Coronavirus فلوریدا: کنگره مجموعه ای به افزایش بیکاری پرداخت 600 دلار در هفته

همه گیر بیکاری کمک برنامه پیشرفت در کنگره می تواند به $600 بیشتر به بیکاری چک در فلوریدا یکی از فقیرترین-پرداخت متحده در این کشور برای کسانی که در خارج کار می کنند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی — هزاران نفر از فلوریدا به طور ناگهانی به سمت چپ بیکاری توسط coronavirus پرتاب شدند و یک حلقه پنج شنبه زمانی که کنگره پیشرفته از 2 تریلیون دلار بسته کمک مالی است که ارائه خواهد شد اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری.

پول می تواند در بالا از فلوریدا حداکثر $275 هفتگی مزایای بیکاری که در میان پایین ترین در کشور است.

“این است که یک تزریق به سیستم گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. “اما آن را واقعا نمی خواهید برای کمک به فلوریدا به همان اندازه به عنوان آن را باید.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

فلوریدا است که در حال حاضر در پایین نقطه شروع و در حال حاضر محدودیت بیکاری پرداخت به 12 هفته پایین ترین در کشور است. که سود کوتاه مدت نیز انتظار می رود که به حد بسته است 13 هفته از تمدید مزایای — به طور کامل پرداخت شده توسط دولت فدرال به تنها شش هفته در فلوریدا, او گفت:.

فدرال $600 هفتگی مکمل در دسترس است به مدت چهار ماه تحت اپیدمی بیکاری کمک برنامه.

این قانون گردد در آمریکا آماده را به نفع خود تصویب نهایی پنج شنبه در خانه نیز فراهم می کند مزایای بیکاری به پیمانکاران مستقل فرفره اقتصاد کارگران و خود اشتغالی از کارگران که معمولا نمی واجد شرایط برای کمک.

“این رفتن به یک مزیت بزرگ به فلوریدا در زمانی که بسیاری از مردم به آن نیاز دارند” گفت: سیندی Huddleston ارشد تحلیلگر سیاست با فلوریدا موسسه سیاست. “ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که آن را نیز به زور دولت به نگاه به درون و گام به بهبود نرخ بیکاری سیستم که در حال حاضر مانع بیش از حد بسیاری از.”

تنها 11 درصد از بیکاران فلوریدا در حال حاضر دریافت مزایای یکی از کمترین دریافت کننده نرخ در کشور, با توجه به U. s. وزارت کار.

پس از coronavirus را مجبور گسترده تعطیلی, دولت, بیکاری, آژانس, گروه اقتصادی, فرصت, شده, غرق, با تلفن های تماس و دولت را آنلاین اتصال نرم افزار به سیستم شده است آهسته به دلیل حجم ترافیک.

“ما فقط درخواست فلوریدا به بیمار گفت:” تیفانی Vause, یک DEO سخنگوی. بخش اضافه شده است بیش از 100 کارگر برای کمک به تقاضا بالا است.

“ما در حال کار برای افزایش کلی ما ظرفیت,” او اضافه شده است.

Vause گفت که 31,000 floridians تماس با ثبت یک کمک بیکاری ادعا شنبه — روزانه یک کل است که تقریبا شش برابر تعداد کسانی که در زمینه هفته اول ماه مارس قبل از COVID-19 coronavirus شروع سازندگان: اقتصاد.

فلوریدا مزایای بیکاری جبران شد کاهش و ساخته شده است مشکل تر برای به دست آوردن تحت فرماندار سابق در حال حاضر وزیر بهداشت ، ریک اسکات در سال 2011 با حمایت جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری. تغییرات ذخیره کسب و کار میلیون ها دلار در مالیات است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هفته گذشته به طور موقت کاهش یافته است یکی از استانداردهای جدید اضافه شده در سال 2011 قانون — که کسانی که از دریافت مزایای اثبات آنها تماس گرفته حداقل پنج کارفرمایان بالقوه برای کار در طول هفته است.

DeSantis به نام ارائه میان “قابل توجیه محدودیت در گرفتن کمک های بیکاری.” اما با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر به طور موثر تعطیل DeSantis اذعان کرد که نیاز بود در حال حاضر ممکن است برای دیدار با.

فرماندار در روز چهارشنبه نیز تبدیل به دولت تعمیق اقتصادی بدبختی در توضیح امتناع خود را به همراه تماس بیشتر از قانونگذاران دموکرات به موضوع یک ایالت پناه-در-محل سفارش.

او گفت این منظور آغاز شده توسط لیبریا Andrew Cuomo, انگیزه بسیاری از نیویورکی به هیئت مدیره هواپیما و سر به فلوریدا احتمالا حامل ویروس با آنها.

DeSantis است به صدور یک فرمان برای deplaning مسافران از نیویورک به قرنطینه خود را در فلوریدا برای دو هفته است که هر کسی که سفر به این شهرستان در سه هفته گذشته نیز باید خود جدا.

در یک کنفرانس خبری چهارشنبه در یک تور از یک دولت پاسخ مرکز در اورلاندو کهنه با ماسک و دستکش و سایر تجهیزات DeSantis همچنین صدا باز به ایده بستن پرواز از نیویورک هر چند که عمل او اضافه می شود “در سطح فدرال.”

در حالی که DeSantis کشیده شده انتقاد برای صدور یک ایالت در ساحل بسته شدن یا سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات او بادی دوشنبه در نیویورک از ورود به دولت است.

“گاهی اوقات آن را فقط بی پروا بی پروا رفتار هنگامی که شما را مردم انجام می دهند که” DeSantis گفت. “این مایه تاسف است چرا که شما باید از مردم در حال حاضر که شغل خود را از دست شما باید کسب و کار است که ممکن است هرگز قادر به بازیابی متعلق به خانواده کسب و کار.

“و شما باید بیکاری اعداد در ایالت فلوریدا … در حال حاضر ما در حال گرفتن 15-20,000 تعداد مدعیان بیکاری در یک روز. چه اتفاقی برای آن دسته از مردم است ؟ ” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>