Coronavirus فلوریدا: بسته مغازه ها و قفسه های خالی — ساراسوتا احساس اثرات

COVID-19 یا تهدید آن را به شمار در ادامه به بافتن راه خود را به زندگی روزمره ساکنان و گردشگران از ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

Coronavirus یا تهدید آن را به شمار در ادامه به بافتن راه خود را به زندگی روزمره ساکنان و گردشگران از ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در روز یکشنبه.

عبور و مرور در خیابان Armands کلید راه می رفت تا به درب استارباکس تنها به پیدا کردن یک نشانه نشان می دهد که فروشگاه به طور موقت بسته شده است.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این شرکت به طور موقت بسته شدن شرکت-اداره فروشگاه بسیار اجتماعی محل تجمع گفت: استارباکس سخنگوی ارین شین رایلی. او همچنین گفت که هیچ تایید موارد COVID-19 در میان کارکنان در فروشگاه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“همانطور که همه ما می دانیم که این وضعیت با COVID-19 بسیار پویا و ما ادامه خواهد داد به بررسی حقایق و علم و فعال در تصمیم گیری های لازم برای محافظت از همکاران و مشتریان و جوامع” Rossann ویلیامز, Starbucks معاون اجرایی رئیس جمهور, رئیس جمهور آمریکا شرکت با اداره کسب و کار و کانادا در بیانیه ای گفت.

در حالی که ایالت ایلینوی و اوهایو اعلام کرد روز یکشنبه آنها را تمام رستوران ها و کافه ها در پاسخ به نصب COVID-19 گیر یک تعداد انگشت شماری از مردم نوشیدن آبجو در پیاده رو از خیابان اصلی در مرکز شهر ساراسوتا بعد از ظهر یکشنبه با وجود اصرار از کارشناسان بهداشت عمومی اجتماعی فاصله.

در Evie را میخانه و کوره تنهاست نوار حامی نشسته داخل معمولا شلوغ نوار. کارکنان گفت که این بیماری همه گیر بود “بدیهی است که” تحت تاثیر قرار کسب و کار.

در حالی که میله های زندان بودند پراکنده با مشتریان فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها پر شدند با آنها.

قفسه تخلیه تمیز کردن محصولات کاغذ توالت و برخی از مواد غذایی در خارج در دانشگاه پارک وی و Lockwood ریج جاده. کاغذ توالت نمی رود به تحویل داده می شود تا روز سه شنبه یک کارمند گفت. حوله کاغذی نیز از بین رفته اند اما مشتریان رنگی به یک کارمند باز کردن یک جعبه صنعتی حوله کاغذی که برای تعمیر خودرو.

در حالی که یک مشتری پیشنهاد برش رول به نصف برای ایجاد کاغذ توالت دیگری bickered گفت: گرگرفتگی حوله کاغذی های چوبی لوله کشی. به عنوان یک خانواده می رفت خالی نان, قفسه یک دختر جوان از مادرش پرسید: اگر نان رفته بود “از آنجا که از coronavirus.”

خارج شده است یکی از بسیاری از فروشگاه ها اعلام کوتاه فروشگاه ساعت شروع جمعه در آن مکان در سراسر ایالات متحده در آن 24 ساعته فروشگاه در حال حاضر باز از 6 صبح تا 11 شب تا اطلاع ثانوی.

ساراسوتا کارمند گفت: آن را ناامن به انبار کاغذ توالت در حالی که مشتریان در فروشگاه زیرا آنها حمله کارکنان.

“آن را مانند جمعه سیاه همه را دوباره و دوباره,” او گفت: برافروخته.

در حالی که Publix در شمال تمیمی دنباله تا به حال هیچ کاغذ توالت شب جمعه, قفسه های آن بودند تا حدی کامل بعد از ظهر یکشنبه. مشتریان مواجه نگردند تا به حدی که آنها می تواند با دو رول است که به آنها اجازه داده شد برای خرید.

مانند Walmart, Publix قطع آن ساعت. تمام فروشگاه ها در حال حاضر در 8 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>