Coronavirus فلوریدا: شمار کشته شدگان صعود به 524 در دولت

آخرین DOH آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 201,000 coronavirus آزمایشات تجویز شده است در سراسر فلوریدا و 10.7 درصد در نتیجه در موارد مثبت.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی – Coronavirus مرگ و میر رسید گذشته 500 علامت اوایل روز سه شنبه در فلوریدا در حالی که به طور کلی موارد بیماری رسیده 21,367 – یک شبه افزایش 348 بیماران.

تنها چند ساعت پس از فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees گفت که دولت در “فلات با اندکی افزایش در تعداد موارد بیش از گذشته در هفته” مرگ رسیده 524 – 25-مرگ و میر پرش از شب قبل.

اگر چه هر یک از فلوریدا 67 شهرستانهای گزارش حداقل یک coronavirus مورد آخرین وضعیت وزارت بهداشت آمار نشان می دهد که حدود 59 درصد از موارد متمرکز در جنوب فلوریدا میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان.

این شهرستان نیز شامل 56 درصد از مرگ و میر ناشی از ویروس است.

حمایت از Rivkees’ نظر یک “فلات” دولت را افزایش coronavirus موارد ماند و فقط در بیش از 1000 اضافی بیماران در شش هفت روز گذشته.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آخرین DOH آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 201,000 coronavirus تست شده اند admininstered در سراسر فلوریدا و 10.7% نتیجه در موارد مثبت.

یک طرح توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در روز دوشنبه پیش بینی کرد که فلوریدا هنوز بیش از سه هفته به قبل از رسیدن به اوج مرگ و میر در هر روز.

که تاریخ در حال حاضر تخمین زده می شود ممکن است 3.

مجموع مرگ و میر در فلوریدا پیش بینی شده در IHME مدل در 4,748 فرض کنید که کامل فاصله همچنان از طریق حداقل ممکن است. Rivkees جراح عمومی گفت: به فلوریدا باید آماده برای ادامه اجتماعی فاصله برای یک سال.

دولت بخش مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz روز دوشنبه گفت که انتظار می رود قله از نظر موارد coronavirus منتقل شده است در یک پیش بینی مدل از مارس 24 مارس 25.

“ما همچنان برای تماشای این مدل ها به عنوان داده های جدید جمع آوری شده است و بر این اساس آماده,” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه همچنین گفت: دولت در پله تا تست در خانه های سالمندان که تبدیل به نقاط داغ برای انتقال بيماري. DeSantis گفت: چهار فرد پزشکی تیم های تکمیل شده توسط اعضای گارد ملی فلوریدا به موضوع آزمون برای “همه افراد حاضر در هر یک از تسهیلات هر دو کارکنان و ساکنان است.”

DeSantis گفت که این تست را در کارکنان بسیاری از نشان دادن هر گونه نشانه ای از بیماری در نظر گرفته شده اما به احتمال زیاد حامل ویروس به ساکنان مسن. دولت برای هفته ها را مسدود کرده است تمام بازدید کنندگان دیگر به خانه های سالمندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de