Coronavirus فلوریدا: مراکز مراقبت از کودکان از دست دادن بچه ها از دست دادن پول تعطیل

اگر چه فلوریدا مدارس تعطیل هستند تا آوریل 15, فلوریدا daycares باز باقی می ماند به عنوان پناهگاه های حیاتی برای کار پدر و مادر است. اما ياوه حضور و غیاب و افزایش هزینه ها برای محافظت از کودکان در حال ساخت آن را حتی سخت تر برای کسب و کارهای کوچک به دوام بیاورد.

در سراسر کشور ثبت نام در مراکز بهداشتی روز انداختن است به دلیل coronavirus نگرانی و از آنجا که بسیاری از والدین از کار و یا در حال کار از خانه. با شدید نرخهای در حضور ارائه دهندگان مراقبت های روز در حال از دست دادن درآمد و بسیاری از آنها در بسته شدن.

در یک صنعت که در حال حاضر به شدت با کمبود بودجه روبرو توسط دولت بعد از ارائه دهندگان مراقبت های بدانم که آیا وجود خواهد داشت یک راه حل مالی برای آنها.

تا کنون پاسخ نامشخص است.

اگر چه فلوریدا مدارس تعطیل هستند تا آوریل 15, فلوریدا مهدکودکها باز باقی می ماند به عنوان پناهگاه های حیاتی برای کار کردن پدر و مادر, اما کاهش تعداد و افزایش هزینه ها برای محافظت از کودکان در حال ساخت آن را حتی سخت تر برای کسب و کارهای کوچک به دوام بیاورد.

“من نمی بینم که در آن پول از کجا برای مراکز مراقبت از کودکان به باز بماند اگر پدر و مادر نمی تواند استطاعت به پرداخت. و پدر و مادر نمی تواند استطاعت به پرداخت هر گونه بیشتر از آنها در حال حاضر پرداخت گفت:” جولیا Musella یک ماهی پامپانو ساحل داوطلبانه Prekindergarten (VPK) ارائه دهنده و سخنگوی “من آماده هستم” یک زودرس-آموزش دفاع. “این ممکن است به اثبات می شود یک shakeout یا از خواب بیدار کردن تماس. من فقط نمی دانم که چگونه بسیاری از ما خواهد بود و در طرف دیگر آن است.”

در اندوور آکادمی در Broward شهرستان 150 نفر از دانش آموزان مشغول به تحصیل هستند. تعداد کاهش یافت و در طول هفته و روز حضور و غیاب پایین بود به تنها 12 دانش آموزان است.

“این یک بحران” گفت: صاحب دانا Fong. “درآمد حاصل از 12 دانش آموزان است و حتی برای پرداخت قبض برق.”

روز مراقبت از خواهد شد در هفته آینده به دلیل عدم درآمد.

Fong گفت: نگرانی اصلی او این است که در مورد او 25 کارکنان را که بین 10 دلار و 15 دلار در ساعت است. او آنها را سوار به فروشگاه و به آنها به اندازه کافی پول نقد برای خرید لوازم برای دو هفته آینده.

“من در خواب پس از شنبه چون من کاملا نگران من کارکنان” Fong گفت. “اگر ما بسته برای چند هفته به کجا می روند ؟ چگونه می خواهند برای زنده ماندن؟”

در Broward County, 139 ارائه دهندگان 729 ارائه دهندگان که قرارداد با آموزش های اولیه ائتلاف Broward County گزارش از تعطیلی که از پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به مدیر عامل رنه Jaffe.

بودجه برای VPK دولت حق برنامه در دسترس برای همه کودکان و مدرسه آمادگی کمک می کند که روز پرداخت هزینه های مراقبت برای خانواده های کم درآمد خواهد پرداخت به ارائه دهندگان صرف نظر از حضور یا مدرسه بسته شدن. اما اکثر ارائه دهندگان همچنین تکیه بر خصوصی پرداخت از درآمد متوسط یا بالا خانواده و برخی از همین حالا دریافت یارانه های دولتی.

“این یک مسئله بزرگ است و چالش در سطح ملی گفت:” رابین پرلمن, بنیانگذار رهبر کسب و کار موسسه برای یادگیری اولیه. “آنها در حال صحبت کردن در مورد نجات صنعت رستوران, اما چگونه می خواهند به قید وثیقه از کودک مراقبت صنعت ؟ آن را نه فقط در آموزش و پرورش این بخش از کسب و کارهای کوچک.”

در ساراسوتا کانتی حدود یک سوم از روز مراکز درمانی طرف قرارداد با آموزش های اولیه ائتلاف ساراسوتا کانتی بسته شد که از بعد از ظهر پنجشنبه به گفته مدیر اجرایی جانت کان.

“من فکر می کنم این نگرانی واقعی است هفته آینده هنگامی که خانواده انتظار کودکان برای بازگشت به مدرسه و در عین حال حداقل وجود دارد گزینه” کان گفت. “ما نگران برای خانواده هایی که قادر به کار و در نتیجه در بسیاری از مواقع دریافت نمی پرداخت برای مراقبت از خانواده خود را. ما همچنین در مورد تاثیر اقتصادی به طور کلی بر امکانات مراقبت از کودک. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها که البته این چیزی است که هیچ کس تا کنون از طریق بوده است.”

اگر چه بسیاری از والدین از کار و یا کار از خانه پدر و مادر که هنوز هم به ارائه گزارش کار هنوز هم نیاز به یک محل برای فرزندان خود را به مراقبت در طول روز.

در ستاره های درخشان مرکز آموزش مجازی در ساراسوتا ثبت نام پایین است و این مرکز در نیمی از ظرفیت خود را, اما روز برنامه های مراقبت برای باز بماند مگر اینکه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis حکم بسته شدن آن است.

“اکثر پدر و مادر در اینجا آتش نشانان و پزشکان و پرستاران و پلیس” گفت: مدیر Lindzy Sonja. “ما باید یک تعهد برای هر پدر و مادر است که هنوز هم در خارج وجود دارد کار می کند. ما در اینجا برای آنها است.”

یک بطری بزرگ از ضد عفونی کننده دست در دیدار والدین و دانش آموزان در ستاره های درخشان مرکز آموزش مجازی در هر روز. دانش آموزان خود را دریافت درجه حرارت بررسی می شود هر روز قبل از آمدن و عمل شستن دست ها اغلب.

“ما در حال باز ماندن برای آنها و ما انجام علت سعی و کوشش را به مطمئن شوید که هیچ کس می آید در اینجا با هر گونه علائم” Sonja گفت. “من در اینجا برای آن دسته از خانواده هایی که هنوز مشغول به کار است. ما مصرف آن را یک روز در یک زمان.”

در برادنتون در اولین گام مهد کودک, تنها در حدود نیمی از 35 کودکان ثبت نام را نشان داد تا این هفته.

“اگر بچه ها در حال آمدن پدر و مادر نمی خواهید به پرداخت و آنها را پرداخت نمی کند چرا که آنها کار نمی کند” گفت: صاحب Carina Piovera.

اگر چه کمتر پول در حال آمدن است در Piovera تا به حال به صرف هزاران دلار اضافی در کف که آسان تر است برای ضد عفونی تر و تمیز کردن وسایل اضافی و پرداخت به معلمان که در حال حاضر صرف یک ساعت اضافی در هر روز تمیز کردن اسباب بازی.

در گاو دریایی شهرستان تنها 12 دهندگان از 161 ارائه دهندگان قرارداد با آموزش های اولیه ائتلاف گاو دریایی شهرستان تعطیل به دلیل coronavirus نگرانی از شنبه بعد از ظهر.

“ما نیاز به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به باز بماند و در دسترس خواهد بود به مراقبت از کارگران در منطقه ما” گفت: پل Sharff مدیر عامل شرکت از اوایل یادگیری ائتلاف گاو دریایی شهرستان. “متخصصان مراقبت های بهداشتی و مراقبت از پاسخ دهندگان که به طور معمول نمی خواهد نیاز به مراقبت از کودکان از آنجا که کودکان خود را در مدرسه در حال حاضر نیاز به مراقبت دارد.”

Sharff است و با توجه به waiving copay هزینه برای پدر و مادر که قادر به پرداخت به دلیل کار اجباری تعطیلی از دست دادن اشتغال ،

DeSantis فعال فلوریدا کسب و کار کوچک اضطراری وام پل برنامه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus. مدیریت توسط وزارت فلوریدا اقتصادی, فرصت, برنامه وام ارائه خواهد شد کوتاه مدت بدون بهره وام به کسب و کارهای کوچک است که با تجربه اقتصادی رنج می برند از اثرات coronavirus.

“در بسیاری از موارد به خصوص در متوسط درآمد جوامع این صاحبان کسب و کار نمی تواند یک وام از دولت به دلیل کافی وجود ندارد درآمد در مراقبت از کودکان صنعت” پرلمن گفت. “آنها نیاز به کمک.”

در سطح دولت وجود نداشته است اشاره ای به کمک های مالی و یا waiving copay هزینه ها از شنبه بعد از ظهر.

مراکز مراقبت از کودکان “در وضعیت مشابه به عنوان دیگر خدمات صنعتی” خان گفت. “هیچ یک از ما تا به حال شده است از طریق چیزی شبیه به این است که قلمرو unchartered.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>