Coronavirus فلوریدا: DeSantis سفارشات ایالت مستند

سفارش خواهد اثر را جمعه در 12:01 صبح و گسترش از طریق 30 آوریل

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

پس از بیش از یک هفته مقاومت در برابر ایده Gov. ران DeSantis معکوس البته پنج شنبه و دستور ایالت مستند که ممنوع فلوریدا از ترک خانه به جز برای “به دست آوردن و یا ارائه خدمات ضروری و یا انجام فعالیت های ضروری.”

منظور – که می رود به اثر در جمعه 3 آوریل در 12:01 a. m. و منقضی می شود در آوریل 30 – تعریف فعالیت های ضروری به عنوان مراقبت از یک دوست و یا دوست و خدمات مذهبی فعالیت های تفریحی مانند پیاده روی دوچرخه سواری و یا ماهیگیری و مراقبت از حیوانات خانگی.

ضروری خدمات شامل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و بانک ها و فروشگاه های سخت افزاری و رستوران ها که در خدمت takeout, مواد غذایی, مراقبت از کودکان, چشم انداز و استخر مراقبت از حیوان خانگی فروشگاه ها عرضه زیرساخت های حیاتی شغل و طیف وسیعی از کسب و کارهای دیگر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

سفارش به معنی یک میزبان از افرادی که در کسب و کار تلقی نمی ضروری باید در خانه بمانند و اساسا بسته شدن کسانی که کسب و کار مگر اینکه آنها می توانند از راه دور.

“ما قصد داریم در این 30 روز” DeSantis گفت. “که فقط واقعیت که ما در آن هستیم.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فلوریدا شرح زیر است حداقل 34 ایالت و ناحیه کلمبیا که در حال حاضر صادر stay-at-home سفارشات را امتحان کنید و شامل گسترش coronavirus.

بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این اقدام شدید است که نیاز به محدود کردن تعاملات اجتماعی و جلوگیری از انتقال این ویروس قبل از آن را تحت الشعاع ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور.

تحقیقات جدید نشان می دهد در ماه آوریل خواهد بود گریم ماه در فلوریدا و خیلی از ایالات متحده به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر صعود نمایی و تنها وضعیت را بدتر خواهد بود اگر مردم دستور داد خانه کارشناسان می گویند.

حتی با اقامت در خانه سفارش فلوریدا را ببینید بین 2,281 فتح کرد گرفته شد و 15,533 COVID-19 مرگ و میر توسط Aug. 4 با توجه به یک تجزیه و تحلیل از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

این IHME مدل ذکر شده بود توسط مقامات کاخ سفید روز شنبه که ذکر آن آینه بینی توسعه یافته توسط فدرال coronavirus گروه ضربت. بین 41,399 و 177,381 COVID-19 مرگ و میر پیش بینی شده در سراسر کشور در حال حاضر توسط IHME و این بهترین-صورت-سناریو اگر قوی اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل اقامت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

پیش بینی تعداد COVID-19 مرگ و میر تحت تاثیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش دولت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل تا پایان مارس و نگه داشتن این کشور تا حد زیادی shutdown.

DeSantis ذکر تهمت تصمیم خود را اجرایی نظم و گفت: آن او را وادار به تغییر ذهن خود را.

“است که یک ملی مکث” DeSantis گفت که تهمت تصمیم ساخته شده است آن را معقول “را به این حرکت در حال حاضر.”

روز دوشنبه یک محقق که کمک به توسعه IHME مدل صحبت به طور مستقیم به DeSantis جراح عمومی و تحت فشار قرار دادند برای فلوریدا به موسسه یک مستند با توجه به میامی هرالد.

این IHME مدل نشان می دهد که حتی با خاموش کردن فلوریدا خواهد شد و در صورت کمبود بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه تخت. روز چهارشنبه مدل نشان فلوریدا نیاز 917 بیشتر ICU تخت از در دسترس خواهد بود در مارس 2, تاریخ است که فشار در فلوریدا سیستم بیمارستان پیش بینی شده است به اوج.

رهبران دولت و مدیران بیمارستان در حال حاضر در حال تقلا برای گسترش فلوریدا ICU ظرفیت تخت, تهیه هواکش و اقدامات دیگر برای تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی یک کار است که خواهد بود حتی سخت تر بدون مستند کارشناسان می گویند.

DeSantis هفته گذشته گفت که او نمی خواست به lockdown کل کشور به دلیل آن که هزینه شغل در جوامع است که چند coronavirus موارد است. اما کارشناسان بهداشت عمومی گفت: مستندات در حال موثر ترین زمانی که انجام می شود زودتر و قبل از این ویروس فراتر از مهار.

فرماندار رویکرد به این مستند شده است شبیه به مراحل دیگر او را گرفته در طول coronavirus بحران اول سازماندهی نیم اندازه گیری قبل از تصمیم گیری یک رویکرد تهاجمی تر مورد نیاز است.

DeSantis در ابتدا محدود رستوران به 50 درصد اشغال قبل از بسته شدن اتاق ناهارخوری خود را به طور کامل و محدود کردن آنها به بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات.

روز دوشنبه DeSantis صادر مستند برای چهار شهرستان در جنوب شرقی فلوریدا, قبل از تصمیم گیری فقط دو روز بعد که یک ایالت مستند مناسب است.

این مستند خاص برای تاثیر عمیقی بر بسیاری از کسب و کار و کارگران است. آن را به تعداد قابل توجهی از مشاغل از دست رفته اما بسیاری بر این باورند که بیشتر شدید کوتاه مدت اثرات می تواند به جلوگیری از بحران از کشیدن و محدود کردن آسیب دراز مدت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>