جمهوری خواه برایان ماست گفت: کنگره باید بحث فرمت خسته حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه ای است که ارائه می دهد کمک های مالی به صاحبان کسب و کار کوچک مبتلا به مشکلات به دلیل coronavirus اقتصادی shutdown. اما دموکرات ها که در کنترل و خودداری از به رسمیت شناختن آنها.

کنگره برایان دکل R-استوارت و هفت دیگر عربستان همکاران سعی شنبه به نوبه خود یک جلسه کوتاه از مجلس نمایندگان ایالات متحده به یک بیماری همه گیر اعتراض — اما آنها به سرعت gaveled خارج از دستور.

افراشته گفت: هدف آنها این بود که استدلال می کنند که کنگره باید در بحث قانون به گسترش خسته حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه ای است که ارائه می دهد کمک های مالی به صاحبان کسب و کار کوچک مبتلا به مشکلات به دلیل coronavirus اقتصادی shutdown. اما دموکرات ها که در کنترل و خودداری از به رسمیت شناختن آنها.

“ما وجود دارد نشان می دهد که ما آماده برای انجام کسب و کار از خانه,” او گفت:. “این شرم آور است که سخنران پلوسی است و نه به نام ما به جلسه به بحث PPP.”

ماست اشاره کرد که آن را حداقل دو روز برای اعضای خانه برای آمدن به واشنگتن است.

“همه ما باید در اینجا به عنوان به زودی به عنوان مجلس سنا می کند,” او گفت:. “ما نمی توانیم به این رفتن برای یک روز دیگر.”

افراشته گفت که او انتظار می رود حزب دموکرات نمی خواهد اجازه دهید او و دیگران صحبت می کنند در طرفدار forma جلسه که اغلب طول می کشد برای چند دقیقه. رای گرفته می شود نه در چنین اقدامات.

خسته PPP به تازگی توزیع 350 $میلیارد دلار در بودجه امداد به کسب و کارهای کوچک. کنگره جمهوری خواهان و دموکرات ها شده اند در تقابل بیش از چگونه به اختصاص دلار اضافی به برنامه است. روز سه شنبه این بن بست به نظر می رسید که شکسته با یک توافق برای اضافه کردن یکی دیگر از $450 میلیارد دلار به این برنامه است.

دکل سوار به واشنگتن است. او در سمت چپ یکشنبه ماند شبانه در گرجستان و وارد در پایتخت در روز دوشنبه. خواسته در مورد خطرات ناشی از سفر در میان همه گیر ماست گفت آن است که مسئولیت خود را به عنوان یک کنگره برای آمدن به واشنگتن به رای دادن در مورد مسائل از اهمیت حیاتی برخوردار است.

“ما همه اینجا,” او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی شده و مذاکره با وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به در نظر گرفتن قانون خواهد شد که قابل قبول به دموکرات ها.

“او می خواهد به انجام تمام این کار را بدون صحبت کردن با هر کسی” ماست گفت. “مانند این است که او گفت:” هر کس دیگری فقط در خانه بمانند و ما خواهد شد مراقبت از آن است.”

درست است که او گفت و اشاره کرد که کنگره باید بخشی از این روند است.

“با بودن در اینجا آن را به مقدار یک dereliction وظیفه” ماست گفت.

دکل توییتی هفته گذشته که پلوسی نیاز به نشان می دهد برخی از “American شن مثل ما اولین پاسخ دهندگان پرستاران و پزشکان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im