Coronavirus فلوریدا: DeSantis می گوید تست سریع تعویض بازی است

تست کیت کاهش زمان انتظار برای نتایج: از روز به ساعت.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در این روز تعداد مرگ و میر در فلوریدا نسبت به کروناویروس بیش از 400 دولت گسترش آزمایش در سه درایو-از طریق سایت در Jacksonville, Fl و میامی و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نام تست سريع دولت به دست آورد تا یک تعویض بازی در مبارزه با COVID-19.

گاو دریایی شهرستان تا به حال دو COVID-19 مرگ و میر جمعه آوردن مجموع به 13. ساراسوتا کانتی 10 مرگ و میر. هر شهرستان در حال حاضر دارای 200 یا بیشتر coronavirus موارد است.

درایو-از طریق سایت های تعیین شده توسط دولت فدرال و برنامه ریزی شده بود به پایان جمعه. DeSantis گفت: دولت منابع در جای خود برای افزایش تعداد از مردم تست شده در این سایت از زمان 250 در روز به بیش از 700.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

فرماندار گفت: این مهم به تلاش برای به دست آوردن یک حس چگونه بسیاری از مردم ممکن است حامل ویروس.

“اگر شما تا به حال تماس نزدیک با کسی حتی اگر شما را توسعه داده اند نه علائم اگر شخص شما تا به حال تماس نزدیک با آزمایش مثبت برای COVID-19 و شما می خواهید به آزمایش می شود شما قادر خواهید بود برای آمدن به این سایت گفت:” DeSantis در جکسون در کنفرانس خبری.

سریع تست کیت DeSantis تبلیغ کاهش زمان انتظار برای نتایج: از روز به ساعت. ماشین آلات فرستاده شده به بیمارستان ها در شهرهای بزرگ که در آن عمده خوشه ویروس رخ داده است.

“بدیهی است که بیمارستان ها به آن نیاز دارند اما پس از آن همه چیز از خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات چرا که آن را واقعا می تواند یک تعویض بازی و اگر به درستی اعمال می تواند صرفه جویی در زندگی” گفت: DeSantis.

ابوت Labs ID در حال حاضر تست می توانید به یک نتیجه مثبت به عنوان به سرعت به عنوان پنج دقیقه و یک منفی در حدود 45 دقیقه است. حدود 2000 نفر از ابوت کیت های توزیع شده در دولت است.

تا به حال هر دو درایو را از طریق سایت و سریع آزمونهای محفوظ در معرض خطر از جمله بیماران ICU همراه با مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

کارشناسان می گویند که آزمایش یک ابزار حیاتی برای پیگیری این ویروس نفوذ به داخل جمعیت و یک کلید برای جلوگیری از گسترش آن را از یک برنامه به طور بالقوه مرگبار بیماری های تنفسی.

“اگر ما نمی دانیم که دقیقا همان جایی که بیماران از نظر کدهای پستی در نظر شهرستانهای ما در حال رفتن به می دانم که چگونه به اندازه کافی می شود خدمات به این افراد توضیح داد:” محقق دکتر Lanetta برونته-سالن در طول یک شهر مجازی سالن ملاقات با سناتور. Darryl Rouson D-سنت پترزبورگ جمعه.

نزدیک به 200000 آزمون های تکمیل شده در فلوریدا که بیش از 1 در هر 140 فلوریدا گفت: DeSantis. فرماندار اشاره کرد که کره جنوبی است که برای تبلیغ موفق, تاج, پاسخ آزمایش شده بود یکی در هر 200 نفر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

آخرین شماره از وزارت بهداشت نشان می دهد تعداد موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در فلوریدا. در یک دوره 24 ساعته پایان 6:00 p. m. روز شنبه, coronavirus ادعا 65 بیشتر در فلوریدا زندگی می کند و در مجموع 419; و دولت تعداد کل coronavirus موارد افزایش از 1142 به 17,968 به گفته مقامات بهداشتی دولت.

دو جدید مرگ و میر در گاو دریایی شهرستان هستند 74 سال و 75 سال است ، گاو دریایی شهرستان در حال حاضر دارای 200 coronavirus موارد در حالی که ساراسوتا کانتی است 211.

در جای دیگر رهبران جامعه در حال صدایی زنگ بیش از آنچه که آنها را ببینید یک روند از ویروس کشتن آفریقایی-آمریکایی ها در یک نرخ بالاتر از سهم خود را از جمعیت.

یک AP و تحلیل داده ها از شهرستانها عمده در سراسر کشور یافت می شود 42 درصد از مرگ و میر تا کنون بوده است سیاه و سفید در حالی که آنها حساب برای 21 درصد از جمعیت در مناطق مورد مطالعه قرار گرفت.

در فلوریدا که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 16 درصد از جمعیت 19 درصد از مرگ و میر و 13 درصد از موارد شده اند, سیاه, بیماران, با توجه به وزارت بهداشت و درمان, معاون, وزیر, Dr. Shamarial رابرتسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>