزشکان می گویند” شیهان نوشت.

بعد از آن شب شیهان ارسال شده دوباره گفت: پدر خود را دریافت کرده بود هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا است که دریافت مقدار زیادی از توجه پس از یک مطالعه نشان داد برخی از بیماران درمان شده با این حال نتایج مثبت است. اما شیهان گفت: آنها تا به حال برای جلوگیری از دادن پدرش این دارو به دلیل عوارض جانبی.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چقدر ترسناک این ویروس است و چه کسی است که قرارداد آن را خیلی احساس تنهایی می کنم” شیهان اضافه شده است. “من در واقع سپاسگزار او بیدار نیست برای این همه. دولت خواهد بود احمقانه به حذف قرنطینه دستورالعمل در (Centers for Disease Control) و (سازمان بهداشت جهانی) توصیه می شود. چه خوب است که یک اقتصاد قوی اگر همه ما ممکن است از دست دادن عزیزان به این ویروس است. امن! محافظت از خودتان را.”

شیهان در ادامه به سند خود از پدر مارپیچ رو به پایین.

در مارس 25, شیهان نوشت: “همه چیز خوب پیش نمی رود. ریه ها و کلیه ها در حال خاموش کردن و پزشکان نگران قلب خود را تعطیل. آنها شروع دیالیز امروز برای فیلتر کردن سموم از خون.”

“من شکسته به عنوان من نوشتن این, و امواج اشک آمدن و رفتن در طول روز” شیهان ادامه داد: در 25 مارس. “من در از دست دادن برای کلمات چگونه من واقعا احساس می کنید, اما من فکر می کنم که گفتن این داستان را در کمک به دیگران, بنابراین من احساس می کنم نیاز به نگه داشتن ارسال بنابراین هر کس می خواهد توجه به توصیه های CDC و WHO به جای گوش دادن به سیاستمداران برای مشاوره.”

“من امیدوارم که هیچ کدام از شما و یا خانواده خود را در حال لمس شخصا توسط این ویروس,” او اضافه شده است. “لطفا انجام آنچه شما می توانید برای کمک به دیگران در طول این روز است. من می خواهم شخصا از باور نکردنی تیم پزشکی در ساراسوتا بیمارستان یادبود از زحمات آنها انجام شده است و خطر آنها خود را در حال گرفتن. همه شما سزاوار مدال.”

در مارس 26, شیهان توصیف پدر خود را به عنوان “واقعا برای زندگی خود می جنگند” و دوباره خواست مردم به دنبال بهداشت عمومی هشدار.

“ایمن ماندن و هدایت و روشنی از مردم که نیست پس امنیت پروتکل های مطرح برای همه ما” شیهان نوشت.

در مارس 27, شیهان نوشت: یک پست طولانی در مورد خداحافظی به پدر خود.

“تمام بدن او در حال بسته شدن است و ما به او گفت که آن را OK به اجازه رفتن در حال حاضر” شیهان نوشت.

شیهان توصیف پدر خود را به عنوان “لجبازی را به عنوان یک بز همیشه عینک اهریمنی پوزخند عاشق بازی جوک عملی به حال یک حس شوخ طبعی و لذت بردم از بودن با خانواده و دوستان.” او گفت: پدر خود را به پایان رسید هر مکالمه حتی متن پیام مبادلات با “من شما را دوست دارم.”

“او به مردم کمک و پشتیبانی مردم به گسل” شیهان نوشت. “آیا او لذت بردن از روز سنت پاتریک و میراث ایرلندی. او عاشق همسرش جیل. او دوست داشت خود را فرزند کوین مگان رایان و آدم. او دوست داشت خود را grandkids همه 11 از آنها. او عاشق خانواده گسترده خود را. او دوستان خود را. مهمتر از همه او خواهد بود و همه ما از دست رفته. عشق شما میآید با تمام قلب من است.”

با حضور شیهان دبیرستان در ایالت ایلینوی و زندگی در اوک پارک در خارج از شیکاگو مشغول به کار به عنوان یک معامله گر در بورس شیکاگو به عنوان یک ارشد underwriter برای Wells Fargo bank قبل از حرکت به ساراسوتا منطقه زمانی که او بازنشسته شد.

کوین شیهان گفت: پدر و نامادری بسیار فعال در 55-و-مسن تر جامعه برای کمک به سازماندهی احزاب در شب سال نو, روز سنت پاتریک و تعطیلات دیگر.

در حال حاضر نامادری خود است قرنطینه در خانه به تنهایی. خواهرش زندگی می کند که در همان جامعه به ارمغان می آورد مواد غذایی و نوشیدنی, ترک آنها را در آستان او. او به نظر می رسد بهتر است.

کل تجربه شده است disorienting برای کوین شیهان زندگی می کند که در ساراسوتا و کار در فروش برای یک شرکت محلی است.

“این تمام چیزی است که فقط تا سورئال,” او گفت:. “آن را مانند یکی از این طاعون فیلم شما می بینید وجود دارد; آن را فقط حقیقی.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally, 81, درگذشت سه شنبه COVID-19 در ساراسوتا بیمارستان یادبود. او اولین کسی بود که به مرگ این بیماری در ساراسوتا کانتی. یک 82 سال درگذشت پنج شنبه از COVID-19 در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت.

همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد 4,950 coronavirus موارد در فلوریدا و 60 مرگ و میر. وجود 60 نفر در ساراسوتا کانتی و 38 مورد در گاو دریایی شهرستان که همچنین دارای یک مرگ.

کوین شیهان گفت: او به ویژه می خواهد برای تشکر از کارکنان پزشکی که مراقبت از او. دو پرستار و یک پزشک بود در تماس مداوم با خانواده ارائه به طور منظم به روز رسانی.

“من تنها ستایش خطر که ساراسوتا بیمارستان یادبود تیم, مصرف,” او گفت: کارکنان تعهد “کاملا شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>