Coronavirus فلوریدا: DeSantis فعال شدن EOC به بالاترین سطح; سرخ شده با هدف تغذیه خارج از مدرسه دانش آموزان

به عنوان تعدادی از گزارش coronavirus عفونت افزایش می یابد در فلوریدا دولت رهبران شنبه battened پایین, پیام, نیاز به تلاش بیشتر و صبر و شکیبایی برای رسیدن به طرف دیگر از این بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که دولت اضطراری مرکز عملیات در تالاهاسی در حال حرکت بود به سطح 1, بالاترین درجه از فعال سازی.

مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz گفته ساکنان به سهام تا در منابع در حالی که به سرعت اضافه کردن وجود دارد که هنوز هیچ زنجیره تامین مسائل.

بهداشت عمومی و مقامات اورژانس روز را صرف marshaling نیروهای بلانت ویروس’ انتقال و کمک به مردم حرکت نزدیک shutdown اجتماعی و کسب و کار و زندگی مدنی برای حداقل بعد از دو هفته اگر نه دیگر.

کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده نشسته اند در یک کنفرانس تلفنی با منطقه مدرسه مدیران به شکل از چگونه به ارائه مواد غذایی به کودکان و نوجوانان که تکیه رایگان و کاهش وعده های غذایی تا زمانی که مدارس دوباره باز 31 مارس است. بیش از 2 میلیون فلوریدا کودکان مدرسه تکیه بر مدارس برای صبحانه و ناهار.

فلوریدا وزارت بهداشت پیگیری ده ها تن از ساکنان فلوریدا و چند nonresidents که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. شده اند وجود دارد سه مرگ و میر در فلوریدا نسبت به این بیماری همه گیر و یک فلوریدا ساکن در کالیفرنیا درگذشت.

فلوریدا وزارت بهداشت تایید کرده است فردی که قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19 مرده است 77-مرد ساله در Lee County است.

بیشتر بیماران در فلوریدای جنوبی با Broward Palm Beach, Miami-Dade شهرستان حسابداری برای بیش از 30 مورد شناخته شده.

DeSantis گفت: بسیاری از فلوریدا عفونت های ناشی از مسافرت های بین المللی و که شده است وجود دارد کمی “جامعه گسترش” از این ویروس در فلوریدا به عنوان رتبهدهی نشده است. CDC تعریف جامعه گسترش به عنوان اتفاق می افتد زمانی که یک فرد مبتلا به کروناویروس “گزارش نیست که مربوط به سفر و یا سابقه قرار گرفتن در معرض خود را به دیگری شناخته شده بیمار با COVID-19.”

اما DeSantis گفت فلوریدا می توانید انتظار عفونت بیشتر به او توجه متمرکز بر نرخ مرگ و میر در میان کسانی که بیش از سن 70 یا با زمینه ای شرایط پزشکی.

فرماندار تمدید ممنوعیت به کل دولت در ملاقاتها به خانه های سالمندان و مراکز مشابه که به او تحمیل شده فقط در Broward County جمعه. او توسعه یافته تمام خانه سالمندان مجوز برای 90 روز و 30 روز برای گروه دیگر خانه امکانات به طوری که کارکنان نمی خواهد “پریشان” در طول بحران.

او نیز به حالت تعلیق در مهلت برای گواهینامه رانندگی تمدید و صدور مجوز حرفه ای تمدید مدت 30 روز و به کارگردانی وزیر بهداشت و دولت جراح عمومی اسکات Rivkees برای رسیدن به دولت در بهداشت عمومی مدارس به استخدام کارگران و ایده های.

“این همه دست به دست در عرشه به کمک” DeSantis گفت. “ما در یک وضعیت اضطراری در اینجا.”

او ادامه داد: می گویند احتمال هر Floridian به severly تحت تاثیر نسبتا کم است: “به خصوص اگر شما در یک ضعیف یا جمعیت آسیب پذیر (شانس) که منفی نهفته است بسیار کوچک است.”

او توجیه نیاز به اجتناب از جمعیت های بزرگ و به صورت “اجتماعی فاصله” و خود انزوا با اشاره به مرگ و میر در میان سالمندان در ایتالیا است که نزدیک به 20 درصد است. “شما می توانید به دست آوردن این هیچ تاثیر منفی بر روی شما شخصا اما پس از آن می تواند درگیر انتقال به کسی که در آن می تواند جدی باشد,” او گفت:.

با سطح 1 فعال شدن EOC دولت در واکنش به شیوع هماهنگ خواهد شد از تالاهاسی.

“اجازه بدهید من روشن است: ما در حال انتظار برای وضعیت بر روی زمین به دیکته کردن پاسخ. ما در حال انجام کارهای … قبل از آنها لازم است” Moskowitz گفت.

او گفت: مردم نباید نگران خالی کردن قفسه ها در فروشگاه زیرا بر خلاف طوفان زنجیره تامین نشده است مختل و او در تماس با تامین کنندگان بزرگ مانند وال مارت و آمازون است.

DeSantis اتحاد پیوست و با کشورهای دیگر در سازندگان: عمومی-مدرسه خانه درب بعدی دو هفته. همانطور که از شنبه نه متحده عمل کرده اند در فدرال توصیه برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و نه متحده بسته اند مدارس.

در جای دیگر در تالاهاسی سرخ شده و کارکنان برگزار می شود کنفرانس تلفنی با محلی مقامات مدرسه برای کمک به مدارس با کاغذ بازی خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که آنها در حال پرداخت برای مواد غذایی آنها توزیع در طول خاموش کردن.

“وعده های غذایی مدرسه تنها وعده های غذایی آنها می توانید بر روی تعداد” گفت: سرخ شده در مورد اهمیت دولت خدمات مواد غذایی برنامه برای مدارس که در خدمت دانش آموزان نیازمند.

او بخش اداره بیش از 1.3 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال برای ارائه صبحانه و ناهار در طول سال تحصیلی و تابستان از برنامه غذایی.

آن را دریافت کرده چشم پوشی به ایالات متحده در بخش کشاورزی که قوانین منع استفاده از وجوه زمانی که کلاس ها در جلسه نیست و یا صرف وعده های غذایی ارائه شده در یک “غیر congregrant” تنظیم به عنوان توصیه شده توسط اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

سرخ شده می خواهد به ارسال “وعده غذایی یاب” نقشه آنلاین دوشنبه به نمایش عمومی که در آن توزیع مواد غذایی سایت قرار دارد. برنامه های که ارسال شده اند که از روز شنبه شامل توزیع از بعد از مدرسه تا سایت از طریق سنتی مدرسه, اتوبوس, مسیر, گرفتن-و-رفتن سرویس و یک درایو-از طریق روش.

Coronavirus می توانید اقامت عفونی برای روز در یک سطح بود در حال حاضر در یک فرد بدون هیچ گونه علائم و معطل شدن در بدن برای بسیاری از هفته. همانطور که از جمعه در سراسر کشور حدود 25,000 مدارس با 22 میلیون نفر برنامه ریزی شده به کار خواهد بست تا یک ماه با توجه به آموزش و پرورش در هفته است.

فدرال توصیه می شود مدارس با استفاده از زمان به کارکنان ضد عفونی اغلب لمس مناطق مانند میز کانتر الکترونیک و دستگیره های درب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>