کاهش ترافیک به دلیل COVID-19 اجازه می دهد فلوریدا بخش حمل و نقل به تسریع بهبود در حمل و نقل بین ایالتی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

یک $81 میلیون دلار پروژه برای بهبود هفت-کشش مایل از بزرگراه میان ایالتی 75 از شمال دانشگاه پارکوی به جنوب جاده دولت 64 بوده است سریع ردیابی به دلیل coronavirus.

این پروژه در گاو دریایی شهرستان بخشی از بیش از $2.1 میلیارد دلار در جاده کار رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خواسته است تا فلوریدا بخش حمل و نقل به منظور تسریع به عنوان یک اقتصادی افزایش در میان شیوع کروناویروس.

کاهش شدید به تجارت و کسب و کار به عنوان مکان تمرین است اجتماعی فاصله و انزوا به معنی جاده ها پاک ترافیک DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در این ماه. فراهم می کند که یک فرصت برای بزرگراه ها و جاده کار تکمیل شده با کمی اختلال در ترافیک.

“شما باید توانایی به کار به مدت طولانی در طول روز. شما می توانید پایین تر خطوط به دلیل ترافیک نیست آنچه در آن بود و شما واقعا می توانید شروع به پیشرفت در برخی از این پروژه های کلید” DeSantis گفت.

حمل و نقل مقامات شروع به کار در ماه دسامبر و گسترش است و پیش بینی می شود به پایان رسید در بهار 2021. شتاب جدول زمانی را اصلاح دو هفته در این پروژه است.

عمده وظایف باقی مانده شامل گسترش عازم جنوب خطوط در بزرگراه بین ایالتی سنگ فرش و پل کار بیش از S. R. 70 و برادن رودخانه زهکشی کار می کنند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

یک FDOT مطبوعاتی لیست هشت دیگر پروژه های حمل و نقل در سراسر کشور از جمله $864 میلیون پروژه پل در تمپا و یک $803 میلیون بزرگراه پروژه در شهرستان میامی-Dade.

در بیانیه ای, حمل و نقل, منشی, Kevin J. Thibault گفت که خدمه ساخت و ساز را به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و کار با شرکای صنعت به پیاده سازی آن اقدامات احتیاطی برای حفظ کارگران امن و سالم است.

“ایمنی اولویت ما است” Thibault گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im