Coronavirus فلوریدا: DeSantis خواست به تصویب ایالت اخراج ban

با اولین-از-این-ماه پرداخت قرار دادن فشار اضافه شده در کمبود مالی floridians تماس با طرفداران می گویند نگرانی ها در مورد اخراج یک بار دولت می تواند با سهولت.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی – رژیم صهیونیستی. ران DeSantis باید اعمال ایالت مهلت قانونی برای اخراج برای جلوگیری از بیمارستانها در حال تمام شدن هزاران نفر از مستاجران که مشاغل از دست رفته به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی قانونگذاران دموکرات و مقامات محلی روز سه شنبه گفت.

با اولین-از-این-ماه پرداخت قرار دادن فشار اضافه شده در کمبود مالی floridians تماس با کسانی که خواستار اقدام گفت: نگرانی ها در مورد اخراج یک بار دولت می تواند با سهولت.

“فرماندار به گام تا و آن را شناخته شده است ‘شما می دانید آنچه در این زمان از عدم قطعیت هیچ کس خواهد بود لگد,'” گفت: تشکر. Shevrin جونز D-غرب پارک.

DeSantis گفت: کمی در مورد کیف بغلی نگرانی برای فلوریدا به جای تمرکز بر دولت نیاز برای پله تا, تست, خود و انزوا. او را رد کرده است و خواستار ایالت پناهگاه در محل بخشنامه اگر چه او با صدور چنین دستوری دوشنبه به مدت چهار South Florida شهرستان از طریق اواسط ماه آوریل است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

فرماندار اتحاد چپ تصمیم گیری در مورد اخراج ممنوعیت و یا توقف در برق shutoffs برای عدم پرداخت به دولت های محلی و آب و برق.

دادگاه عالی فلوریدا در هفته گذشته صادر شد, حکم به دادگاه کارمندان به حالت تعلیق درآورد و یا حداقل باید این گزینه برای قرار دادن در حالت انتظار اقدام نهایی در اخراج اعلامیه حداقل تا مارس 17.

اما بالقوه برای شهرستان-توسط-شهرستان تصمیم گیری در این موضوع – و اواسط ماه آوریل لغو تعلیق – فقط افزایش عدم قطعیت برای بسیاری از خانواده های شاغل, طرفداران گفت.

“ما باید فردی فلوریدا که دوباره می خواهید به انجام بخشی خود را می خواهید به پرداخت صورتحساب خود را. آنها نمی خواهند به سخت بازپرسی کردن از بدهی اما در این زمان بحران زمانی که آنها با داشتن این مشکلات ساخت آن پرداخت که آنها را به گوش” گفت: کرال سپرینگس شهر کمیسر جاشوا سیمونز.

پیشنهاد توقف نمی خواهد ترک صاحبخانه در قلاب گفت: کسانی که فشار برای ایالت سفارش. به جای مستاجران خواهد بود مسئول برای اجاره خود را به دلیل یک بار توقف برداشته شد.

به 2 تریلیون دلار فدرال امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند کمی برای صاحبخانه که فدرال حمایت رهن یا یارانه مستاجرها.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

اما طیف وسیعی از شهرستانها به تصویب moratoriums اخراج از جمله سان فرانسیسکو و نیویورک و بوستون. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه با صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت اخراج ایالت از طریق مه 31.

Newsom را سفارش اثر در زمان بلافاصله و با هدف ارائه کمک برای مستاجران رو به آوریل 1 اجاره پرداخت.

تشکر. آنا Eskamani D-اورلاندو گفت که فلوریدا در حال حاضر مشکل بیکاری سیستم جبران ضعف تازگی بیکاری در فلوریدا به دنبال منافع نیز کار می کند در برابر افرادی که نیاز به پول در جیب خود را برای پرداخت صورتحساب.

هفته گذشته 133,000 فلوریدا برای مزایای استفاده شود و هزاران نفر به احتمال زیاد ناموفق تلاش برای دسترسی به بخش های اقتصادی فرصت آنلاین اتصال سیستم است که گرفتار مشکلات فنی است و به چالش کشیدن روند درخواست.

“فلوریدا در حال حاضر مقرون به صرفه مسکن برای بیش از حد طولانی” Eskamani گفت. “ما هرگز اولویت بندی نیازهای افراد مشغول به کار. ما یک جمعیت بی خانمان و…در اینجا ما نه تنها با تکه تکه پناهگاه در خانه روند در سراسر کشور اما مردمی هستند که از کار.”

“این واقعا یک ماهواره چرخه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>