Coronavirus فلوریدا: درایو-از طریق تست شروع پنج شنبه در گاو دریایی

کسانی که به دنبال گرفتن آزمایش خواهد شد نیاز به یک شکل معتبر از ID عکس اثبات گاو دریایی شهرستان اقامت و یک نسخه از خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای COVID-19 تست.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

گاو دریایی شهرستان در بخش بهداشت و درمان چهار روز درایو از طریق نمونه مجموعه سایت برای تست رمان coronavirus است که همه را به راه اندازی پنج شنبه صبح و ملاقات ها در حال پر کردن سریع.

روز اول از این مجموعه است که در حال حاضر به طور کامل رزرو شده به گفته کریستوفر Tittel, یک سخنگوی با گاو دریایی شهرستان در بخش بهداشت و درمان که گفت: در رسانه ها تماس بعد از ظهر چهارشنبه که 200 کیت های آزمایش در دسترس خواهد بود برای چهار روز در مجموعه, با محدودیت 50 قرار ملاقات اسلات در هر روز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در زمان کنفرانس روز شنبه هنوز هم تا به حال حدود 40 اسلات باز با 43 باقی مانده شنبه باز و 49 روز یکشنبه.

کسانی که به دنبال آزمایش را به سه چیز نیاز در اختیار خود سایت در این مجموعه با توجه به Tittel: شکل معتبر از ID عکس اثبات گاو دریایی شهرستان محل اقامت و یک نسخه از یک پزشک برای COVID-19 تست.

ساکنان خواسته است برای تماس با گاو دریایی شهرستان در بخش بهداشت و درمان اگر شما گمان می برند ممکن است شما را COVID-19 با توجه به علائم سفر اخیر سابقه و یا اگر شما تا به حال برخورد با کسی که آزمایش مثبت و آنها را بپرسید به شما یک سری از سوالات به شما کمک کند تعیین کند که آیا شما باید تماس با ارائه دهنده خدمات بهداشت برای به دست آوردن نسخه ای برای تست. هنگامی که یک نسخه به دست آمده است شما می توانید یک قرار ملاقات برای تست با تماس با وزارت بهداشت در (941) 748-0747.

تست رایگان خواهد بود با توجه به Tittel.

“این همه پرداخت از طریق دولت است. این یک بهداشت عمومی تلاش در اینجا و دولت علاقه بسیار قوی در بهداشت عمومی, به طوری که آنها مایل به قرار دادن پول برای این,” او گفت: در طول چهار شنبه کنفرانس بود که هماهنگ در رابطه با گاو دریایی شهرستان دولت پس از آنها هفته گذشته اعلام کرد که آنها را به طور موقت به حالت تعلیق در شخص کنفرانس های مطبوعاتی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

نمونه مجموعه برگزار خواهد شد از پنج شنبه, مارس 26 تا یکشنبه 29 مارس در برادنتون منطقه مرکز کنوانسیون. سایت باز خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر هر روز.

نمونه ها جمع آوری خواهد شد در سایت و ارسال به آزمایشگاه برای تست. نتیجه چرخش انتظار می رود که 4 روز است.

سایت باز خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه.

کسانی که در حال آزمایش باید باقی می ماند در این خودرو در تمام زمانها. هیچ پیاده روی تا بیماران دیده می شود, با توجه به وزارت بهداشت. این نام بر روی عکس ID و تجویزی برای نمونه مجموعه ارائه شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نیز باید مطابقت. اگر شما یک مقیم اما فصلی هستند و لازم نیست که یک گاو دریایی شهرستان آدرس خود را به گواهینامه رانندگی و ID و سپس یک ابزار لایحه با یک آدرس محلی را می توان به عنوان جایگزین مدرک اقامت با توجه به Tittel

در علاوه بر این به 200 تست کیت گاو دریایی شهرستان در بخش بهداشت و درمان حدود 50 تست های بیشتر که در دسترس نخواهد بود در طول نمونه مجموعه و برگزار خواهد شد در ذخیره برای موارد حیاتی است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“اگر کسی فکر می کند که آنها باید COVID-19 یا در حال تجربه علائم و یا سفر کرده اند در جایی در معرض خطر و یا در تماس با کسی که COVID-19 ما در حال پرسیدن که اولین چیزی که آنها انجام دهید این است که تماس با گاو دریایی بهداشت خط و صحبت با اپراتور مورد علائم خود را. هنگامی که آنها تا به حال که بحث خود را به همراه توصیه های آنها یا رفتن به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به دریافت نسخه ای برای تست و آنها را راهنمایی کند که چگونه به انجام این کار با خیال راحت به طوری که آنها به طور بالقوه آلوده کردن مردم در اتاق انتظار و یا آنها را به آنها بگویید که آنها واقعا نیاز به یک آزمون. هنگامی که آنها از طریق بوده است که روند آنها می توانید آزمایش” گفت: Tittel.

هر کسی در گاو دریایی شهرستان که معتقد است آنها ممکن است COVID-19 باید تماس بگیرید گاو دریایی سلامت در خط (941) 242-6649 قبل از تماس 9-1-1 و یا بازدید از یک اتاق اورژانس بیمارستان.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید DOH COVID-19 تدریس خصوصی در (866) 779-6121 و یا بازدید www.floridahealth.gov/covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>