Coronavirus فلوریدا: نگرانی های مطرح شده در بیش از قایق دسترسی به از بین بردن سلیمان

در حالی که منطقه سواحل بسته باقی می ماند از بین بردن سلیمان مانند مار جزیره متعلق به سواحل غرب داخلی ناوبری منطقه باز باقی می ماند زیرا آنها از لحاظ فنی مالکیت خصوصی است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی — با وجود ساحل تعطیلی boaters قادر به جمع این آخر هفته در مار جزیره واقع در پایان ونیز ورودی و دیگر از بین بردن سلیمان از لحاظ فنی متعلق به سواحل غرب داخلی ناوبری منطقه و همچنین سازه های دریایی sandbars.

ونیز مقامات رسیده اند را به خارج از منطقه مورد بسته شدن این جزیره چیزی که نه شهرستان و نه شهرستان های دریایی گشت افسران می تواند انجام دهد مگر اینکه این منطقه می پرسد برای کمک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

ونیز دریایی افسر گشت پل جویس اشاره کرد که مار جزیره در نظر گرفته شده است مالکیت خصوصی حتی اگر آن را از لحاظ فنی متعلق به یک نهاد عمومی, ساحل, سکس ساحلی داخلی ناوبری منطقه.

ونیز ساکن کریس Stocke ارسال یک عکس از boaters لنگر در نزدیکی و یا در ساحل این جزیره به ونیز شهردار راد Feinsod بالا بردن نگرانی های خود را در مورد وضعیت.

“با سواحل بسته, رستوران, بسته, اجتماعی, فاصله, بسیاری از ما ماندن در منزل و…. مهمانی می رود به صورت عادی در مار جزیره” Stocke نوشت. “به نظر من این کاملا غیر قابل قبول است و باید متوقف شود به ساحل رفتن است.”

Feinsod که دارای سابقه ایمیل از مردم نا امید شده توسط ساحل, تعطیلی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که خوشحال هستند که آنها بسته شده و می خواهید برای دیدن اجتماعی فاصله اجرا بیشتر به طور کامل گفت که او امیدوار است WCIND را بپرسید برای کمک به در بسته شدن مار جزیره و دیگر از بین بردن جزیره مناطق.

“آنها در حال ایجاد یک محل که در آن مردم می توانند جمع آوری و به نظر من اگر وجود دارد یک محل که در آن مردم می توانند جمع آوری آنها را جمع آوری” Feinsod گفت.

جاستین مک براید, مدیر اجرایی, West Coast داخلی ناوبری منطقه مشغول به کار بود از خانه به دلیل اجتماعی فاصله و نه پاسخ دادن به یک ایمیل پرسیدن که آیا این منطقه را به تلاش برای بستن از بین بردن سلیمان.

از آنجا که از محل آن در نزدیکی دهان ونیز ورودی و در نزدیکی لانه کلاغ مارینا, جزیره مار یکی از بیشتر به راحتی قابل مشاهده و از بین بردن جزایر ایجاد شده که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده لایروبی Intracoastal آبراه در 1960s.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

شناخته شده دیگر جزایر شامل بزرگ ادواردز جزیره کوچک ادواردز جزیره و اسکی بازان جزیره جنوبی از خواب نیمروز کلیدی پل.

علاوه بر از بین بردن جزایر boaters می مور بزرگ sandbars — مانند آنهایی که در سمت جنوب از تصویب ضلع شمالی جدید تصویب و Jewfish کلید sandbar شرق قایق داخل کشتی بازرگانی منتقل می کند.

آبجو می تواند به ساحل شمالی گسترش قایق داخل کشتی بازرگانی کلید یک بار شناخته شده به عنوان آبجو می تواند جزیره اما در حال حاضر گشت به عنوان حفظ شهر از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید, یکی دیگر از مکان محبوب برای boaters به لنگر و معاشرت.

جویس گفت: همانطور که با یک sandbar در جزر و مد کم, شهرستان, شهرستان و دولت اجرای قانون کار صلاحیت ندارد در جزیره مار و دیگر از بین بردن سلیمان.

هنوز مقامات اجرای قانون شده اند انجام بهترین خود را برای تشویق گرفتم به امن است.

“ما در حال درخواست از همه به پلیس خود هشدارها از رئیس جمهور و فرماندار نگه داشتن شش پا فاصله از هم جدا از یکدیگر” جویس گفت.

مار جزیره عکس های به اشتراک گذاشته شده در Facebook توسط دانا Stocke از هر دو شنبه و یکشنبه نیز نشان می دهد شناور از هر دو ونیز دریایی گشت و فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون در لبه بیرونی لنگر قایق.

“وجود چند گروه از مردم که حلق آویز کردن با هم بیش از 10 اما بسیاری از این افراد دوستان نزدیک یا خانواده و یا چیزی مانند این که” جویس گفت.

تا WCIND می پرسد برای مداخله اجرای قانون محلی تنها می تواند نظارت بر وضعیت.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید عبور

در طول 10-کشش مایل از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید از عبور از پل به قایق داخل کشتی بازرگانی عبور از پل boaters لنگر در sandbars و دریایی. دیگر مانع جزیره محلی پیاده روی به ساحل در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و نزدیکی آبجو می تواند جزیره به راه اندازی صندلی.

ساحل خود است و باز با توجه به قایق داخل کشتی بازرگانی کلید سخنگوی پلیس تینا Adams. اما همه ساحل دسترسی در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید بسته شده است. اما کسانی که boaters و ساحل مراجعان بودند که در آبجو می تواند جزیره انجام شد تا در نقض از زمان ساحلی شهرستان نرسیده است. اگر آنها نقل مکان کرد در جنوب فقط حدود یک مایل در جنوب آنها خواهد بود و نه نقض.

“ما می خواهیم به تکرار به این که گریر جزیره, همچنین شناخته شده به عنوان آبجو می تواند جزیره است که یک گاو دریایی شهرستان پارک ها و باقی می ماند بسته به تمام قایقرانی و ترافیک پا” آدامز گفت. “این پارک واقع در انتهای شمالی قایق داخل کشتی بازرگانی کلید. شهر بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پلیس نظارت عمومی دسترسی دارد.”

همه قایق داخل کشتی بازرگانی کلید ساحل دسترسی مسدود شده با ترافیک موانع و مشخص شده با یک علامت است که می گوید: “ساحل دسترسی بسته” با اشاره به خطر COVID-19. آن را می گوید برای اطلاعات بیشتر LongboatKey.org.

شهرهای دیگر در جزیره ماریا آنا نیز بسته شده اند, ساحل, دسترسی, اما نه سواحل است. Beachgoers ممکن است استفاده از سواحل در صورتی که به دنبال مراکز کنترل بیماری ها, دستورالعمل ها و فضای حداقل 10 فوت از هم جدا و محدود کردن گروه به بیش از 10 نفر.

اتومبیل های پارک شده در دو طرف جاده در سمت شمال از قایق داخل کشتی بازرگانی عبور از پل است که از راه حق. برادنتون بیچ افسر پلیس جستجو برای صاحبان خودرو در مجاورت و هشدارهای صادر شده به دیگران به صورت غیر قانونی به پارکینگ وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>