Coronavirus فلوریدا: COVID آخرین قربانی ؟ ساراسوتا بلند پروازانه سلامت روان مالیات

در نور از coronavirus همه گیر ساراسوتا کانتی کمیسیون گرفته اند که بالقوه سلامت روان مالیات منطقه همه پرسی کردن جدول حداقل برای یک سال

ساراسوتا کانتی — کمیسیون در ماه ژانویه در زمان یک گام به سمت پرداختن به این منطقه سلامت روان کسری بودجه با اتفاق آرا رای گیری به دنبال رای دهندگان همه پرسی این سقوط در یک پیشنهاد مالیات به پرداخت هزینه برای خدمات.

مدت کوتاهی پس از آن شهرستان شروع به گردش یک نظرسنجی به درخواست ذینفعان و ورودی اندازه گیری دستياران پشتیبانی از این ایده از یک سلامت روانی مراقبت های ویژه در بخش مالیات و ارزیابی مناطق بیشترین نیاز.

در حال حاضر در نور از coronavirus همه گیر کمیسیون گرفته اند که این ایده را از روی میز حداقل برای یک سال.

“زمان بندی همه چیز است” گفت: مایکل موران, شهرستان, رئیس جمهور که رهبری این ایده. “و زمان بر این نمی تواند هیچ بدتر است.”

به عنوان COVID-19 آن مربوط به خاموش شدن ناگهانی پاره کردن اقتصاد در کمیسیون نگران بودند در مورد تنظیمات اضافی برای مالیات بر املاک. موجود شهرستان برنامه ها نیز می تواند در معرض خطر کمیسیون ترسید.

اگر همه پرسی تصویب شده توسط رای دهندگان این کمیسیون را در سال مجموعه, ملک, نرخ مالیات و کنترل توزیع بودجه های محلی و ارائه دهندگان خدمات.

“این واقعا testy زمان به منظور بالا بردن مالیات اموال مردم” کمیسر نانسی Detert گفت. “این است که تقریبا یک عمل خدا یک لحظه بود که کاملا غیر قابل پیش بینی.”

کمیسر Al میو گفت که او نگران بود در مورد پتانسیل نیاز به قطع خدمات موجود به تعادل بودجه که شهرستان رهبران انتظار می رود برای شروع انجام است.

“این یک موضوع است که احتمالا می تواند مردم را برای مشارکت عمومی” شهرستان مدیر Jonathan Lewis گفت. “ما می خواهیم به طور دقیق در مورد که در حال حاضر است.”

یکی دیگر از ترس یک ضرورت برای گسترده عمومی ورودی برای همه پرسی چیزی تقریبا غیر ممکن است در میان COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی, کمیسر چارلز Hines گفت.

شهرستان رهبران آغاز خواهد شد و با توجه به باز کردن مجازی محله کارگاه های آموزشی در جلسه بعدی آن در روز چهارشنبه. فرآیند تایید در یک مورد به مورد و بر اساس خواهد شد غروب در پایان وضعیت اضطراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>