Coronavirus فلوریدا: DeSantis قمار در کمتر تهاجمی پاسخ

در حالی که 17 متحده باید اجرا اقامت در خانه دستور فرماندار است و مقاوم در برابر فشار به مستند فلوریدا به دلیل نگرانی در مورد پیامدهای اقتصادی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در طول coronavirus بحران رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شده است مردد به فشار بیش از حد سخت در کسب و کار به عنوان او تلاش برای نخ سوزن بین ارتقای امنیت عمومی و فعالیت های اقتصادی است.

فرماندار مقاومت بسته شدن رستوران ناهار خوری مناطق در ابتدا اجازه می دهد آنها را به کار در نیمی از ظرفیت قبل از تصمیم گیری چند روز بعد حد همه eateries به تحویل و بایگانی اطلاعات سفارشات. او بسته میله و ورزشگاه است اما هنوز هم اجازه می دهد از دیگر کسب و کارهای غیر ضروری مانند ناخن و سالن به باز بماند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

هنوز فلوریدا تا حد زیادی به دنبال بسیاری از کشور – اگر دیر – در خاموش کردن بخش های مهمی از اقتصاد به سعی کنید برای جلوگیری از ویروس’spread.

اما این هفته DeSantis یک خط در شن و ماسه و گفت او نمی خواهد یک موسسه ایالت اقامت در خانه ترتیب است که بسیاری از کشورهای دیگر در حال انجام در یک پیشنهاد از جان گذشته برای مهار این ویروس از قبل از آن را تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی.

DeSantis روز دوشنبه گفت که اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از حد “بی پرده” از ابزار و هزینه بیش از حد بسیاری از مشاغل است. تصمیم خود را برای محافظت از اقتصاد در کوتاه مدت می رود در برابر آنچه پیشرو کارشناسان بهداشت توصیه و ممکن است یک قمار بزرگ در یک دولت با بسیاری از افراد مسن که به ویژه مستعد ابتلا به این ویروس.

این هم نشانه ای از رشد شکاف حزبی بر سر نحوه پاسخ به کروناویروس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار بازگشت به حالت عادی فعالیت های اقتصادی به زودی قرار دادن فشار بر ایران فرمانداران به نگه داشتن در بیشتر اقدامات تهاجمی.

“شما به سادگی نمی تواند قفل کردن جامعه ما با هیچ پایانی در چشم” DeSantis روز دوشنبه گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

این کلمات را تکرار کرد که – پس از یک هفته پس از مشاوره سلامت خود را به مشاوران و خواستار محدودیت های سفت و سخت در تعاملات اجتماعی – نشانه های یک تغییر اواخر روز شنبه هنگامی که او توییتی در همه کلاه “ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها گفته است که او می خواهد برای پایان دادن به مستندات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به زودی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال که او می خواهد به اقتصاد “باز کردن و فقط مشتاق به عید پاک.”

با 17 متحده در حال حاضر اجرای برخی از نوع از اقامت در خانه نظم و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار اقتصادی انشعابات خاص به عمیق تند تهمت و بسیاری از آمریکایی ها که نگران به یک رکود عمیق, احتمالا حتی افسردگی است.

اما برخی از کارشناسان بهداشت و رهبران سیاسی بر این باورند متحده مانند فلوریدا هنوز هم نمی خواهید به اندازه کافی برای مهار این ویروس گفت: عدم اقدام می تواند منجر به از دست دادن قابل توجهی از زندگی و همچنین ممکن است طولانی اقتصادی ضعف.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دکتر مسیحی Brechot یک دانشگاه فلوریدای جنوبی استاد که در خدمت به عنوان رئیس جمهور جهانی ویروس شبکه گفت که او معتقد است که قوی تلاش ها باید به حد فلوریدا’ تحرک در حال حاضر.

“من اعتقاد دارم که آن را حس برای دقیق سفارش” Brechot گفت.

Brechot گفت که او در بر داشت آن را “بسیار تکان دهنده” برای دیدن تصاویر از جمعیت زیادی جمع شده بودند در سواحل فلوریدا برای شکستن بهار.

بسیاری از سواحل عمومی در حال حاضر بسته در سراسر کشور به دلیل سفارشات صادر شده توسط شهرداری های محلی. اما Brechot نگرانی که افراد جوان هنوز هم در حال گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی اشاره کرد آنها هنوز هم در معرض خطر ابتلا به مشکلات عمده سلامت.

“به طور کلی من معتقدم محدود کردن جنبش از کلی جمعیت را حس; من باور دارم پس” Brechot گفت که مهاجم تست نیز بسیار مهم است.

در حالی که تصدیق کرد که اجرای یک مستند است “واقعا دشوار” تصمیم دانشگاه جنوب فلوریدا بهداشت عمومی متخصص دکتر ماریسا لوین گفت: این قبیل اقدامات به کار ثابت دارند و تاثیر بیشتری که انجام می شود زودتر به جای بعد.

Levine, استاد بهداشت عمومی و پزشکی خانواده در USF که منجر مدرسه را مرکز رهبری در بهداشت عمومی عمل گفت: ملت است “واقعا مهم زمان” زمانی که تمرین های اجتماعی فاصله است “مهم است.”

Levine در حال مطالعه پاسخ به این 1918 آنفولانزای همه گیر. که ویروس کشته شدن حدود 675,000 نفر در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“کسانی که در مکان های که اجرا شده تعداد زیادی از این جامعه کاهش اقدامات… آن مکان که در آن اوایل قبل از اینکه دیدم یک اوج فعالیت به طور کلی دیدم کمتر مرگ و میر ناشی از مکان هایی که منتظر” گفت: Levine, که قبلا به عنوان ویرجینیا دولت کمیسیون بهداشت و درمان. “این یکی دیگر از دلایل توجه به پیام تاریخی و مطمئن شوید که ما منتظر نیست تا زمانی که این خیلی بد است.”

وجود دارد هیچ آسان گیری در حال حاضر “از آنجا که شما در حال تعادل حفاظت از بهداشت عمومی با اقتصادی قابل توجهی اختلالات و آنها هر دو ماده” لوین گفت.

اما مستندات موثر بوده است در جاهای دیگر از جمله در چین او اشاره کرد.

“سوال این است که زمانی که برای پیاده سازی آن” لوین گفت. “من تکرار می کنیم از اجرای این فعالیت ها به طور کلی نتیجه بهتر.”

“من می دانم که فرماندار را تلاش برای کشف کردن چگونه محدود شما نیاز به مردم را تحرک به منظور, موثر,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند اتحاد با تخفیف مشاوره از کارشناسان بهداشت بنحوی شنبه که توصیه هایی برای یک دیگر تعطیل نیست عملی است.

“من مطمئن هستم که ما پزشکان که می گویند اجازه دهید نگه داشتن آن به مدت دو سال بسته باشه اجازه دهید آن را ببندید تا به مدت دو سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نه ما باید آن را دریافت کند باز مردم ما می خواهید آن را باز کنید و این راهی است که این کشور ساخته شده بود.”

با رئیس جمهور منجر به مقاومت مواجه های حزبی تقسیم بر سر نحوه پاسخ به این ویروس به نظر می رسد عمیق تر شدن است.

بسیاری از مستندات آمده اند در کشورهای دموکراتیک با فرمانداران مانند کالیفرنیا و نیویورک, ایلینوی, میشیگان, ویسکانسین, اورگان و در جای دیگر اگر چه فرمانداران جمهوری خواه در اوهایو و ایندیانا, West Virginia نیز گرفته اند گام.

“آن زمان ما کاملا همه چیز را که ما می توانیم… درس تاریخچه زمان پس از زمان بوده است و اگر شما این کارها را انجام نمی در اوایل به اندازه کافی به شما پرداخت قیمت و قیمت به شما پرداخت شده است بسیاری از مردم در حال مرگ” اوهایو کالیفرنیا ، مایک DeWine گفت: در اعلام یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

در فلوریدا رهبران جمهوری خواه ایستاده اند توسط DeSantis در حالی که بسیاری از دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند و او را به رفتن بیشتر است.

“من به حمایت فرماندار در تلاش های خود به رویکرد این چالش در معقول و متعادل به شیوه ای” گفت: رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون. “او در حال انجام یک کار خوب ساخت تصمیم گیری های دشوار.”

حزب جمهوری خواه از فلوریدا قرار داده و از آزادی مطبوعات روز شنبه در تمجید DeSantis برای تلاش های خود را برای مبارزه با ویروس.

“رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است قاطعانه رهبری به دولت از طریق شیوع کروناویروس با اندازه گیری آگاهانه و موثر اقدامات برای حفاظت از سلامت و حقوق فلوریدا,” فلوریدا اوباما صندلی جو Gruters گفت: در انتشار.

DeSantis شده است تهاجمی تر در برخی از مسائل. او در روز دوشنبه گفت: همه مسافران خطوط هوایی سفر به فلوریدا از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را به خود منزوی برای 14 روز. منطقه نیویورک شده است یک ویروس کانون.

اما تلاش برای شامل مسافران با این ویروس ممکن است تنها تا کنون هنگامی که آن را در حال حاضر در حال گسترش در میان ساکنان فلوریدا.

دولت تنها انتخاب ایالت دموکرات کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده, انتقاد DeSantis برای عدم تشدید محدودیت در فلوریدا.

“ما رویکرد تدریجی تا کنون قصد ندارم به اندازه کافی پهن کردن منحنی به خصوص با توجه فلوریدا ارشد جمعیت” او گفت:. “همین دلیل است که من در ادامه به درخواست فرماندار به موضوع اقامت در خانه به عنوان من در هفته گذشته انجام داد.”

سرخ شده اذعان یک ایالت پناهگاه در محل سفارش را بیشتر سر و صدا در حال حاضر عملا فلج فلوریدا اقتصاد است. اما او افزود: “آن پایین می آید به این: وقتی که شما مریض خود دکتر نیست به شما بگویم که تنها نیمی پزشکی خود را – شما را به کل نسخه در غیر این صورت شما ممکن است نه ضرب و شتم این بیماری است. در حال حاضر ما در تمام نسخه.”

در حالی که کمی وجود دارد انتقاد از DeSantis از همکار جمهوری خواهان جکسون شهردار لنی کاری سابق فلوریدا از حزب جمهوریخواه صندلی را یک رویکرد تهاجمی تر از فرماندار در روز سه شنبه, سفارش, کسب و کار در شهرستان خود اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور زمانی که ممکن است.

کسانی که در ادارات و شرکت ها که مخالف خود را سفارش می تواند موضوع را به داشتن آب و برق خود را خاموش و یا محل کار خود را محکوم توسط مسئولان شهرستان گفت: در یک بعد از ظهر سه شنبه جلسه.

“کارفرمایان و کارکنان با هم کار کنند به این منظور اجرایی کار” کاری گفت. “نشستن و این را بفهمند. بدیهی است که اگر شما صحبت بنشینید شش پا ، اما شکل می تواند وظایف شغلی انجام شود در خانه ؟ هر دو طرف معقول باشد. و اگر آنها می توانید از خانه کار می کنند.”

یک تعداد انگشت شماری از دولت های مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها نیز هولناک DeSantis روز سه شنبه با تماس به صورت گسترده تر محدودیت. آنها گفت: گسترش ویروس فلج اقتصاد بسیار طولانی باعث بدتر مالی رسید.

“دیگر این ویروس sickens جامعه ما دیگر آسیب به اقتصاد ما” گفت: سناتور. جانت کروز D-تمپا. “ما می تواند همچنان به سیلی بر Band-ایدز و امید برای بهترین و یا می توانیم فوری اقدام جسورانه برای جلوگیری از coronavirus در آهنگ های خود را.”

ایالت لری برمن D بوینتون ساحل, اضافه شده, “ردیابی اطلاعات همچنان به نشان می دهد این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش اگر ما را قوی تر رویکرد که تنها تعطیلی کامل غیر ضروری کسب و کار انجام خواهد شد.”

جمهوری خواه متحدان DeSantis هر چند می گویند فرماندار شده است تلاش برای حمله به یک تعادل ظریف.

تشکر. رس Yarborough R-Jacksonville این هفته خواسته DeSantis به چشم پوشیدن از کسب و کار و تعهدات مالیاتی برای کسب و کار فلوریدا حداقل تا زمان محدودیت برداشته می شوند. او گفت: فرماندار باید همچنین نگاه کنید به سفارش یک توقف در تمدید مجوز اموال پرداخت مالیات و دیگر روال دولت خواسته در فلوریدا که درآمد در حال حاضر به خطر افتاده است.

“من نمی حسادت قانون تعادل فرماندار در تلاش است تا انجام” Yarborough گفت. “او را از وارد شدن فشار از همه طرف.”

اما Yarborough گفت: اطلاعات باید درایو مراحل بعدی. “ما باید مطمئن شوید که داده های ما تفسیر دقیق است,” او گفت:. “اما هر چه خاموش شدن ناگهانی نگاه می کنیم و چگونه و هنگامی که ما آمده ایم از این است که بر اساس اعداد صحیح.”

به عنوان او انجام داده در طول بحران DeSantis اصلاح رویکرد خود را تا حدودی شنبه و گفت: او را توصیه می کنند که کسانی که 65-و-مسن و افراد با شرایط بهداشتی جدی در خانه بمانند. فرماندار همچنین گفت که او تشویق هر غیر ضروری کسب و کار برای ترویج راه دور با هدف داشتن نیمی از کارکنان شاغل از راه دور. او آن را به نام “بهداشت مشاوره.”

قبل از اعلام جدید توصیه های او در مورد تلاش برای رسیدن به اقتصاد دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ابراز نگرانی در مورد کسانی که در خارج کار می کنند. او با اشاره به افزایش بزرگ در فلوریدا تقاضا برای بیکاری – 21,000 دوشنبه, 18,000 یکشنبه.

“اجازه دهید کار به بلانت نیروی ویروس بیایید محافظت از آن مردمی است که می تواند بیشتر در معرض خطر واقعا منفی بر بهداشت اما اجازه دهید همچنین جامعه عملکرد به طوری که به طور کلی بهداشت عمومی بهتر است” DeSantis گفت: “من فکر می کنم شما می توانید انجام این کار در راه است که تو واقعا در ادامه به اجازه دهید ما برای پیشرفت در این ویروس اما همچنین اجازه خواهد داد که جامعه به تابع دوباره.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>