Coronavirus فلوریدا: شهر ساراسوتا به صدور تقدیر نامه برای گردهمایی 10 یا بیشتر

شهر ساراسوتا است که اجازه ساراسوتا اداره پلیس برای پراکنده کردن تجمعات از 10 یا بیشتر مردم

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — اگر شما به طور داوطلبانه مطابق با شهر ساراسوتا اجتماعی فاصله دستورالعمل شما می تواند ذکر شده برای یک درجه دوم بزه.

که اعلام شد سه شنبه به شهرستان ساراسوتا مقامات دست و پنجه نرم کردن با چه چیزی برای انجام با افرادی که هنوز در حال جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر مردم است.

“ما می خواهیم و انتظار داریم جامعه به طور داوطلبانه مطابق طول این بهداشت عمومی و برای اکثر ما دیدن که گفت: شهرستان, مدیر تام Barwin.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“همه باید بدست این پیام در حال حاضر و آن را به سادگی زمان به خوبی همسایگان و شهروندان مسئول برای جامعه خوب است,” او گفت:.

روز سه شنبه شهر ساراسوتا تمدید آن اعلام citywide اضطراری برای بهداشت عمومی از طریق آوریل 3, اجازه ساراسوتا اداره پلیس برای پراکنده کردن تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

همچنین “بر” نیاز به صورت داوطلبانه با رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به منظور کاهش انتقال COVID-19.

این استناد خواهد بود و رفت و آمد مکرر گذشته و صادر خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس گفت SPD سخنگوی Genevieve قاضی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما واقعا نمی خواهید به استناد هر کسی, اما اگر آن را به آمده است که این گزینه ما می توانید استفاده کنید” قاضی گفت.

افسران گشت در درجه اول کار به آموزش شهروندان در مورد دستورالعمل CDC, او گفت:.

ساکنان به شدت خواست به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری از قبیل خرید تجهیزات لازم, کار, مراقبت از دیگران و یا مسئولانه ورزش در خارج از منزل. اجتماعی فاصله دستورالعمل مناسب شستن دست و نگه داشتن 6 پا فاصله از دیگران باید رعایت شود در تمام اوقات به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>