یکی از مهمترین حرکت تجربیات من در طول COVID-19 مدرسه بسته شد و با دیدن یک جریان ثابت از ترافیک از طریق مدرسه ما را منظقه وانت در اولین روز ما توزیع یادگیری عرضه کوله پشتی.

در آن روز تنها یک هفته قبل از آغاز رسمی از راه دور, یادگیری بیش از 300 دانش آموزان مشتاق و خندان خانواده ها کشیده تا به محدود کردن. ما قرار داده کوله پشتی به طور مستقیم به اتومبیل های خود را مراقب باشید به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل در حالی که savoring قلبی اتصالات مختصر بودند.

بله وجود دارد اشک.

ظرف چند روز حدود 80 درصد از ما 518 دانش آموزان در Wilkinson ابتدایی برداشت یادگیری عرضه کوله پشتی. توزیع همچنان به عنوان ما اضافه کردن مواد برای کمک به خانواده های ما از طریق این مدت از اقامت در خانه سفارش دهید.

این کوله پشتی جدا از هم هستند و علاوه بر منطقه مدرسه آموزش بسته های دانشگاهی با محتوا.

به عنوان یک عنوان 1 مدرسه Wilkinson خوش شانس است به ایجاد روابط با شرکای اجتماعی است که با ارائه منابع برای کمک به خانواده های ما حمایت از دانش آموزان خود را. زمانی که مدرسه بسته اعلام شده همکاران ما آگاه است که بسیاری از دانش آموزان ما در حال محدود دسترسی دیجیتال در خانه بلافاصله رسیده و brainstormed با ما به آمده تا با ایده ها برای کمک به خانواده ها و معلمان آموزش از راه دور دانش آموزان است.

این جامعه شرکای خلیج روستای ساراسوتا ساحل کلیسا از ساراسوتا معبد Emanuel کلیسا از کف دست و خواب نیمروز کلیدی Kiwanis باشگاه آمد از طریق روشهای فوق العاده. به برخی از پول برای خرید لوازم از قبیل مداد رنگی قیچی نشانگر فلش کارت و ساده استراتژی است که خانواده ها با هم می تواند بازی. دیگران به کتاب خانه کتابخانه ها.

ما کارکنان اختصاص داده شده تن به تن و مشغول به کار در شیفت به جمع آوری مواد و کوله پشتی آماده برای وانت.

عمیق قدردانی از خانواده های ما شده است به عنوان حرکت به عنوان جامعه تمایل به کمک به. ما خانواده های ما به عنوان همکاران در آموزش دانش آموزان که ارزش همه ما است. همکاری بین خانه و مدرسه است یکی دیگر از اوراق قرضه است که من در حال رشد قوی تر از طریق این بحران است.

خانواده های ما شده اند, خوش بینانه, نوع و درک در حالی که معلمان انطباق با دستورالعمل های آنلاین. برای برخی از, خانه یادگیری مبتنی بر یک چالش است. معلمان ما هستند و آگاه از خانواده های مختلف برنامه ها و موقعیت فردی و در حال تنظیم خود را آموزش درآمده است.

با تشکیل همکاری های جدید و تقویت اتصالات موجود به اعتقاد من ما دیدن چیزهای خوب در زمانی که این است که پشت سر ما. ما فقط باید برای باز کردن چشمان ما و چه قدر با هم بودن از هم جدا و ما را قوی تر.

سوزان ملت است و اصل در Wilkinson مدرسه ابتدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im