مدیران از طیف وسیعی از صنایع ارائه پیشنهادات برای نحوه پایان دادن به فلوریدا ایالت مستند با خیال راحت در یک جلسه سه شنبه فرماندار دوباره باز فلوریدا نیروی کار

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

هر زمان که فلوریدا اقتصاد بازگشایی و کار و زندگی خاصی را به نگاه بسیار متفاوت برای بسیاری از کارکنان.

که خیلی روشن بود از دومین نشست دوباره باز فلوریدا نیروی کار برگزار شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

متوسط چک برای کارگران است. افزایش بهداشت. ماسک و دستکش. پرداخت مرخصی استعلاجی.

این بود برخی از پیشنهادات رهبران کسب و کار ارائه سهشنبه با خیال راحت بازگشایی یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان از خاموش شدن اعمال شده شامل COVID-19.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

زمانی که برای بلند کردن خاموش شدن است و هنوز موضوع بحث شدید با متخصصان بهداشت هشدار داد که بازگشایی بیش از حد به سرعت و بدون تست مناسب و بهداشت عمومی اقدامات در جای خود — می تواند منجر به موج دیگری از عفونت و مرگ و میر.

اما DeSantis با تخفیف پیش بینی های کارشناسان سهشنبه با اشاره به پیش بینی ها نشان می دهد که COVID-19 خواهد پایمال فلوریدا سیستم بیمارستان ثابت کرده اند نادرست است. یک مدل منتشر شده در اواخر ماه مارس نشان داد فلوریدا را کمبود مراقبت ويژه تخت بیمارستان در حال حاضر حتی با یک مستند در محل. آن را بعد از تجدید نظر به هیچ ICU کمبود تخت.

اما DeSantis کشف و ضبط بر این واقعیت است که سیستم مراقبت های بهداشتی نبوده است بیش از حد مشمول مالیات به استدلال می کنند روز شنبه برای بازگشایی دولت اشاره کرد فلوریدا در حال حاضر بیشتر از تعداد تخت های موجود از در فوریه قبل از بحران رسید.

“من فکر می کنم که شواهدی وجود دارد که فلوریدا واقعا مسطح منحنی بنابراین ما باید به دنبال به جلو ما نیاز به مردم روی پای خود بایستند و آن را در راه است که امن” DeSantis گفت.

آیا فلوریدا دیده است بدترین coronavirus بحران نامشخص است. تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز به نظر می رسد به وارد کردن اما هر روز هنوز هم به ارمغان می آورد تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید و مرگ و میر.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 27,869 coronavirus موارد شنبه شب تا 811 از شب قبل. فلوریدا COVID-19 تلفات رفت تا 44 یک شبه به 867. تعداد بستری COVID-19 بيمار در حال حاضر نشسته در 4,226.

ساراسوتا کانتی تا به حال 297 coronavirus موارد شنبه و 30 مرگ و میر در حالی که گاو دریایی شهرستان تا به حال 443 موارد و 34 مرگ و میر. وجود دارد دو مرگ و میر گزارش شده در ساراسوتا شنبه و یک مرگ در گاو دریایی.

ساراسوتا بیمارستان یادبود گزارش روز شنبه که 36 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19, 76 مرخص شده و 17 نفر از جمله یک اضافی مرگ بیمار اعلام کرد. وجود دارد 19 بیمارستان کارگران که تست مثبت است.

اقتصادی و ویرانی های ناشی از ویروس نیز به طور قابل توجهی در دولت است که به شدت وابسته به گردشگری, خرده فروشی, کشاورزی و صنایع دیگر است که تا حد زیادی شده اند و فلج بحران است.

با زیان کار نصب DeSantis هفته گذشته اعلام کرد که او می خواهد به منظور توسعه یک طرح برای لغو ایالت مستند و بازگشایی اقتصاد است. او منصوب رهبران کسب و کار و مقامات منتخب به دوباره باز فلوریدا نیروی کار و شارژ آنها را با توسعه یک برنامه با خیال راحت به پایان مستند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تمرکز صبح روز سه شنبه در رستوران ها و هتل ها و گردشگری کسب و کار. دانا جوان سر از بازدید فلوریدا, دولت, گردشگری, بازاریابی بازوی رهبری اولیه بحث و گفتگو با مدیران صنعت در صبح و سپس در جریان وظیفه نیروی اجرایی و اعضای کمیته در بعد از ظهر.

بازدید فلوریدا شده است بسیار بدخیم توسط محافظه کاران در قوه مقننه در سال های اخیر با بسیاری از استدلال آن یارانه های خصوصی و کسب و کار است که باید انجام بازاریابی خود را. شده است وجود دارد یک تلاش مداوم برای از بین بردن این سازمان اما در حال حاضر به نظر می رسد آماده به بازی نقش مهمی در احیای فلوریدا صنعت گردشگری.

جوان گفت: آژانس در حال توسعه یک طرح برای بازار دولت زمانی که مستند برداشته شده است, تمرکز برای اولین بار در دولت در سفر خودرو توسط فلوریدا.

اما صنعت گردشگری اغلب شامل نزدیک تعاملات بین کارکنان و مشتریان ایجاد مقدار زیادی از فرصت ها برای انتقال ویروس.

مدیران در هتل, رستوران هواپیمایی و دیگر کسب و کار گفت: کلید بازگشایی اطمینان مشتریان آنها می توانند با خیال راحت. برخی از ارائه پیشنهادات; دیگران نگاه برای راهنمایی از دولت است.

یک لیست مفصل از ایمنی ایده های ارائه شده توسط Jose Cil مدیر رستوران مارک های بین المللی که صاحب Burger King, Popeyes و Tim Hortons مارک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Cil صحبت کرد و در طول در مورد بهداشت و سلامت نمایش دما و چک برای کارمندان, افزایش شستن دست و بهداشت و تلاش و حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل و پیشرفته رستوران بهداشت پروتکل های. او همچنین اشاره کرد که خود شرکت ارائه شده است پرداخت مرخصی استعلاجی به کارمندان تا 14 روز اگر آنها را به دست کار به دلیل غربالگری تبدیل شده تا پتانسیل COVID-19 علائم.

“مردمی در خط مقدم نیاز به احساس راحت است که آنها در حال کار در یک رستوران است که آگاهانه و با وجدان در مورد این مسائل و مهمانان ما نیاز به دانستن است که به عنوان” Cil گفت:, و اضافه کرد که او با اعتماد به نفس کسب و کار می تواند با خیال راحت اگر آنها “در علف های هرز” در مورد چگونه برای محافظت در برابر ویروس.

روح هواپیمایی مدیر عامل شرکت تد کریستی III, فرودگاه بین المللی تمپا, مدیر عامل جو Lopano و Fontainebleau Miami Beach, رئيس جمهور & COO فیلیپ Sylvester همچنین در مورد ارتقا بهداشت تلاش ها و دیگر اقدامات ایمنی آنها به تصویب رسید.

اما بوکا ریتون رفت و آمد مکرر و باشگاه, رئيس جمهور و مدیر عامل جان Tolbert به نظر می رسید نشان می دهد وجود دارد نیاز به ایالت دستورالعمل.

“ما از شنیدن همه چیز را از دماسنج برای سلامتی چک برای تست اجزای آن” Tolbert گفت: “چگونه ما ایجاد که بنیاد قوی در اطراف تست گواهینامه پروتکل PPE … ?”

جوان, ندارد, پاسخ, گفت: دولت به دنبال پیشنهادات.

وظیفه نیروی اجرایی کمیته ندارد و پزشکان تنها سلامت عمومی متخصص یک بیمارستان اجرایی که درگیر نمی شد در روز سه شنبه جلسه اولیه.

چگونه از یک نقش بهداشت حرفه ای خواهد شد که در این بحث بیش از پایان این مستند باقی مانده است دیده می شود. میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez فشرده جوان در این موضوع در بعد از ظهر نشست.

“در گروه خود را آیا شما پرسنل پزشکی صحبت کردن به این مردمی در مورد آنچه که مورد نیاز باید در جهت پرسنل پزشکی ما به راحتی با باز کردن یک رستوران؟” Gimenez پرسید.

جوان پاسخ داد که: “قطعا مقامات بهداشت عمومی در ترکیب با فرمانداری در حال رفتن به آنهایی که برای تعیین آنچه که مناسب ترین را برای دولت به عنوان ما در بازگشایی.” او افزود که وجود دارد این است که بهداشت عمومی و پزشکی نیروی کار “زیر گروه کاری” است که در آن مسائل.

Gimenez خواسته بیشتر اشاره کرد و به پرسش از جوان سه شنبه. دولت ایالت ویلتون سیمپسون, R-Trilby ارائه شده یک کلمه از احتیاط در مورد بازگشایی هتل ها بیش از حد به سرعت گفت: یک مرحله ای-در رویکرد بهتر است که محدودیت ظرفیت هتل.

“اگر شما 100 ٪ از دروازه و سپس شما باید شکست توده در سراسر کشور که در آن شما یک مقدار زیادی از COVID حوادث پس از آن شما در حال رفتن به در یک وضعیت که در آن شما بلافاصله پشت بستن” سیمپسون گفت.

Tolbert دو بار ذکر شبه اصلاحات سهشنبه نشان میدهد که رهبران کسب و کار ممکن است عصبی در مورد گرفتن شکایت کرد اگر مشتریان خود قرارداد ویروس و به اندازه کافی نبوده است انجام می شود برای به حداقل رساندن خطر.

اما در حال توسعه در سطح ایالت استاندارد می تواند در صورت مقاومت از کسب و کارهای کوچک با منابع کمتر به پیاده سازی آنها.

“طرح ریزی است که این یک مسئولیت کلی از کسب و کار برای حل این مسائل وجود دارد بخش بزرگی از مسئولیت های فردی است که هر یک از ما نیاز به گفت:” والتر نجار رئیس فدراسیون ملی کسب و کار مستقل فلوریدا شورای رهبری اضافه کرد که افراد با مشکلات اساسی باید سعی کنید برای محدود کردن توانایی های بالقوه خود را قرار گرفتن در معرض.

Holiday Inn Resort صاحب کودی کان گفت: هر COVID-19 دستورالعمل های بهداشتی دولت قرار می دهد برای کسب و کار “را به آسان به دنبال.”

“ما لازم نیست که مدرک دکترا کار تمیز کردن این اتاق و یا کار در رستوران و یا شستن ظروف پس هر چه ما باید آسان به دنبال و باید ساده” کان گفت.

در حالی که مسیر برای بازگشایی دولت ممکن است به طور کامل روشن تمایل در میان بسیاری از رهبران کسب و کار برای به دست آوردن اقتصاد از رفتن دوباره به شدت مشهود است.

نجار اشاره کرد که 92 درصد از کسب و کار است که در پاسخ به یک بررسی اخیر از سازمان خود را گفت: آنها می خواهم منفی نهفته COVID-19.

Sylvester گفت: 2,500 از کارکنان خود کار نمی کند در حال حاضر. همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی ترین رکود شدید “بسیاری از ما تا به حال تجربه,” او گفت:.

اما این فشار توسط رهبران کسب و کار و بسیاری از محافظه کاران به بازگشایی مواجه است مقاومت از کارشناسان بهداشت و درمان و بسیاری از دموکرات های برجسته حزبی تقسیم به مستندات.

Tolbert گفت که امیدوار است تلاش برای بازگشایی می تواند انجام شود “ملاحظه از بین بردن هر گونه تعصب … به دست آوردن مجدد اعتبار در اطراف جنبه های ایمنی.”

در ضمن کان تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کوبیدن گزارش داد که او به نام “خبر جعلی.”

صاحب هتل گفت: فلوریدا صنعت گردشگری نیاز به برقراری ارتباط “با ما مهمانان بالقوه در بازارهای فیدر ما در راه است که آنها دریافت اطلاعات دقیق و نه از آنچه در این خبر جعلی بوده و تغذیه آنها است.” کان نمی ارائه هر گونه نمونه از نادرست گزارش ویروس.

در یک کنفرانس تلفنی روز دوشنبه پیشرو دموکرات فلوریدا گفت: اقتصاد کشور نباید بازگشایی تا بیشتر coronavirus تست در دسترس است.

کلید کنترل ویروس “تست تست تست” گفت: کنگره ایالات متحده دانا Shalala میامی دموکرات که زد وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

“ما را به این روز و نمی تواند به حالت عادی بازگشت تا زمانی که تست شده و گسترش فوق العاده” اضافه شده دولت دموکراتیک ایالت لری برمن.

DeSantis گفت: دولت برنامه تست خواهد یافت.

“ما همچنین درک می کنیم که به ما رفتن به جلو به عنوان مردم به بازگشت به کار وجود دارد و نیاز به توانایی به را حتی بیشتر دسترسی به, آزمون,” او گفت: “من فکر می کنم باید اعتماد به نفس بیشتری در بازگشایی اگر آنها را ببینید که وجود دارد تست در محل.”

فرماندار اجرایی به منظور اجرای یک ایالت مستند منقضی می شود در پایان ماه. DeSantis خواسته نیروی کار برای او ارسال پیشنهادات توسط جمعه, اما نمی گفت که آیا او به شما اجازه مستند منقضی و یا آن را گسترش دهد.

“من مجموعه ای از یک تاریخ خاص به دلیل من فکر می کنم این مهم به انجام آن حق” DeSantis روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de