Coronavirus فلوریدا: مرگ و میر پیش بینی شده برای ضربه زدن 6,766 در ماه اوت

فلوریدا نیز پیش بینی شده است به صورت کمبود 843 واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا در حال حاضر فقط 63 COVID-19 مرگ اما نگران کننده جدید تجزیه و تحلیل پیش بینی مرگ و میر را افزایش 6,766 اوت 4.

تحلیل انجام شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن تحت هدایت پروفسور کریس موری همچنین پیش بینی کرد که فلوریدا را اوج کمبود 843 واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت.

نیاز به ICU تخت را به اوج on May 3 در فلوریدا, با توجه به گزارش. دولت نیاز 2,538 فتح کند گرفته شد تخت در آن روز تنها 1,695 در دسترس خواهد بود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

تعداد COVID-19 مرگ و میر در هر روز در فلوریدا پیش بینی شده است به اوج on May 3 در 174 و سپس مخروطی ، ICU, تخت, کمبود پیش بینی شده است برای شروع در مارس 16 – فقط 17 روز از هم اکنون – و آخرین تا زمانی که ممکن است 16.

موری به دنبال تعیین زمانی که شیوع کروناویروس خواهد رسیدن به اوج خود در سراسر کشور در شرایط فشار بر ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی و تجزیه و تحلیل خود را نیز شامل تفکیک برای هر دولت است.

دبی Birx که هماهنگی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار اشاره موری بینی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید روز شنبه گفت: آنها آینه داخلی پیش بینی توسعه یافته توسط نیروی کار.

موری است که پیش بینی 82,141 COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور و کمبود تخت بیمارستان حتی تحت جریان اجتماعی فاصله دستورالعمل. چنین پیش بینی به نظر می رسد که تحت تاثیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نگه داشتن دستورالعمل در محل از طریق پایان ماه آوریل برای ترس که شل شدن آنها می تواند در نتیجه حتی مرگ و میر بیشتر و وخیم مراقبت های بهداشتی وضعیت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“هنگامی که ما به پایان رسید و گروه دیگر که مشغول به کار بود به صورت موازی است که ما نمی دانیم در مورد IHME و کریس موری به پایان رسید تا در همان شماره” Brix روز یکشنبه گفت.

موری و تحلیل ارائه یک تصویر شگفت انگیز از یک فلوریدا سیستم مراقبت های بهداشتی به زودی فرو رفته در مرگ و کمبود تخت بیمارستان.

و فلوریدا – آن را اجرا کرده است یک ایالت مستند و بسته تمام غیر ضروری کسب و کار – خواهد بود مبارزه با این مشکل برای هفته بعد از آن بعضی از جاهای دیگر در کشور است. در سراسر کشور اوج فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی است که پیش بینی می شود 15 آوریل است.

مارس می تواند به خصوص خشن ماه در فلوریدا. تعداد COVID-19 مرگ و میر پیش بینی شده است برای افزایش هر روز.

یک مثبت برای فلوریدا است که دولت انتظار نمی رود که به صورت یک کمبود در تعداد کلی تخت بیمارستان. اما پیش بینی ICU تخت کمبود هنوز هم نگران کننده است که نشان می دهد که بیمارستان ها می تواند در تلاش برای پیدا کردن اتاق برای بیماران بدحال.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>