Coronavirus فلوریدا: دولت می تواند نزدیک کافه ها و رستوران ها?

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او منتظر است برای راهنمایی از CDC در چه محدودیت به محل در کافه ها و رستوران ها به منظور محدود کردن گسترش coronavirus

حداقل چهار متحده در حال حاضر بسته کافه ها و رستوران ها را امتحان کنید و شامل گسترش coronavirus بالا بردن این سوال که آیا فلوریدا خواهد راه خود را دنبال کنید.

فورت Lauderdale اعلام کرد بیش از آخر هفته که همه کافه ها و رستوران ها باید در 10 p. m. و در عمل 50 درصد ظرفیت است. در ساحل میامی غیر ضروری در فروشگاه ها مورد نیاز خواهد بود برای بستن در 10 p.m..

“من می خواهم به حذف این نیست یک واکنش افراطی اما یک راه برای جلوگیری از بیشتر موارد COVID-19 در جامعه ما” فورت Lauderdale شهردار دین Trantails گفت.

اما کافه ها و رستوران ها هنوز باز باقی می ماند در سراسر فلوریدا حتی به عنوان اوهایو, ایلینوی, ماساچوست و واشنگتن همه آنها تعطیل است.

شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و نیویورک نیز در حال بستن کافه ها و رستوران ها. کالیفرنیا فرماندار خواستار تعطیلی در سراسر کشور است اما نه اجباری آنها. کافه ها و رستوران ها مجبور شده اند به سراسر کشور در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او منتظر است برای مشاوره از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در مورد این مسئله که او انتظار دارد امروز.

“ما قصد داریم که احتمالا هدایت خاص اما ما می خواهیم به صبر به بحث با CDC ما خواسته اند برای هدایت” DeSantis گفت: از محدود کردن کافه ها و رستوران ها.

فرماندار گفت که او خوشحال بود برای دیدن فورت Lauderdale و ساحل میامی اقدام به محدود کردن بزرگ بهار شکستن تجمعات. محدودیت هستند “درست راه رفتن” DeSantis گفت.

اوهایو کالیفرنیا ، مایک DeWine در توییتر نوشت که او نگران است در مورد کارگران خواهد شد که تحت تاثیر این تعطیلی اما معتقد است آنها لازم است.

“من آگاه هستم که این تاثیر بسیاری خوبی کارگران” DeWine نوشت. “من می توانم به شما بگویم که چقدر متاسفم من هستم اما ما کار خواهد کرد برای کاهش درد و رنج. این هدف ما برای همه, برای دریافت از طریق این.”

رستوران در اوهایو هنوز هم می شود باز برای گرفتن و تحویل اما هیچ صندلی مجاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>