Coronavirus فلوریدا: Covid-19 تا تقریبا تعطیل ساراسوتا-برادنتون فرودگاه در مارس

ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی 23% کاهش مسافر در ماه مارس و انتظار 95% کاهش در ماه آوریل

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — Baltimore: لغو شود. ایندیاناپولیس: لغو شود. آتلانتا: لغو شود.

Coronavirus همه گیر و در نتیجه خاموش شدن ناگهانی باید از بین برود جمعیت و مبتنی پرواز در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی, یکی از کشور به سرعت رو به رشد فرودگاه. مقامات بر این باورند که ترافیک مسافری خواهد بود به کاهش تقریبا هیچ چیز در این ماه.

SRQ شاهد کاهش 23 درصد مسافران در ماه مارس.

که تنها 153,000 مسافران سفر از طریق فرودگاه اکثریت بودن ثبت شده در طول نیمه اول ماه است.

برای آوریل ترافیک مسافری است که انتظار می رود به پایین 95% به عنوان اولین ماه کامل که همه گیر و متعاقب آن پرواز لغو احساس می شود.

“ما می دانیم آن است که رفتن به دردناک برای چند ماه آینده به کل کشور با این نسخهها کار برای جلوگیری و معکوس گسترش COVID-10,” فرودگاه جمهور و مدیر عامل فردریک “ریک” گفت: فلوت دارای صدای زیر.

کاهش شدید پس از فیلمهای دو سال برای SRQ که جدید اضافه شده خطوط هوایی به ناوگان خود و رشد مسافر سر به فلک کشید تا 24 ماه.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل به قانون امضا مارس 27 شامل 10 میلیارد دلار در اقتصادی بودجه امداد برای ایالات متحده به فرودگاه و شرکت های هواپیمایی تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از SRQ نه هوایی در حال استفاده برای تسکین پول است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

فرودگاه انتظار دارد که برای حفظ حداقل سطح خدمات به چندین مقصد به عنوان کشور انتقال از طریق همه گیر گفت: فلوت دارای صدای زیر. عمده حامل مانند دلتا هنوز هم ارائه برخی از خدمات به هاب. Allegiant و مرزی را نیز ارائه برخی از خروج.

SRQ به طور معمول دسته 200,000 مسافران در ماه آوریل است. در حال حاضر آن را پیش بینی 10,000 — با حدود 1 میلیون در ماه در ضرر و زیان است.

در حالی که SRQ نه گذاشته و یا furloughed کارگران شرکت های هواپیمایی را قطع کرده و در خدمه پرواز و کارکنان دیگر فلوت دارای صدای زیر گفت. مواد غذایی و آشامیدنی و سایر فروشندگان در فرودگاه ریخته اند حداقل 75 درصد از نیروی کار خود را.

در حالی که منطقه ملاقات اعداد و تاثیر coronavirus در محلی اقتصاد گردشگری در دسترس نیست ساراسوتا کانتی است که انتظار می رود برای دیدن یک “کاهش چشمگیر” گفت: ویرجینیا هیلی رئیس جمهور از محلی گردشگری آژانس توسعه سفر ساراسوتا کانتی.

رو به افت بی سابقه ای در اشغال هتل ها را کاهش و در هر نقطه از 70% به 90% از کارکنان هیلی گفت.

در ضمن فرودگاه قصد دارد برای ادامه پروژه های ساخت و ساز که در غیر این صورت می تواند بسیار دشوار است برای تکمیل زمانی که حجم بالایی از مسافران با استفاده از فرودگاه.

این شامل repaving کوتاه مدت و دراز مدت در پارکینگ, بازسازی غربالگری پاسگاه منطقه و تکمیل فرودگاه پروژه های که نیاز به تعطیلی جزئی از taxiways و باند فرودگاه.

SRQ نیز افزایش تعداد مربوط به فراشی کارکنان و سازماندهی روش های تمیز کردن است که ملاقات و یا بیش از کسانی که ذکر شده در مراکز کنترل بیماری راهنمایی.

“ما امیدواریم که ما می توانید از طریق این ماه و همه چیز شروع خواهد شد به بازگشت” گفت: فلوت دارای صدای زیر. “اما آن را کاملا خواهد شد برخی از زمان به عقب بر گردیم به زمانی که ما تنظیم پرونده در هر ماه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de