Coronavirus فلوریدا: غیر فعال می گویند که آنها در حال قفل شده است و از ساراسوتا کانتی سواحل

پارکینگ بسته, محدود کردن دسترسی.

ساراسوتا کانتی — ساراسوتا کانتی رهبران می خواهید به نگه داشتن پارکینگ بسته برای کاهش جمعیت زیادی در آن سواحل در جهانی همه گیر وادار beachgoers برای پیدا کردن پارکینگ در جای دیگر اغلب سالم پیاده روی از ساحل نقاط دسترسی.

که غیر ممکن است برای Zhana Glaab.

27 سال است اهلرز-دانلوس و سندرم یک اختلال بافت همبند است که اغلب باعث معافیت دررفتگی و آسیب های دیگر. آن را نیز می تواند باعث دردهای مزمن و مشکل در راه رفتن و یا ایستاده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“آنها به نظر می رسد فراموش کرده اند که افراد معلول وجود داشته باشد” Glaab گفت.

Glaab که تدریس زیست شناسی در ساراسوتا یادگیری مشارکتی پروژه یکی از بیش از یک دوجین از ساکنان منطقه به صدا دسترسی نگرانی برای مقامات شهرستان از سواحل رسما بازگشایی شد در روز دوشنبه.

برخی از زمان به شهرستان official Facebook page یا نوشت مقامات منتخب به طور مستقیم.

ساراسوتا کانتی نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر از هرالد تریبون. در آن رسمی Facebook حساب مقامات بارها و بارها در دفاع از تصمیم خود برای نگه داشتن پارکینگ بسته حتی زمانی که ساکنان خواسته برای تسهیلات ویژه برای وسایل نقلیه با معلول برچسب ها.

مسئولان شهرستان نیز گفت: از آنجا که شهرستان تا به حال ممنوع پارکینگ برای همه beachgoers محدود کردن دسترسی “سقوط می کند و نه در خط” با فدرال آمریکایی های معلول.

James K. سبز, دیرین, حقوق بشر, وکیل مستقر در غرب پالم بیچ مخالف است. سبز گفت که “نسبتا قوی” استدلال می گویند که ساراسوتا کانتی است که تحمیل سیاست ها و قوانین است که اثرات مخربی بر افراد معلول است.

مرتبط: گاو دریایی شهرستان سواحل به بازگشایی دوشنبه با برخی از محدودیت ها

“مردم با سرپايي معلولیت حق درخواست که ساراسوتا کانتی منطقی آنها را با اجازه دادن به آنها و خانواده های آنها” دسترسی به پارکینگ و معلول فضای سبز گفت: به رئیس جمهور سابق فلوریدا فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

خواب نیمروز کلید تنها محلی با یک صندلی چرخدار دسترسی mat. سواحل دیگر مانند لیدو ونیز Nokomis و شمال اسکله سواحل باید روی صندلی چرخدار در دسترس امکانات از جمله دستشویی امتیازی می ایستد پوشش داده شده در مناطق محل استقرار و boardwalks.

در حالی که پارکینگ در دسترس نیست به همه beachgoers در این شهرستان ارائه می دهد دسترسی به امکانات رفاهی مانند یک صندلی چرخدار. ساکنان می توانید تماس بگیرید 941-861-5000 به درخواست کمک از پارک های تفریح و منابع طبیعی بخش.

اما برای بار اول شما باید برای رسیدن به ساحل و پیدا کردن پارکینگ.

پارکینگ گلایه

محدودیت پارکینگ را ناشی از وسایل نقلیه به جم به نزدیکی پارکینگ خیابان و یا در فضاهای خالی بسیاری. ونیز اداره پلیس صادر 30 پارکینگ نقض دوشنبه در ساحل ونیز و دیگر جنوب شهرستان سواحل است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در حالی که ساراسوتا کانتی کلانتر, آیا مسئله چند پارکینگ استناد نمایندگان عمدتا دستور رانندگان پارک شده به طور غیر قانونی به حرکت در امتداد گفت: سخنگوی Kaitlyn پرز.

در روز سه شنبه کیپ مرجان افتتاح شد پارک برای پیاده روی, دوچرخه سواری و قایقرانی. پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر کتی Runyon گفت: در کمیسیون وجود دارد که بسته شدن پارکینگ ها می تواند مسائل را با فدرال آمریکایی های معلول اگر مردم با محدودیت های فیزیکی مجاز به پارک وسیله نقلیه خود را و قدم زدن در ساحل.

هیچ گونه بحث و گفتگو شد و تا به حال زمانی که ساراسوتا کانتی رهبران صحبت در مورد بلند کردن, ساحل, محدودیت دسترسی هفته گذشته است.

رئیس مایکل موران به نظر می رسد نگران نزدیکی صاحبان اموال در برخورد با هجوم هولناک با وسایل نقلیه.

کمیسر مسیحی زیگلر که پشتیبانی از باز کردن پارکینگ ها گفت که او فکر نگه داشتن پارکینگ بسته بود “کمی تبعیض آمیز” برای افرادی که زندگی می کنند در نزدیکی ساحل.

پرسید که آیا او فکر کرد که آن را با نظارت خود را در نظر مردم با معلولیت زیگلر گفت که این گفتگو “را به عنوان ساده به عنوان پارکینگ یا بدون پارکینگ.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“این به هیچ وجه به معنای بی احترامی به افراد معلول” زیگلر گفت. “همانطور که ما شروع به توقف در پارکینگ که در زمانی که ما باید بحث و من فکر می کنم همه معلولان نقاط باید باز شود.”

شهرستان کمیسیون را دوباره به پارکینگ موضوع را در ملاقات بعدی خود را در تاریخ 5 مه.

“باز معلول فضاهای پارکینگ در سواحل باعث می شود بسیاری از حس” گفت: کمیسر چارلز Hines. “خواهد بود که مناسب اندازه گیری است که در حال حاضر که ما از آن آگاه هستیم چگونه می توانیم درست است؟”

در ضمن در دوشنبه ونیز شورای شهر مورد بحث و بررسی محاسن باز کردن برخی از ساحل پارکینگ برای ساکنان معلول و یا دیگر تحرک محدودیت.

“این واقعا خسته کننده” Glaab گفت: این شهرستان نظارت. “این امر می تواند طراوت را به لذت بردن از آفتاب و رفتن به ساحل. دختر من عاشق زیست شناسی دریایی او حق خواهد بود تا توسط آب است.”

یکی دیگر از ساکنان Antonia Litsinger نوشت: کمیسیون:

“ما ساکنان ساراسوتا کانتی و پرداخت تمام مالیات قابل اجرا هزینه ها و غیره” Litsinger گفت. “ما منافع مقرره در اینجا و برای ما نه قادر به استفاده از این امکانات به عنوان “طبیعی” مردم مسخره است و جنایی.”

هرالد تریبون تحریریه ارل Kimel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de