Coronavirus فلوریدا: DeSantis می گوید هیچ به ماندن در خانه به منظور ایجاد فشار

اوهایو, لوئیزیانا و دلاور همه صادر stay-at-home سفارشات با توجه به COVID-19 معکوس اقدامات در حال حاضر گرفته شده توسط California, New York, ایلینوی, کانکتیکات و نیوجرسی اما فلوریدا است و نه به دنبال کت و شلوار.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

به عنوان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور سفارش ساکنان به ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است و مقاوم در برابر فشار برای اجرای یک شبیه مستند در فلوریدا.

فلوریدا ضربههای coronavirus با بیش از 1000 موارد است. متحده با کمتر از موارد در حال حاضر صادر stay-at-home سفارشات. اما DeSantis روز دوشنبه گفت که چنین دستوری “نخواهد بود بهتر است” حتی به عنوان فلوریدا شهرداری شروع به صدور سفارشات خود را.شهر میامی بیچ تایید اقامت در خانه سفارش دوشنبه.

“این امر می تواند یک ابزار بی پرده” DeSantis روز دوشنبه گفت: از ماندن در خانه را نیز به عنوان یک پناهگاه در محل سفارش. “هنگامی که شما در حال سفارش مردم به پناهگاه در محل شما consigning یک عدد – احتمالا صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا — به از دست دادن شغل خود را, شما در حال پرتاب جان خود را به بالقوه را بهم ریخته است.”

DeSantis ساخته شده مورد حفاظت از مشاغل در مناطق با تعداد کم از coronavirus موارد استدلال آنها خواهد بود بی ارزش صدمه توسط یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. او اشاره کرد که بسیاری از دولت coronavirus موارد در جنوب فلوریدا به خصوص میامی-Dade و Broward شهرستان.

“اگر که چیزی که لازم است در سطح ایالت به دلیل سلامت می آید برای اولین بار خواهد بود که یک چیز” DeSantis گفت: از ایالت سفارش. “اما اگر شما نگاه در فلوریدا وضعیت در حال حاضر این است که یک ویروس که تأثیر هر گوشه ای از کشور. ما 20 شهرستانهای استان که صفر موارد در همه و ما حدود 25 استان ها که واقعا باید تنها چند مورد… بنابراین اگر شما به دنبال که در آن کسی است که یک کار را در یک محل که در آن هیچ تست مثبت در هر نقطه در شهرستان احتمال انتقال است که احتمالا بسیار کوچک وجود دارد. بسیار متفاوت از محاسبه اگر شما در میامی یا Broward. بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند مضر به سپردن است که فرد به سختی اگر ما صادقانه اعتقاد ندارند که این امر پیشبرد سلامت عمومی است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

برخی از فلوریدا مقامات نگران هستند که تعدادی از coronavirus موارد می تواند به سرعت به مارپیچی خارج از کنترل و پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی بدون بیشتر اقدامات تهاجمی.

دولت وزارت بهداشت گزارش 214 موارد جدید دوشنبه آوردن ایالت مجموع به 1,227 از جمله 21 نفر در ساراسوتا کانتی و 15 در گاو دریایی شهرستان. ساراسوتا بیمارستان یادبود روز دوشنبه اعلام کرد این درمان جدید کروناویروس بیماران آوردن مجموع در بیمارستان به هشت.

DOH همچنین اعلام کرد پنج مرگ و میر بیشتر دوشنبه از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این ایالت کشته شدگان در حال حاضر به 18.

اوهایو, لوئیزیانا, دلاور, میشیگان و اورگان همه صادر ایالت stay-at-home سفارشات یکشنبه یا دوشنبه انعکاس اقدامات در حال حاضر گرفته شده توسط California, New York, ایلینوی, کانکتیکات و نیوجرسی. شهرستانها مانند فیلادلفیا نیز به عنوان دستور داده اند که ساکنان خانه بمانند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“آن زمان ما کاملا همه چیز را که ما می توانیم… درس تاریخچه زمان پس از زمان بوده است و اگر شما این کارها را انجام نمی در اوایل به اندازه کافی به شما پرداخت قیمت و قیمت به شما پرداخت شده است بسیاری از مردم در حال مرگ” اوهایو کالیفرنیا ، مایک DeWine گفت: در اعلام stay-در-خانه سفارش.

فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده — تنها ایالتی منتخب دموکرات — روز جمعه گفت که DeSantis باید سفارش فلوریدا به ماندن در خانه.

“بستن یک ملت بزرگترین متحده یک تصمیم است که باید یک تاثیر اقتصادی — اما این یک تصمیم گیری است که زندگی ها را نجات سرخ” گفت: در انتشار اخبار.

فلوریدا قانونگذاران مطرح یکشنبه طی یک کنفرانس تلفنی با فرماندار کارکنان بالا.

دولت Rep. آنا Eskamani D-اورلاندو توییتی که او در میان چندین قانونگذاران که تحت فشار مقامات دولتی در مورد یک پناهگاه در محل سفارش یکشنبه.

“ما را در حفظ و درخواست,” او نوشت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دولت Rep. بن الماس D-سنت پترزبورگ توییتی دوشنبه که “این ویروس می تواند متوقف شود اما آن را پررنگ و تعیین کننده عمومی رهبری است.”

الماس اضافه شده که DeSantis “نیاز به سفارش تمام فلوریدا به ماندن در خانه.'”

اما DeSantis گفت: این سفارش ممکن است دشوار برای به اجرا درآوردن و می تواند عواقب ناخواسته.

“واقعیت این است که یک فرماندار در حال رفتن به شروع به زندانی کردن افراد فقط به خاطر اینکه آنها را ترک خانه های خود را, بنابراین شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی عدم,” DeSantis گفت.

DeSantis گفت: مردم ایالت نیویورک هنگامی که یک مادر اقامت در خانه ابوطالب وجود دارد و بسیاری از آنها در حال فرار به فلوریدا.

“برای هر عمل وجود دارد در واکنش بنابراین ما در حال رفتن به در نظر گرفتن آنچه را حس برای فلوریدا” DeSantis گفت: از ماندن در خانه سفارش دهید.

هیچ نظم است که به طور کامل متوقف کردن مردم از جمع آوری DeSantis اضافه شده است.

“آن را مانند یک بالون آب,” او گفت:. “شما تحمیل محدودیت که آب می رود در جایی دیگر و آنها همیشه به دنبال انجام آنچه آنها می توانند برای بازی سیستم.”

متحده با اقامت در خانه سفارشات هنوز هم اجازه می دهد تا ساکنان به حرکت در اطراف, اما به طور کلی محدود کردن آنچه که مردم می توانند انجام ورزش مواد غذایی خرید قرار ملاقات های پزشکی و سایر فعالیت های ضروری. کسب و کار تلقی غیر ضروری مجبور به بستن.

DeSantis است عقب مانده چه در کشورهای دیگر انجام داده اند برای محدود کردن گسترش coronavirus بسته شدن رستوران ناهار خوری مناطق در سراسر فلوریدا نزدیک به یک هفته پس از متحده صورت گرفت که در مرحله.

فرماندار نه بسته ترین کسب و کارهای غیر ضروری در سطح ایالت, اگر چه او امضای یک فرمان اجرایی با گسترده تر کسب و کار بسته شدن در پالم بیچ و Broward شهرستان شده اند که سخت تر ضربه از بیشتر است. میامی-Dade شهرستان در زمان مرحله خود را در آن به خاموش شدن غیر ضروری کسب و کار.

“در جنوب فلوریدا شما خیلی خیلی پایین فقط ضروری عملیات بنابراین ما نگاه کنید که چگونه است که اعمال ایالت از نظر اقدامات اضافی اما این یکی از دلایلی است که چرا ما می خواستیم تست به طوری که ما در واقع انجام این کار خوب اطلاعات” DeSantis روز دوشنبه گفت: در طول یک سفر به یک درایو را از طریق تست سایت در روستاها بازنشستگی جامعه در مرکزی فلوریدا.

DeSantis نیز دستور سواحل بسته ایالت اگر چه تعدادی از فلوریدا شهرها و استان ها از جمله ساراسوتا و گاو دریایی را بسته و خود را در سواحل عمومی.

برخی از فلوریدا جوامع در حال حرکت به جلو با خود stay-at-home سفارشات.

منظور اتخاذ شده توسط ساحل میامی دوشنبه “دستور اعضای عمومی به باقی می ماند در خانه های خود را جز برای رفتن به محل کار و ورزش در خارج از منزل به دنبال پزشکی و یا دامپزشکی مراقبت از ارائه مراقبت به اعضای خانواده فروشگاه برای مواد غذایی و لوازم حیوان خانگی و یا رعایت اجرای قانون یا دستور دادگاه” با توجه به میامی هرالد.

دیگر شهرداری در منطقه میامی در حال انتظار برای اتخاذ مشابه سفارشات به زودی.

Hillsborough County مقامات مورد بحث صدور اقامت در خانه سفارش دوشنبه اما تصمیم به حرکت به جلو در حال حاضر. تمپا شهردار Jane کرچک است فشار برای سفارش.

سن پترزبورگ شهردار ریک Kriseman همچنین خواستار یک ایالت اقامت در خانه سفارش کرد و گفت در شهر خود و دیگران در سراسر کشور “به احتمال زیاد به حرکت رو به جلو خود به خود” اگر DeSantis عمل نمی کند.

“یک ایالت, یونیفرم, مناسب, منظور محدود کردن غیر ضروری حرکت و فعالیت را بهتر محافظت از فلوریدا و اثبات مراتب موثر تر در مسطح منحنی از سیاست های متعدد در میان 67 شهرستان و hundres از شهرستانها و شهرها” Kriseman در بیانیه ای گفت. “تنها فرماندار DeSantis می تواند کاهش تناقضات و سردرگمی سفارش فلوریدا به ماندن در خانه’ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>