Coronavirus فلوریدا: Buchanan خوش بینانه در مورد اقتصاد باز بعد در مارس

این کنگره تاکید کرد که مناطق مختلف استان و کشور خواهد بود قادر به بازگشت به کسب و کار در زمان های مختلف.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — کنگره ایالات متحده Vern Buchanan ابراز امیدواری کرد که اقتصاد hobbled اجتماعی فاصله الزامات مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 می تواند شروع در برخی از نقاط به عنوان به زودی به عنوان ممکن است — با این نکته که این بستگی به این دارد که چگونه به خوبی این ویروس شده و موجود در مناطق محلی از دولت و کشور است.

“شما باید برای کار با نه فقط رئیس جمهور بلکه فرماندار مقامات محلی شهرستان و کمیسیون و دریافت حس از اجرای” بوچانان گفت: در روز پنج شنبه در یک زوم تماس تصویری با ساراسوتا اتاق بازرگانی و اعضای. “برخی از کسب و کار هستند راحت تر به رول بیش از دیگران است.

“مهم ترین چیز این است که امنیت و سلامت مردم و مطمئن شوید که امن بهترین ما می توانیم پس از آن شروع در این rollout.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

بوکانان تحت پوشش جنبه های مختلف این کشور در پاسخ به COVID-19 از جمله پیش بینی یکی دیگر از 250 میلیارد دلار که مجاز شده توسط دولت فدرال برای کمک به کسب و کارهای محلی از طریق چک حفاظت از برنامه.

وی اعضای اتاق به مطمئن شوید که آنها کار خود را به روابط موجود با بانک های محلی در حالی که آنها درخواست برای وام.

“گاهی اوقات جیر جیر چرخ می شود نفت” بوچانان گفت: سپس بعد از آن افزود: “آنها هیجان زده هستیم و آنها نیاز به پول بیشتری برای مراقبت از خود را مردمی محلی است.”

بوکانان شیرجه زده شده است یک فرایند پیچیده و دشوار برای خارج از محل کار ساکنان به درخواست بیکاری از طریق سیستم دولتی.

او تاکید کرد که او را هل دادن رژیم صهیونیستی. ران Desantis به نفع جوایز عطف به ماسبق به جبران کسانی که تجربه کرده اند مشکلات در حالی که پر کردن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“خبر خوب این است که ما باید این پول ما فقط نیاز به مطمئن شوید که ما می تواند روند آن را به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم و می توانید آن را به خانواده هایی که به آن نیاز دارند و کارگرانی که بیکار هستند,” او گفت:.

ساراسوتا اتاق بازرگانی رئیس جمهور هدر Kasten خواسته برای برخی از دیدگاه دقیقا در زمانی که اقتصاد ممکن است قادر به شروع کردن. “رسانه ها در سراسر هیئت مدیره به شما احساس آن ممکن است آتش در مارس یا ما ممکن است اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک برای دو سال آینده” Kasten گفت.

بوکانان تاکید کرد که ملت به نگاه در اقتصاد منطقه ای بر اساس و حتی دولت منطقه ای بر اساس.

“ما باید برای پیدا کردن یک راه برای باز کردن اقتصاد بازگشت تا در زمان مناسب, من می خواهم به فکر می کنم زمانی در مه” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

که نوع باز او گفت: به احتمال زیاد هنوز هم شامل اجتماعی فاصله شیوه در حالی که یک واکسن در حال آزمایش و توسعه یافته است.

“من خوشبین هستم من فکر می کنم ما از این طریق دریافت کنید. در این ماه همه اقامت در بهترین آنها می توانند, اما امیدوارم همه چیز شروع به باز شدن در ماه مه در منطقه” بوچانان گفت: با اشاره به بهبود اعداد در کالیفرنیا و واشنگتن به عنوان یک دلیل برای امید.

“این بهتر از همه فکر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de