Coronavirus فلوریدا: سازمان حفاظت محیط زیست به پاسخ به برخی از سوالات

هیچ معلم ارزیابی در این سال دانش آموزان را هنوز دریافت نمرات و بیشتر

Coronavirus مطرح است پرسش های بی شماری در میان دانش آموزان و معلمان و والدین و مدیران در مورد این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر آموزش و پرورش است.

به عنوان دانش آموزان باقی می ماند خانه در طول دولت موظف بسته و رهبران مدرسه تقلا برای انطباق با همیشه در حال تغییر ویروس دولتی وزارت آموزش و پرورش به دنبال ارائه برخی از وضوح در برخی از مبرم ترین سوالات.

اواخر هفته گذشته سازمان حفاظت محیط زیست صادر پرسش و پاسخ راهنمای مدرسه منطقه superintendents در سراسر کشور.

در اینجا برخی از مسائل کلیدی کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران خطاب عمدتا مربوط به دانش آموزان و والدین.

خواهد شد و دانش آموزان هنوز هم دریافت گزارش کارت ؟

بله. اگر چه دانشگاه ها تعطیل هستند, مدارس تغییر خواهد کرد به آموزش آنلاین و دانشجویان را دریافت نمرات. گاو دریایی است که میله میله برای شروع آموزش از راه دور مارس 30 و ساراسوتا از راه دور آموزش برنامه آغاز خواهد شد آوریل 1.

با آزمایش های دولت لغو شود چه اتفاقی می افتد به سالمندان که هنوز هم نیاز به تصویب خود را در ریاضی یا زبان انگلیسی FSAs?

سازمان حفاظت محیط زیست است waiving نیاز برای سالمندان به تصویب جبر من پایان دوره آزمون همراه با درجه 10 فارسی فلوریدا استانداردهای ارزیابی. دانش آموزان هنوز هم باید به اتمام مقدار مورد نیاز از اعتبارات و دیدار با معدل مورد نیاز برای فارغ التحصیل. این چشم پوشی موقت و غیر سالمندان که گذشت آزمون نیاز به انجام این کار در یک تاریخ آینده فارغ التحصیل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

را سوم کلاس بود ارتقا به کلاس چهارم بدون انگلیسی FSA نمره ؟

بله. کلاس سوم FSA نمرات به طور معمول مهمترین ابزار ارتقاء برای کودکان از سوم به چهارم ابتدایی. با این حال دولت مصمم است که معلمان و رهبران مدرسه تصمیم می گیرید که آیا آن را مناسب برای یک کلاس سومی برای حرکت به کلاس چهارم.

سازمان حفاظت محیط زیست مشخص نیست چگونه این تصمیمات خواهد بود ساخته شده اما قابل توجه است که پدر و مادر گنجانده شده در معادله به جای به سادگی با استفاده از تمرین و آزمون داده ها و یا نمرات کلاس به تعیین و ارتقاء.

من نگران بچه من در حال حرکت به درجه بعدی پس از از دست رفته خیلی مدرسه در این سال است. می توانید آنها را تکرار کلاس ؟

بله. والدین و مربیان می توانند با هم کار کنند برای تعیین اینکه آیا یک کودک باید تکرار یک کلاس.

دانش آموزان می تواند بازگشت به مدرسه و دانشگاه ها در هر نقطه در طول coronavirus تعطیلی?

بله تا زمانی که گروه ها محدود به 10 نفر یا کمتر در یک فضای واحد است. DOE یادداشت می گوید: مدارس می توانند دانش آموزان به دلایل مختلف از جمله آموزش از راه دور پشتیبانی آموزش و یا ارائه سایر خدمات دانشجویی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

چه در مورد دانش آموزانی که در تعیین سطح پیشرفته بین المللی دیپلم یا AICE کلاس ؟ کسانی که آزمون را در محل?

این دوره در حال اجرا در سراسر کشور و اغلب فعال کردن دانش آموزان برای دریافت یا کالج های اعتباری و یا ویژه دیپلم. پس از coronavirus بسته شده است مدارس سراسر کشور, تخته که اداره این امتحانات هنوز در حال کار کردن راه حل. سازمان حفاظت محیط زیست نمی داند چه راه حل خواهد بود.

“ما در حال کار با شرکای خود در AICE, IB و AP و اطلاعات مورد ارزیابی در ارتباط با این برنامه ها خواهد بود آینده” این یادداشت اعلام کرد.

چگونه لغو SAT و ACT آزمون تاثیر دانش آموزان واجد شرایط بودن برای روشن معاملات آتی بورس?

دوباره جواب هنوز روشن نشده است. سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اطلاعات مربوط آتی روشن خواهد بود آینده.

می توانید مدارس ادامه فعالیت های فوق برنامه?

هر چیزی که نقض CDC دستورالعمل برای محدود کردن تجمعات به گروه 10 یا بیشتر باید لغو شود, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

من معلم هستم در ساراسوتا یا گاو دریایی. می تواند ما کارفرمایان واقعا ما را به کار می آیند برای آماده سازی به صورت آنلاین ، (گاو دریایی است به نام همه معلمان به گزارش روز شنبه, مارس 23 و ساراسوتا معلمان با توجه به گزارش در مارس 30.)

بله همراه به عنوان مناطق اطمینان حاصل شود کارکنان در جمع گروه های بزرگتر از 10.

من معلم هستم در گاو دریایی. می تواند این منطقه واقعا من را به آمده در به روز دوشنبه به آماده شدن برای آنلاین ؟

بله. اگر چه دولت تلقی شده است در این هفته یک “تمدید رخصتی بهار” گاو دریایی و برخی دیگر از مناطق در حال تماس با معلمان در آموزش مجازی, آموزش و دولت مصمم است که این یک محلی تصمیم گیری است.

روز جمعه گاو دریایی سرپرست سینتیا ساندرز گفت: معلمان که در حال حاضر راحت با استفاده از Schoology منطقه را آنلاین پلت فرم نیاز نیست به گزارش برای توسعه حرفه ای است.

من معلم هستم – آنچه که اتفاق خواهد افتاد با ارزیابی من?

معلم ارزیابی لغو برای 2019-20 سال تحصیلی. معلمان بر عملکرد payscale دریافت بزرگتر را افزایش می دهد اگر آنها دریافت “بسیار موثر” رتبه بنابراین دولت آن را ترک کرده است تا به فردی محلات برای تعیین چگونه بالا می برد اختصاص داده خواهد شد در سال آینده.

را در مدارس یا مناطق مدرج در این سال ؟

ساراسوتا 16-سال های طولانی خط متوالی یک را می خواهد آینده به پایان این سال – مرتب کردن بر اساس. دولت تعلیق همه مدرسه و منطقه نمرات و 2019-20 را به عنوان یک ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>