Coronavirus فلوریدا: در ساراسوتا در بیمارستان مبتلا به ویروس

پزشکان بیمارستان گفت: “پزشک خوبی انجام می دهند و خود منزوی در خانه.”

پزشکان بیمارستان از ساراسوتا جمعه اعلام کرد که یک پزشک در سلامت رفتاری واحد تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری ناشی از این کوروناویروس.

“ما سلامت رفتاری واحد امن واحد با تعداد محدودی از بیماران و کارکنان” پزشکان بیمارستان سخنگوی مونیکا Yadav در بیانیه ای گفت. “همه بیماران باید اتاق خصوصی و پزشکان مشورت با بيمار در فاصله. بازدید کنندگان مجاز در واحد.”

Yadav اضافه شده است که: “بیماران و کارکنان بود که پتانسیل قرار گرفتن در معرض به پزشک اطلاع داده شد. فلوریدا وزارت بهداشت است پس با بیماران که ممکن است به طور بالقوه در معرض. همه کارکنان به نمایش در آمد روزانه و هیچ کارکنان را توسعه داده اند که علائم. پزشک به خوبی انجام می دهند و خود منزوی در خانه.”

فلوریدا وزارت بهداشت منتشر شد اطلاعات جمعه شب نشان 563 coronavirus موارد در کشور از جمله 10 در گاو دریایی شهرستان و هشت در ساراسوتا کانتی.

ساراسوتا یادبود بیمارستان اعلام کرد دو coronavirus موارد جمعه آوردن بیمارستان در مجموع به سه بيمار در حال حاضر در حال دریافت درمان. ساراسوتا یادبود نیز مرخص شده سه نفر که قرارداد COVID-19 و پزشکان بیمارستان مرخص شده یک بیمار که به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>