Coronavirus فلوریدا: DeSantis, دولت, چهره ترسناک عکس های مالی

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تقلا فلوریدا دولت برای پاسخ به coronavirus اما از دست دادن بزرگ از درآمد مالیاتی به نظر می رسد به احتمال زیاد به upend یک میزبان از برنامه های دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی – با فلوریدا توریستی-طراحی اقتصاد در یک سقوط Gov. ران DeSantis شده است مجبور به خطوط مقدم مبارزه علیه coronavirus به شدت به دنبال جلوگیری از یک بلندی عظیم از دست دادن شغل و مجموعه های مالیاتی که سوخت برنامه های دولت است.

زمان یک عامل است و او در حال حاضر شنیدن از صنایع مبهوت گسترده خاموش شدن ناگهانی.

“او آن را می شود. هدف این است که اگر ما می تواند به توقف خونریزی کمی در حالی که دولت فدرال آماده یک بسته محرک اقتصادی بیشتر خواهد شد آن را گفت:” کارول دوور, دیرین, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“من در اینجا برای 9/11 و برای بحران مسکن. اما برای صنعت ما این است که به مراتب بدتر” او گفت:.

DeSantis روز جمعه سخت زودتر جهت است که بسته میله و برش رستوران صندلی در نیمه در حال حاضر محدود کردن رستوران ها تنها به گرفتن سفارشات در حالی که همچنین بسته شدن ورزشگاه و مراکز تناسب اندام در سراسر کشور. Coronavirus محدودیت بیشتر چکش مهمان نوازی و گردشگری و صنایع است که در خدمت به عنوان سنگ بنای اقتصاد دولتی است.

تلاش برای نرم کردن ضربه DeSantis تا کنون تصویب شده است $50 میلیون کسب و کار کوچک اضطراری وام پل برنامه که اجازه می دهد تا شرکت ها با هر نقطه از دو تا 100 نفر از کارکنان به درخواست برای وام های کوتاه مدت از آنجا که $50,000.

DeSantis نیز چشم پوشیدن نیاز است که مردم از کار تماس با حداقل پنج کارفرمایان ممکن است در طول یک هفته برای دریافت مزایای بیکاری در پوش $275 هفتگی در میان پایین ترین سطح در کشور است.

دولت مزایای بیکاری جبران ساخته شد سخت تر برای دریافت تحت سابق فرماندار تگزاس ریک اسکات و مقننه جمهوری خواه به رهبری یک حرکت است که هزینه بیکاری را نجات داد اما کارفرمایان میلیون ها دلار.

دولت رکورد پایین 2.8% نرخ بیکاری در ماه ژانویه, آخرین گزارش ماه نیز محدود خواهد شد و تعداد هفته های مردم را جمع آوری می, مزایای پس از پرداخت ثابت به دولت رسمی نرخ بیکاری.

DeSantis متوقف شده کوتاه گرچه از قول هر گونه افزایش در منافع برای کسانی که در حال حاضر به طور ناگهانی به پایین پرتاب کار می کنند. به جای تمرکز به نظر می رسد بر حفظ کارفرمایان شناور.

“نفرت شما را به دیدن کسی که از کسب و کار به دلیل برخی از رویداد خارجی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با هر گونه تصمیم گیری است که آنها ساخته شده” DeSantis گفت.

او اضافه کرد که نگه داشتن کسب و کار فلوریدا از رفتن زیر است حیاتی برای باریک شدن دامنه coronavirus آمار در اقتصاد دولتی است. نگه داشتن آنها را “حلال” گفت: تصمیم خواهد گرفت “آیا ما می توانیم به گزاف گویی سریعتر و یا اینکه آیا این یک مطلب طولانی مدت اقتصادی مبارزه است.”

DeSantis گفت: او از یک ایالت مهلت قانونی برای اخراج چیزی چند شهرستان دولت تصویب کرده اند. و او نیز با توجه به اضطراری اعلام ممنوعیت ابزار shutoffs رویکرد فلوریدا بزرگترین آب و برق در حال حاضر در آغوش گرفت.

اما بسیاری از فلوریدا قانونگذاران که موکول 2020 قانونی در جلسه روز شنبه پس از عبور از یک $93.2 میلیارد بودجه دولت می گویند شدید تر عمل مورد نیاز است. سریع است.

بیشتر انتظار می رود به نام بازگشت به تالاهاسی در هفته های آینده به بازنویسی است که بودجه برای سال مالی آغاز ژوئیه 1. آن را خاص به ضرب و شتم از دست دادن مجموعه های مالیاتی است که تهدید می کند همه امور از هزینه های دولت از جمله تامین مالی برای مدارس و مراقبت های بهداشتی و برنامه های اجتماعی کمک به دولت های محلی و بزرگراه و ساخت و ساز.

این بودجه شامل $3.9 میلیارد دلار در ذخایر که ممکن است کمک به حفظ صرف در حالی که برای.

اما پول بیشتر کمک خواهد کرد; longshot ایده در حال حاضر پیشنهاد شده است که قانون نیاز به خارج از کشور کسب و کار آنلاین برای جمع آوری و حواله فروش مالیات بر معاملات آنها را با floridians تماس با برآورد شده به عنوان کشیدن $425 میلیون دلار به خزانه دولت است.

برای نمایندگان مجلس وجود دارد همچنین یک فوریت جدید به تمدید یک قمار جمع و جور با سمینول قبیله که می تواند در برابر صدها میلیون دلار جدید.

قانونگذاران باید صحبت از راه اندازی یک کمک برنامه برای کسب و کار – چیزی بهتر از یک وام. میان بودجه-ایجاد توازن خاصی به آمده نیز وجود خواهد داشت یک نیاز برای هدایت پول بیشتر به بهداشت عمومی, پزشکی از راه دور برنامه ها و خدمات بهداشت روانی که کمبود هستند که در معرض توسط coronavirus برخی از قانونگذاران گفت.

“انزوا مخالف دقیق از آنچه که مردم در حال مبارزه با مسائل مربوط به بهداشت روان در این زمان نیاز” گفت: Rep. اوان Jenne R-دانیا بیچ.

فقط در سپتامبر گذشته دولت اقتصاددانان منتشر شده در سه سال مالی چشم انداز فلوریدا که نتیجه “گردشگری مربوط به درآمد و زیان مطرح بزرگترین خطر بالقوه برای چشم انداز اقتصادی.”

هزینه های گردشگری در, به تنهایی, کمک بیش از 13% — $3.2 میلیارد — به فلوریدا عمومی درآمد. و فروش مجموعه های مالیاتی ناشی از هزینه های مصرف کننده برابر با 77 درصد از کل درآمد صندوق در هسته اصلی تامین مالی فلوریدا دولت است.

“خوب است که رفته است. که از پنجره به بیرون” سناتور. تام لی, R-تهنتسسا گفت: از سه سال پیش بینی نمایندگان مجلس مشغول به کار بودند از.

پس از سپتامبر. حملات 11 در سال 2001 گردشگری موثر متوقف در فلوریدا و نمایندگان مجلس در جلسه دو بار که سقوط به کاهش 1.1 میلیارد دلار از بودجه دولت است. شامل بودند کاهش به یک میزبان از برنامه های اجتماعی و تعویق از کاهش مالیات برای سرمایه گذاران است. ذخایر عمدتا رفت و دست نخورده است.

2008 مسکن تصادف نیز مجبور فوری 1.1 میلیارد دلار بودجه را کاهش دهد. اما تاثیر سقوط سال میرسد و مجبور بودجه کاهش خوبی را در دهه آینده.

“هنگامی که شما لازم نیست که هزینه های شما ندارد و گردشگری و زیان در حال رفتن به کوه برای تمام سطوح دولت گفت:” شان Snaith, یک دانشگاه مرکزی فلوریدا اقتصاددان.

“مشکل در حال حاضر ما هیچ ایده که در آن پایین همه این است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>