Coronavirus فلوریدا: DeSantis سفارشات ‘امن تر در ایران قانون برای همه از جنوب فلوریدا

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه اعلام کرد چهار شهرستان “امن تر در صفحه اصلی” فرمان اجرایی برای تمام جنوب شرقی فلوریدا کانون فلوریدا شیوع کروناویروس که رسید در مجموع 5,704 افراد آلوده به بعد در روز.

“با این دستور ما می رویم اسلحه فروزان به انجام همه ما می تواند به سرعت گسترش COVID-19,” DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در پارکینگ راک ورزشگاه در میامی گاردنز.

در ضمن او ادامه داد: برای دفاع از خود تصمیم به سفارش یک پتو ایالت خاموش کردن و اجازه می دهد تا دولت های محلی برای تصمیم گیری خود را در مورد بسته شدن سواحل و غیر ضروری کسب و کار و درخواست مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

توسط شنبه شب به وزارت بهداشت گزارش یکی دیگر از 637 افراد آلوده در مقایسه با روز قبل از. به طور کلی مجموع شامل 67 نفر در ساراسوتا کانتی 24 از آنها در بیمارستان بستری و 42 در گاو دریایی شهرستان با 14 نفر در بیمارستان بستری است. DOH گزارش 71 مرگ و میر.

DeSantis سفارش codifies stay-at-home سفارشات تصویب توسط مقامات محلی در میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان و گسترش آن محدودیت به شهرستان مونرو که شامل کلید های فلوریدا. از آن خواهد شد در اثر از اواسط ماه مه DeSantis گفت: پس از آن اصلاح شده خود را در یک بعد از کنفرانس خبری به او می گویند او به معنای اواسط ماه آوریل است.

“ما می خواهید برای دریافت تمام چهار شهرستان در همان ورق موسیقی” DeSantis گفت. “شصت درصد از تمام موارد در جنوب شرقی فلوریدا جامعه که isthe پرجمعیت ترین بخش از دولت است.”

او گفت: همچنین است که اکثر مسافرت های بین المللی و “مقدار زیادی از تعامل با نیویورک است که ارائه شده بیشتر دانه به این ویروس در جنوب شرقی فلوریدا.”

بیشترین تعداد عفونت در میامی-Dade در 1,701 به دنبال Broward در 1,137.

DeSantis دستور داده است تا همه مسافران هوایی به فلوریدا فرودگاه های بزرگ به ثبت نام با دولت و عزت قرنطینه. او همچنین دستور ایست های بازرسی برای رانندگان در نقاط ورود به فلوریدا در بین 10 و ایالتی 95 به ثبت نام مردم از آمدن به فلوریدا و گفتن آنها را نیز خود به قرنطینه به مدت دو هفته.

همانطور که از دوشنبه 598 موارد مربوط به سفر و حدود 262 از کسانی که نیویورک-مرتبط است.

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا پست های بازرسی را در بین 75 ایالات متحده 319 منجر به تالاهاسی فلوریدا گرجستان-پارک وی, U. S. 19, دولت, جاده 27 از Bainbridge, گرجستان, یا دیگر بزرگراه است که مسافران با استفاده از برای جلوگیری از interstates.

DeSantis همچنین اعلام کرد که سریع coronavirus کیت تست شد و در حال توزیع به بیمارستان ها در سراسر کشور. یادبود بهداشت و درمان در Broward گرفتن 1,750 از کیت های آزمایش و شمال فلوریدا است 500.

در یک باغ گل رز, اخبار conferenceSunday رئیس جمهور تهمت تمدید فدرال پس از خاموش کردن مقامات بهداشت عمومی گفت: تعداد مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به آمار 100 ، 000 یا بیشتر در هفته های آینده اگر مراحل قوی تر گرفته می شود نه به “صاف منحنی.”

اصل “15 روز برای جلوگیری از گسترش” بود که با توجه به پایان این هفته و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که امیدوار است این کشور خواهد بود بازگشایی برای کسب و کار با عید پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>