Coronavirus فلوریدا: Buchanan خواستار مقامات بهداشتی دولت برای بهبود تلاش های ارتباطی

در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در برادنتون دوشنبه که مقامات بهداشتی دولت نیاز به انجام یک کار بهتر برقراری ارتباط مهم coronavirus به روز رسانی

در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan خواستار فلوریدا وزارت بهداشت به انجام یک کار بهتر ارتباط با اطلاعات مهم در مورد شیوع کروناویروس ،

“من می خواهم برای شروع با دولت در بخش بهداشت و درمان خود را بالا فرد; من قصد دارم به بیان نگرانی من از آنجا که من فکر می کنم راه آنها در حال انجام آن در حال حاضر وجود دارد باید به یک راه بهتر” Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در برادنتون هنگامی که از او پرسیده شد که آیا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است به درستی ارتباط coronavirus اطلاعات است. “مردم می خواهند پاسخ و… شما می دانید که در حال حاضر آنها بیشتر از پاسخ.”

ایالات متحده Sen ریک اسکات نیز تحت فشار برای کسب اطلاعات بیشتر از مقامات بهداشتی دولت ارسال نامه ای یکشنبه به DOH دفاتر در لی شهرستان و شهرستان سانتا رزا — و به آژانس های فدرال — با سوال در مورد دو نفر که در فلوریدا پس از ابتلا به ویروس.

اسکات در خواست اطلاعات در پروازهای این افراد بودند که آیا دیگر مسافران تماس گرفته شد و آزمایش و اینکه آیا مقامات بهداشت فدرال اطلاع داده شد و از مرگ و میر در میان دیگر سوالات.

“عدم عموم منتشر شد اطلاعات اطراف این موارد نگران کننده است و ناعادلانه به میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر کشور هستند که خود را نگران رفاه” اسکات نوشت: در این نامه است. “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید شفاف و ارائه اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است برای آمریکایی ها به طوری که آنها می تواند نگه داشتن خود و خانواده خود را امن است.”

اسکات همچنین نگرانی در مورد اطلاعات منتشر شده توسط DOH در طول یک فاکس نیوز مصاحبه.

“من کمی شگفت زده کرد — من بسیار شگفت زده شد در واقع — وقتی که من شنیده ام در مورد مرگ در لی شهرستان است که مجاور به این شهرستان زندگی می کنم,” اسکات گفت: در فاکس نیوز. “ما نمی دانیم که حتی یک presumptive مورد است.”

خواسته در مورد اسکات نظر در یک کنفرانس مطبوعاتی DeSantis گفت: “به دنبال این چیزها منظورم شما می دانید که مردم تو زق زق آن است که آنچه در آن است.”

DeSantis سپس در ادامه به دفاع از دولت خود را از دست داده و Lee شهرستان مورد توجه مثبت coronavirus) نتیجه نمی آیند تا بعد از زن مرده است.

“آنچه من می خواهم انجام دهید این است که از قرار دادن اطلاعات اما اطلاعات باید دقیق” DeSantis اضافه شده است.

نصب فشار بر آژانس پیشرو coronavirus پاسخ در فلوریدا — و در DeSantis که نظارت DOH — می آید پس از یک هفته زمانی که دولت آن دیدم اول coronavirus بیماران و مرگ و میر. تعداد کل موارد تشخیص داده شده در فلوریدا در حال حاضر صعود به 14 از جمله دو گاو دریایی شهرستان و این ویروس همچنین ادعا کرد که زندگی دو نفر از ساکنان دولت در 70s به.

آخرین مورد بود روز دوشنبه اعلام کرد یک زن 60 ساله Volusia County زن که به تازگی از سفر خارج از ایالات متحده آمریکا است.

از همان آغاز وجود داشته است, سوال در مورد اینکه آیا مقامات دولتی در حال انتشار اطلاعات کافی شده اند و به اندازه کافی سریع به اطلاع عمومی در مورد موارد است. مقامات بهداشتی دولت منتظر 24 ساعت پس از دریافت دو آزمايش مثبت به ارسال اطلاعیه مطبوعاتی.

پس از آن مقامات بهداشتی دولت باید قرار داده به طور منظم به روز رسانی جدید در مورد موارد مثبت اما اطلاعات منتشر شده در مورد شیوع بیماری محدود است.

کسی که پس از آزمایش مثبت تنها اطلاعات به طور معمول منتشر شده است که شهرستان محل اقامت, سن, جنسیت و سفر تاریخچه فردی. هیچ اطلاعات در مورد جایی که آنها تحت درمان قرار گرفتند چه پرواز آنها شده اند ممکن است و یا در مکان های دیگر که در آن آنها ممکن است در معرض عموم به ویروس.

“من فکر می کنم ما نیاز به شفافیت بیشتر و اطلاعات بیشتر چرا که آنها آنهایی که در خط مقدم کار با بیمارستان” بوچانان روز دوشنبه گفت: از وزارت بهداشت و درمان.

روز دوشنبه DOH اعلام کرد که coronavirus به روز رسانی خواهد شد قرار دادن در ایمیل های روزانه در هفت روز هفته اما هیچ اطلاعات اضافی ساخته شده در مورد موارد مثبت در فلوریدا و یا افراد دیگر در حال آزمایش و یا نظارت.

بوکانان نیز شکایت دوشنبه در مورد سرعت آهسته در گرفتن نتایج تست.

“ما نیاز به 24 ساعت تست ما نیاز به تست محلی; مصرف آن را راه بیش از حد طولانی” بوچانان گفت.

این کنگره ارائه شده ستایش برای غربالگری اقدامات گرفته شده توسط بیمارستان های محلی.

ظاهر می شود در بلیک مرکز پزشکی در برادنتون با مقامات بیمارستان بوچانان گفت: غربالگری را برای جلوگیری از بیمارستان بیماران و کارکنان از اینکه در معرض ویروس.

بلیک جداول و راه اندازی در خارج از اتاق اورژانس بیمارستان ورودی و ورودی اصلی دوشنبه ، کارگران بیمارستان در جداول از هر بازدید کننده یک سری از سوالات در مورد اینکه آیا آنها در حال تجربه مسائل تنفسی را در سفر به منطقه تلقی coronavirus نقطه داغ و یا ممکن است به تماس با کسی که تا به حال coronavirus.

“اگر فرد پاسخ بله به هر یک از کسانی که آن فرد نقاب گرفته شده و سپس در یک مسیر خاص خارج از ساختمان به اتاق ایزوله در بخش اورژانس که در آن آنها خواهد شد و سپس ارزیابی می شود گفت: بیمارستان مدیر عامل سفت Currin.

دوم گاو دریایی شهرستان ساکن که قرارداد coronavirus — یک 81 ساله که در سفر خارج از کشور بود و نه درمان بلیک Currin روز دوشنبه گفت:. معلوم نیست که در آن فرد تشخیص داده شد. بخش اول coronavirus بيمار تحت درمان پزشکان در بیمارستان در ساراسوتا و به تازگی مرخص شد.

Currin را فاش نمی کند چگونه بسیاری از بلیک بیماران تست شده برای کوروناویروس. ساراسوتا بیمارستان یادبود به افشا اطلاعات بر روی بیمار انجام شد.

بوکانان خواست عمومی به بند برای نصب تهدید از coronavirus گفت که او انتظار دارد که مشکل “بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

“منظورم این است که ما باید یک زن و شوهر از موارد در اینجا, اما آن را بسیار روشن به من در هفته گذشته حرکت در این” بوچانان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>