Coronavirus فلوریدا: موارد بالا 30,000 و مرگ و میر بالا 1,000 جمعه

فلوریدا coronavirus آمار شیوع یک جفت از نقاط عطف جمعه

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا coronavirus آمار شیوع یک جفت از نقاط عطف جمعه با بیش از 30,000 موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در همان روز نیروی کار توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به ارائه توصیه هایی در مورد پایان دادن به یک ایالت مستند به دنبال پایان کار خود را.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش داد صبح روز جمعه است که تعدادی از coronavirus موارد افزایش 526 یک شبه به 30,174. تعداد مرگ و میر با افزایش 27 به 1,012.

شده اند وجود دارد 4,699 بیماران بستری با COVID-19 در فلوریدا یک شماره است که افزایش 59 نفر یک شبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

گاو دریایی شهرستان تا به حال 482 coronavirus موارد و 40 کشته از صبح روز جمعه در حالی که ساراسوتا کانتی تا به حال 315 موارد و 32 مرگ و میر. دیگر مرگ گزارش شده در گاو دریایی یک شبه یک 91-سال مرد.

حتی به عنوان فلوریدا همچنان ادامه دارد به گزارش signficant شماره جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر در هر روز DeSantis شده است هل دادن برای بازگشایی دولت و پایان یک مستند که تحمیل شد در آغاز ماه آوریل است. فرماندار اشاره کرده است که روزانه تعداد موارد جدید به نظر می رسد به plateaued و سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است نه ضعف.

روز جمعه DeSantis گفت: نگاه به جلو به بررسی توصیه های خود را دوباره باز فلوریدا نیروی کار بود که برگزاری آن نهایی جلسات در طول روز است.

DeSantis گفت: قبلا در این هفته است که او ساخته شده است که تصمیم گیری و در عین حال در زمانی که برای پایان دادن به مستند

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de