Coronavirus فلوریدا: با وجود دولت مشکلات شرکت های بزرگ اطمینان از بازپرداخت مالیات توسط GOP رهبران

در میان عدم اطمینان اقتصادی ناشی از کروناویروس یک نیم میلیارد دلار مالیات شرکت ها در بازپرداخت به نظر می رسد تضمین شده برای فلوریدا شرکت های بزرگ.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی – با وجود تشنج اقتصاد فلوریدا بزرگترین شرکت های بزرگ نگاه کنید مطمئن باشید از یک حفره $543.2 میلیون بازپرداخت مالیات در هفته های آینده با دولت و رهبران جمهوری خواه امتناع از به تاخیر برنامه ریزی شده را به عقب.

عظیم بازپرداخت نمی خواهد به کسب و کارهای کوچک با تقریبا تمام محافظت از دولت را 5.5 درصد مالیات بر درآمد کسب و کار کسب درآمد در فلوریدا.

اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سنا رئیس جمهور لایحه Galvano R-برادنتون و مجلس خوزه الیوا, R-میامی می گویند این مهم است که دولت بزرگترین شرکت های دریافت بازپرداخت آنها انتظار می رود و حتی به عنوان عدم قطعیت حاکم بر زندگی فلوریدا و اکثر کسب و کار به دلیل coronavirus.

“شرکت های بزرگ مالیات دهندگان که مجاز به دریافت این خودکار بازپرداخت مالیات تحت قانون پیش بینی کرده اند این بازپرداخت و به احتمال زیاد ساخته شده تصمیم گیری کسب و کار در اطراف آنها” گفت: Ryan خاکستر یک DeSantis سخنگوی.

او گفت: این پول “را تزریق سرمایه به کارفرمایان در زمانی که آنها نیاز به این دلار برای ادامه عملیات و اشتغال است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اما با فلوریدا اقتصاد همه اما منجمد و زیان کار نصب روزانه توسط هزاران نفر منتقدان می گویند این درست نیست که دولت بزرگترین شرکت های تضمین شده پرداخت قبل از coronavirus زمان نگه دارید.

منتقدان می گویند DeSantis باید با استفاده از قدرت اجرایی در طول همه گیر حداقل به تعویق انداختن بازپرداخت در حالی که دولت ارزیابی منابع مالی خود را.

“استرداد $543 میلیون دلار به شرکت های بزرگ است که هزینه های تصمیم گیری و آن را یک بد در این زمان” گفت: Rep. کارلوس Guillermo اسمیت D-اورلاندو. “آن را باید به عنوان یک اولویت از رهبران یک دولت است که نگرانی در مورد چگونه به پرداخت هزینه برای معلمان, بهداشت و درمان و حمل و نقل باید به عنوان مالیات ما مجموعه ناپدید می شوند.”

فروش مجموعه های مالیاتی و ارائه $3 نفر از هر 4 دلار از کلی دولت درآمد. و نمایندگان مجلس انتظار می رود آنها را به زودی به بریده بریده صرف بر یک میزبان از خدمات دولتی به دلیل رکود در مالیات رسید.

دولت $93.2 میلیارد بودجه پیشنهادی به تازگی تصویب شده توسط نمایندگان مجلس تنظیم شده است را به اثر ژوئیه 1. این شامل $3.9 میلیارد دلار در ذخایر اما عمق این ایالت از دست دادن درآمد است که هنوز روشن نیست بالا بردن بیشتر سوال برای برخی از, در مورد حکمت از رفتن پیش با بیش از نیم میلیارد دلار در شرکت بازپرداخت.

“من نمی بینم که چگونه شما در وجدان خوب می تواند این کار را انجام” گفت: Rep. اوان Jenne D-دانیا بیچ.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دولت رئیس امور مالی جیمی Patronis, آیا به طور مستقیم آدرس شرکت بازپرداخت مالیات. اما او شده است برای دفاع از یک swifter ارزیابی از دولت مالی در پی coronavirus.

“به همین دلیل من حمایت کرده اند برای به تأخیر انداختن عمل در بودجه تا زمانی که ما دریافت بیشتر مالیات جمع آوری اطلاعات در آوریل” Patronis گفت.

DeSantis نیز گفت: او در هیچ عجله برای امضای بودجه دولت به قانون است.

شرکت بازپرداخت مالیاتی ناشی از فدرال کاهش مالیات و مشاغل قانون از 2017. این قانون به شرکت های عمده فدرال مالیات بر پس انداز نیز افزایش یافته و برای برخی از آنها دولت بدهی مالیاتی. فلوریدا قانونگذاری پس از تصویب یک اندازه نیاز کشور به بازپرداخت مالیات بر درآمد شرکت ها مجموعه بالاتر از سطح معینی.

دولت اقتصاددانان توافق $543.2 میلیون بازپرداخت مبلغ است. این مجموعه توزیع شود 1 مه.

مقدار بازپرداخت شرکت دریافت متفاوت خواهد بود و بر اساس بدهی های مالیاتی خود. پرداخت مالیات و مودیان نیست یک رکورد است.

“در حالی که سایر نقاط کشور در حال کار به منظور کاهش بار بر روی کسب و کار به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با اثرات coronavirus خود حقوقی واجد شرایط و درآمد خود من را پشتیبانی نمی کند فلوریدا ایجاد یک پیش بینی نشده بار مالیاتی خودداری بازپرداخت شرکت های بزرگ برنامه ریزی شده در یک ساخته شده به خود را طرح کسب و کار برای سال” Galvano گفت.

فرد فلوت دارای صدای زیر یک الیوا, سخنگوی, گفت:, “آنها مالیات جالب. (Oliva) را پشتیبانی نمی کند متوقف بازگشت پول بدهکار از آنجا که تصمیم گیری ساخته شده توسط کسب و کار بر اساس آن بازپرداخت.”

فلوریدا اتاق بازرگانی بود که در میان انبوهی از انجمن های کسب و کار تحت فشار قرار دادند که برای بازپرداخت در برابر پس زمینه از مالیات فدرال تعمیرات اساسی. بازپرداخت شده است یک اولویت به تازگی گفت: ادی Ousley یک مجلسی سخنگوی.

“ما در حال myopically متمرکز بر کمک به کارگران خود را حفظ شغل و کسب و کار از رفتن زیر,” Ousley گفت. “این خیلی زود به بگویید که چه پتانسیل اقدامات ممکن است یا ممکن است نیاز به انجام شود که ما کار را برای محافظت و تقویت فلوریدا اقتصاد در طول این همه گیر جهانی و پس از آن به پایان می رسد.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>