Coronavirus فلوریدا: Bradenton, نوجوانان, ساخت ماسک با استفاده از پرینتر 3D

گیر خانه با تمام پایان سال جشن, احتمال لغو یک سنت استفان ارشد تولید شده است در صورت سپر برای اهدای.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در اول مدرسه تنها رفتن به لغو و برای چند هفته و آن هم از نوع به نظر می رسید مانند یک تازگی.

“چه کس دیگری می گویند در طول ارشد سال ما تا به حال یک بیماری همه گیر بود و به مدرسه ؟” گفت: سنت استفان اسقفی ارشد مایکل میلز 18. “من فکر کردم آن نوع سرد بود.”

اما دو هفته کشیده به یک ماه و یک تخته سنگ از ارشد سال, سنت, شبیه آنها اضافه خواهد شد به لغو — مدل های Busch Gardens زمینه سفر حتی مراسم فارغ التحصیلی. زمانی که مایکل شنیده مدرسه خواهد بود بسته حداقل تا پایان مارس و او تا به حال دیده نشده دوستان خود را برای هفته تازگی رفته بود و مایکل گفت که او “در نزدیکی اشک.”

در حالی که مدارس باقی مانده بسته COVID19 بیماری ناشی از کوروناویروس تنها شدت یافته است. تجهیزات حفاظت شخصی تبدیل به یک کالا و مایکل گیر در خانه چه پدر و مادر همیشه گفتن بچه های خود را انجام دهید: او چیزی سازنده. او شروع به ساخت سپر چهره.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

با استفاده از یک چاپگر 3D و طراحی او یافت آنلاین مایکل شروع به ساخت پلاستیک صورت سپر. آنها نوع به طور معمول پوشیده شده توسط دندانپزشکان و با زمان راه اندازی او می تواند یک ساعت در یک هزینه حدود 60 سنت در هر ماسک.

“من در تلاش برای انجام آن دور ساعت اما من بدیهی است که باید به خواب” او گفت:.

G. استیو houston press عمومی افسر اطلاعات با فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا گفت: در صورت سپر مانند مایکل بود و موثر ترین زمانی که همراه با ماسک صورت حتی اگر آن را در خانه. سپر نگه می دارد و از تبدیل شدن به آلوده و “رویکرد لایه بندی شده” فراهم می کند حفاظت.

“اگر کسی در حال مراقبت از یک فرد بیمار در خانه, در خانه سپر صورت همراه با یک ماسک بسیار موثر است,” او گفت:.

مایکل ساخته شده 30 از سپر تا کنون و او اهدا کرده است آنها را به افراد یا سازمان هایی است که شنیده ام در مورد تلاش های خود را از طریق Facebook و سنت استفان شبکه فارغ التحصیلان.

اما در روز سه شنبه او انتظار برای دریافت یک جدید چاپگر 3D است که می تواند میل لنگ از هشت ماسک و بدون نیاز به راه اندازی تازه ساخت این امکان را برای مایکل به خاطر ساخت ماسک در طول شب.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

با تولید به سطح شیب دار تا او به دنبال معنی جدیدی از توزیع. وجود یک وب سایت است که می پذیرد 3D چاپ ماسک و اهدا آنها به بیمارستان که او در نظر دارد اما او هنوز هم نیاز به حل و فصل جزئیات برای بهترین راه برای دریافت محصول خود را به دست مردم.

Spath, مایکل مهندسی و علوم کامپیوتر در سنت استفنز گفت: Michael یادگیری دست اول یکی از چالش های فنی و مهندسی — توزیع است.

“آنچه که او را پیدا کردن است طراحی و ایجاد شده است تنها در حدود 20 تا 30 درصد از کار” Payne گفت.

منطقه بیمارستان ها پذیرش کمک های مالی حتی در خانه مواد ذخیره سازی آنها را در مورد افزایش تصاعدی از بیماران مبتلا به این ویروس گسترش می یابد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“ما با استفاده از درجه پزشکی مسائل اما اگر ما این موج که واقعا طاقت فرسا و با استفاده از تمام منابع ما قطعا تکیه بر آنچه که ما ذخیره شده اند از کمک های مالی و مجموعه” گفت: کیم وحشی سخنگوی ساراسوتا بیمارستان یادبود.

مایکل گفت که او متنفر کانون توجه و نیست به دنبال توجه است. ساخت ماسک یک راه برای ثابت tinkerer به ماندن در حالی که مشغول به دام افتاده در خانه, در حال انتظار برای او در سال آخر فعالیت برای لغو می شود. او لذت می برد و احساس او در حال کمک به در راه مبارزه با سرایت.

“من از آن لذت ببرید به دلیل آن است که چیزی به من مشغول نگه دارید,” او گفت:. “من رو کل من حوصله خارج از ذهن من’ چیز است.”

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>