یکی از جدید مرگ تایید شد در ساراسوتا کانتی در روز چهارشنبه

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا در حال حاضر 28,576 تایید موارد COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت شنبه شب به روز رسانی. مرگ و میر افزایش یافته است بیش از 100 از دوشنبه شب به 927.

ساراسوتا کانتی دارای 302 مورد و 31, مرگ و میر, در حالی که گاو دریایی شهرستان دارای 448 موارد و 34 مرگ و میر. وجود دارد یکی جدید ساراسوتا کانتی مرگ تایید شده توسط دولت 69 سال.

فلوریدا رهبران حرکت رو به جلو با برنامه ای برای پایان دادن به ایالت مستند به عنوان یک نظرسنجی نشان می دهد که 76 درصد از فلوریدا بر این باورند که اقتصاد تنها باید بازگشایی زمانی که مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را بی خطر است.

ساراسوتا کانتی کمیسیون باید به اتفاق آرا تصمیم به باز کردن بخشی از شهرستان را 35 مایل از سواحل برای دوچرخه سواری, در حال اجرا, پیاده روی, شنا و گشت و گذار. میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل است که در زیر شهر ساراسوتا در اجراء خواهد شد باقی می ماند بسته شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im